Malalata – dvojica dídžejov z Púchova už roky spája balkánske beaty, gypsy music a reggae a ich Balkan Bashavel ponúka hudobný program, pri ktorom sa rozprúdi krv v žilách každému.

Už v sobotu znovu zavítajú do banskobystrického Klubu 77. Na starosti dňa volieb tak jednoducho zabudnete pri rytmickej muzike. Balkan Bashavel štartuje o 21.00 h.

Roman Lalík a Jakub Kmošena, respektíve duo Malalata ponúka v každom svojom vystúpení nespútanú show plnú nákazlivej energie a stopercentného nasadenia.

Pod ich taktovkou pulzovali nielen kluby po celej Európe, ale aj vo vzdialenom Mexiku a Japonsku.

Duo predviedlo svoju show aj na festivaloch Colours of Ostrava, Pohoda, Uprising, Grape či na jednom pódiu s esami ako Parov Stelar Band, Goran Bregović, Shantel a Fanfare Ciocarlia.

Spolu s nimi sa v Klube 77 predstaví aj ružomberský DJ, ale ako sa označuje čajovník a príležitostný DJ – Libčo.

Súťaž!

Balkan Bashavel dua Malalata začne v Klube 77 na Hornej 54 v Banskej Bystrici v sobotu, 29. februára o 21.00 h. Vstupenky budú v predaji na mieste pred koncertom, môžete však o ne súťažiť aj na Facebooku BBonline.sk. Stačí sa zapojiť komentárom pod súťažný príspevok do piatka, 28. februára 14.00 h.

Pozrite sa, ako to duo Malalata rozbalilo na vlaňajšom festivale Grape

MALALATA na Grape 2019

Sľubované prekvapko na oslavu 20.000 fanúšikov je tu! Pozrite si naše vystúpenie na tohtoročnom GRAPE FESTIVALE, koľkokrát budete chcieť 🙂 Ďakujeme, že vás máme.

Uverejnil používateľ MALALATA Nedeľa 6. októbra 2019