Sobotňajší draft pred hokejovou exhibíciou All Star legendy rozhodol o finálnych zostavách na nedeľu. Jednotkou draftu sa stala iba pätnásťročná dievčenská hokejová nádej a rodáčka zo Žiliny, Nela Lopušanová.

Fanúšikovia hokeja sa môžu v nedeľu 30. apríla tešiť na hokejový zápas, súťaže zručností aj špeciálnu streľbu z bufetu. Na exhibícii sa predstavia najväčšie legendy slovenského hokeja, množstvo zlatých chlapcov zo švédskeho Göteborgu, ktorých však doplnia známe osobnosti v podobe hercov či futbalistov. O zábavu tak bude postarané najmä vďaka kombinácii zručností hviezd a hokejového „srdiečka“, ktoré do hry vkladajú amatérski športovci a nadšenci.

Pred samotnou exhibíciou sa v dejisku podujatia uskutočnil draft, ktorý rozhodol o tom, v akom zložení sa predstavia jednotlivé tímy. Kapitánmi výberov sú herci Marek Fašiang a Filip Tůma, ktorí počas soboty ukázali prstom na svojich vyvolených hráčov.

Na hokejovej exhibícii All Star legendy, ktorú organizuje Citronáda Richarda Lintnera, sa predstavia účastníci v tomto zložení:

Tím v čiernych dresoch: Ján Lašák – M. Fašiang (C), Rastislav Pavlikovský, Michal Handzuš, Ladislav Nagy, Róbert Vittek, Marián Hossa, Ľubomír Sekeráš, Andrej Podkonický, Marek Uram, Róbert Petrovický, Nela Lopušanová. Tréner: Ján Filc.

Tím v sivých dresoch: Rastislav Staňa – Filip Tůma (C), Peter Bondra, Ľubomír Višňovský, Tomáš Kopecký, Martin Škrtel, Marcel Hossa, Andrej Sekera, Tomáš Surový, Miroslav Šatan, Milan Bartovič, Ivan Majeský. Tréner: František Hossa.

Súčasťou podujatia bude aj sprievodný program v podobe Fanzóny, ktorá bude otvorená od 16.00 h. Jej súčasťou bude CCM stan s hokejovými aktivitami pre deti, Sport ZOO stan s možnosťou výroby svojej vlastnej hokejovej kartičky z akcie a o dobrú náladu sa postará DJ.

Ku každej vstupenke dostane návštevník pamätný pohár s logom podujatia a bude mať prístup k neobmedzenej konzumácii čapovaných nápojov na štadióne. Lístky sú aj naďalej dostupné v online predpredaji na tomto odkaze.