V súčasnosti najpopulárnejšia slovenská kapela už mieri do Banskej Bystrice. Svoju Amfiteáter tour odštartovali v polovici júna v Prešove a 30. júna od 18-tej hodiny rozhýbu a rozospievajú aj Afmiteáter Paľa Bielika.

Ľudia nie sú zlí, Opri sa o mňa, Veselá pesnička, Cesty II. triedy, Milostná symfónia, Bozk, alebo pieseň Hej, sokoly! To je len veľmi stručný prehľad hitov, ktoré zľudoveli a dnes ich pozná takmer každý. Aj tieto piesne si môžete vychutnať naživo už v sobotu 30. júna v Banskej Bystrici na veľkolepom koncerte na banskobystrickom amfiteátri Paľa Bielika.

Ivan Tásler a celá kapela IMT Smile vystúpili v rámci svojej tour po amfiteátroch postupne v Prešove a Martine, túto sobotu to bude v Banskej Bystrici a následne sa predstavia ešte aj v Nitre či Východnej. Neskutočná energia, ktorá sprevádza ich koncerty môže strhnúť aj vás. Špeciálnymi hosťami koncertu budú spevák Štefan Štec či kapela ElevenHill.

Lístky na koncert si môžete samozrejme aj kúpiť. V predaji sú prostredníctvom siete Ticketportal.

Zapojte sa do súťaží o voľné lístky!

S portálom BBonline.sk môžete vyhrať voľné lístky na sobotňajší koncert kapely IMT Smile. Zapojiť sa do nich môžete napríklad na Facebooku BBonline.sk.

SÚŤAŽ ❗Poďte s nami na koncert kapely IMT SMILE na banskobystrickom amfiteátri.Najpopulárnejšia slovenská kapela IMT…

Uverejnil používateľ BBonline.sk Nedeľa 24. júna 2018

Alebo aj na Instagrame BBonline.sk.

https://www.instagram.com/p/BkavrGMDtHd/