Pohárov, sošiek či jubilejných predmetov majú ľudia doma plné poličky. Častokrát nevedia, aký darček majú kúpiť, a tak sa spoľahnú na osvedčené klasiky. Niekedy je však takýchto klasík až príliš veľa a nakoniec sa môže stať, že dotyčnému nespravia až takú radosť. Akými netradičnými darčekmi by ste mohli potešiť svojho otca, brata či manžela?

Vybrať darček pre chlapa vie byť niekedy veľmi náročné. Mnoho mužov na otázku, čo by si k narodeninám priali, odpovedá tak, že v skutočnosti vôbec neviete, čím by ste im spravili radosť. Preto vám dnes ponúkate štyri tipy, ktoré by vás mohli zaujať.

  1. Univerzálny cestovný adaptér

Ak osoba, ktorú chcete obdarovať veľa cestujeme, a najmä do zahraničia, cestovný adaptér je skvelým darčekom. Vďaka nemu nebudete mať váš otec či priateľ problém nabiť mobilný telefón alebo notebook. Je malý a spratný, preto sa zmestí aj do menších kufrov a tašiek.

  1. Organizér na oblečenie

Máte doma veľa košieľ a už nemáte miesto na ich uskladnenie? Môže sa to stať najmä, ak má muž povolanie, ktoré vyžaduje ako dresscode košeľu či oblek. Ak má rád veci na poriadku a uložené, organizérom ho určite potešíte. Môžete dať doňho naozaj čokoľvek. Jeho veľkou výhodou je, že vám uvoľní miesto v skrini.

  1. Sada na úpravu fúzov a brady

V posledných rokoch je veľkým trendom nechať si narásť fúzy a bradu. Máte doma muža, ktorý tomuto trendu podľahol? V tom prípade nie je nič lepšie než mu kúpiť sadu na ich úpravu. Okrem hrebeňa nájdete v sade aj olej a balzam.

  1. Šachovnica

Šach je športom, ktorý si získava čoraz viacej ľudí po celom svete. Či už ho váš muž vie alebo nevie hrať, ďalším tipom na darček je pekná šachovnica, ktorá určite príjemne prekvapí. Môžete sa hrať naučiť šach spolu, a budete mať tak program na dlhé letné večery.