Jedinečné športové podujatie Bubbleology Winter Family Day prebehne v sobotu 20. februára v lyžiarskom stredisku PARK SNOW Donovaly v časti Záhradište. Začiatok programu je naplánovaný na 10-tu hodinu.

Winter-family-day-donovaly-2016-636x903Pre všetkých návštevníkov budú v tento deň pripravené celkovo tri súťažné disciplíny. Pôjde tak napríklad o zábavnú sánkovačku (funny downhill), ktorej sa môže zúčastniť jednotlivec alebo dvojica. Beh cez snehové prekážky (snow hurdles) je v poradí druhou súťažnou disciplínou, ktorú zvládnu v sprievode rodiča aj tí najmenší účastníci tohto dňa.

Na podujatí nebude chýbať ani súťaž v skokoch (big jump), kde si zúčastnení vyskúšajú, akí sú akrobati na snowboardoch. Všetky disciplíny sú vekovo neobmedzené s výnimkou disciplíny big jump, kde je vekový limit od štrnásť rokov. Spoločné vyhodnotenie súťaže sa uskutoční okolo 15.00 hod. Hneď po vyhodnotení sa uskutoční Bubble guľovačka. Na všetky disciplíny je možné sa zaregistrovať už teraz online, prípadne sa záujemcovia môžu registrovať aj v sobotu, počas podujatia. Registrácia je bezplatná.

Okrem súťažných disciplín, bude pre návštevníkov pripravený aj sprievodný program. V rámci neho si záujemcovia môžu vyskúšať testovacie jazdy Renault, zažiť môžu tiež Foot Golf Snow, detské súťaže na snehu či zábavný zjazd kopca v maskách.

Záver Bubbleology Winter Family Day bude patriť detskej disco párty, ktorá začne okolo 16.00 h, a potrvá približne hodinu. Diskotéka či skôr After párty pre dospelých začne o 19-tej hodine. Na After párty o pol deviatej večer odohrá svoj koncert aj Dara Rolins. Moderátorom podujatia je Roman Juraško.