PODUJATIE BOLO Z TECHNICKÝCH PRÍČIN ZRUŠENÉ!

Chystá sa módna udalosť sezóny – Show Lýdie Eckhardt 2014. Prehliadka jarnej a letnej kolekcie, ale aj skvelá atmosféra a rôzne prekvapenia k téme Akí sme boli… akí sme. Najznámejšia slovenská návrhárka pripravuje veľkolepý program nielen pre hlavné mesto, ale aj pre Banskú Bystricu. Zavíta sem už 13. mája (19.00 h).

Lýdia Eckhardt už 23 rokov, dvakrát do roka, organizuje veľkolepé módne show, ktoré patria medzi najvýznamnejšie spoločenské udalosti. Dvakrát do roka sa môžeme tešiť na luxusnú aj každodennú módu, modely lahodiace ženským postavám, ale aj na originálny sprievodný program. Prehliadková tour jeseň/zima 2013 ponúkla šancu a príležitosť zažiariť mladým a slovenským podnikateľom. Mladým, plným energie, nadšenia a ideálov. A akí sme boli my? Na túto otázku sa pokúsia odpovedať umelci aj významne osobnosti a určite aj Lýdia Eckhardt vo svojej výpovedi.

Za všetko môže čas…

„Keď mi prvýkrát dievčatko povedalo teta, mala som 25 a výrazne som sa ohradila, že aká som Ti ja teta! Potom sa mi to stávalo častejšie a ja som stále menej a menej bojovala. Teraz hneď poviem vieš čo, tykaj mi. Tak akí sme vlastne boli? Presne takí istí ako boli naši starí rodičia, či rodičia. A naši mladí, keď dozrejú, budú presne ako sme boli my. Taký je kolobeh života a tak je to správne. Stále mi znie úsmevná poznámka môjho manžela, keď sa s výhradou pozerám do zrkadla, že mám to dobré a už to bude len horšie. Tento krát zabojujem, že to bude stále dobré, keď sa vrátime k hodnotám našich rodičov a budeme sa stretávať a pestovať rodinné a priateľské vzťahy. Lebo v živote okrem zdravia je to to najdôležitejšie,“ hovorí známa návrhárka.

billboard-eckhardt

Atmosféra, emócie a umenie

Filozofiou jarnej prehliadkovej tour Lýdie Eckhardt, ktorá sa tentoraz nesie v znamení sily prítomného okamihu, je spojenie – mladých aj tých skôr narodených, dcér a ich mám. V duchu tejto filozofie odštartuje Lýdia Eckhardt už o pár dní – 13. mája v Športovej hale Dukla Štiavničky v Banskej Bystrici o 19. hodine a 18.5. v bratislavskom hoteli Double Tree by Hilton unikátnu módnu show, ktorá poteší, prekvapí a niektorých aj dojme.

Mimoriadne sa teší na Banskú Bystricu. Veď práve Banská Bystrica bolo prvé mesto, kde mala prehliadku mimo Bratislavy a potom 15 rokov bez prestávky každý rok. „Napriek tomu, že teraz bola malá prestávka, nemôžem zabudnúť na úžasnú a teplú atmosféru, ktorú Bystričania vytvorili počas prehliadok. Spoznala som tu mnoho úžasných ľudí a mám pocit, že som sa vrátila domov,“ dodáva Lýdia.

Predpredaj vstupeniek už prebieha v sieti ticketportal. Portál BBonline.sk vám ale v spolupráci s agentúrou MANA prináša súťaž o dvojicu voľných lístkov na toto jedinečné podujatie. Stačí nám do 30. apríla odpovedať na otázku: Aké je pôvodné povolanie, ktoré vyštudovala Lýdia Eckhardtová?

Súťaž je ukončená. Lýdia Eckhardtová vyštudovala právo. Výherkyňou sa stala Radmila Buricová.