Vo svete módy prežívajú aktuálne veľký návrat a sú obľúbenou voľbou tých, ktorí uprednostňujú pohodlie. Reč je o športových sandáloch, teda topánkach, ktoré dokážu bez námahy a akýchkoľvek kompromisov kombinovať perfektné pohodlie a štýl. Nezradia vás počas bežnej vychádzky s priateľmi v rušných uliciach veľkomesta, počas prechádzky na pláži ani pri letnej turistickej vychádzke v prírode. Ako tento obľúbený typ topánok nosiť tak, aby ste sa v nich nielen cítili pohodlne, ale zároveň vyzerali trendy? Poradíme vám v nasledujúcom článku!

Pohodlie alebo estetika? So športovými sandálmi si nemusíte vyberať!

Aj keď sú športové sandále primárne navrhnuté tak, aby vašim nohám počas ich nosenia zabezpečovali pocit komfortu, neznamená to, že v nich nemôžete vyzerať trendy. So športovými sandálmi si viac nemusíte vyberať medzi komfortom a módou – stačí zvoliť vhodný outfit, zaujímavé doplnky a nebáť sa kombinovať aj niečo, čo na prvý pohľad môže vyzerať nekombinovateľne. Všetko je to o len a len o vašej fantázii a tej sa medze nekladú!

Hľadáte kvalitné dámske športové sandále, no nič, čo ste zatiaľ videli vás neoslovilo? Žiadny problém! Skúste navštíviť webovú stránku obchodu CCC! Z ich pestrej ponuky športových sandálov si určite vyberiete. Navyše, okrem rôznych druhov obuvi tam môžete nájsť aj veľké množstvo iného kvalitného sortimentu. Vďaka CCC nájdete všetko, čo potrebujete prakticky a pohodlne na jednom mieste. Ak však uprednostňujete osobný prístup, skúste navštíviť aj ich kamenné predajne, kde vaše individuálne požiadavky vyrieši vždy ochotný a kvalitne zaškolený personál.

Ako a s čím kombinovať športové sandále?

Vďaka ich všestrannosti ich dokážete skombinovať skutočne takmer so všetkým. V nasledujúcej časti článku vám prinášame naše inšpiratívne tipy na jednoduché, no efektné outfity.

Nebojíte sa experimentovať?

Veľmi obľúbeným trendom, ktorý oceníte najmä počas chladnejších dní je kombinácia športových sandálov s ponožkami. Na prvý pohľad to môže pôsobiť trochu zvláštne, avšak pri vhodne zvolených kúskoch je štýlový výsledok zaručený!

Čo by ste povedali na kombináciu krátkych košeľových šiat, na ktoré si oblečiete dlhé oversized sako – pokojne ho môžete ukradnúť z partnerovho šatníka. Sako si zapnite a na nohy si obujte sandále s robustnou siluetou, ktoré doplníte bielymi ponožkami siahajúcimi po členky. Tento trend, okrem Čechov, milujú tie najznámejšie celebrity a určite si ho zamilujete aj vy!

Čo tak trochu romantiky?

Len si to predstavte: je teplý júlový večer a vy, počas toho ako sa pripravujete na rande s vašou polovičkou, nervózne pochodujete pred skriňou a máte pocit, že si nemáte čo obliecť. Priznajte sa, ktorá z vás to ešte nikdy nezažila, drahé dámy? Chceli by ste si obliecť niečo pekné a ženské – no zároveň nie príliš vyzývavé a obuť si topánky, v ktorých sa so svojou polovičkou vydržíte prechádzať pokojne aj celú noc…

Máme to! Základom outfitu môžu byť voľné letné maxi šaty z ľahkého a priedušného materiálu zdobené s romantickým kvetinovým motívom. Tie doplňte robustné športové sandále na vyššej platforme, ktoré budú farebne ladiť so šatami. Keďže na detailoch záleží, nezabúdajte ani na vhodne zvolené doplnky.

Ak by ste chceli do tohto, na prvý pohľad, romantického outfitu vniesť trošku rebelského nádychu, môžete, napríklad k čiernym koženým sandálom pridať hrubý kožený opasok s kovovým vybíjaním – ten v kombinácii s kvetinovými šatami vytvorí príjemný kontrast a outfit nebude pôsobiť prvoplánovo.