Kino je na základe vládnych protiepidemických opatrení zatvorené do odvolania.

Hoci sa pandemická situácia zhoršuje, banskobystrické multikino Cinemax bude premietať aj naďalej a tradične vo štvrtok obohatí svoj program o filmové novinky. Podľa aktuálne platných nariadení sa premieta v režime OP (očkovaní a prekonaní).

Vo štvrtok 25. novembra si odkrútia premiéru dve nové snímky. Americká dráma Klan Gucci, ktorú režíroval Ridley Scott, je inšpirovaná šokujúcim skutočným príbehom impéria talianskeho módneho domu. O dávku humoru sa postará francúzska komédia Macher na 30 dní.

Cinemax Banská Bystrica prosí svojich návštevníkov, aby v priestoroch kina dodržiavali platné hygienické nariadenia v súvislosti s prevenciou proti šíreniu ochorenia COVID-19.

Prehľad filmových noviniek v ponuke banskobystrického kina vám prinášame v článku nižšie. Kompletný program premietaní počas nasledujúcich dní nájdete na stránke kina.

KLAN GUCCI

Klan Gucci je inšpirovaný šokujúcim skutočným príbehom impéria talianskeho módneho domu. Tri desaťročia rodinnej histórie, v ktorej nechýbajú láska, zrada, dekadencia, pomsta ani vražda, skladajú dokopy mozaiku toho, čo všetko so sebou nesie slávna značka Gucci. Lady Gaga, Adam Driver, Jared Leto, Jeremy Irons a Al Pacino, od režiséra Ridleyho Scotta – KLAN GUCCI

MACHER NA 30 DNÍ

Režisér, scenárista a hlavná postava v jednej osobe. Tarek Boudali si film napísal, zrežíroval a zahral si policajta Rayana. Tomu lekár oznámi, že od potkana, ktorý ho pri policajnej akcii pohrýzol, dostal smrteľnú chorobu a zostáva mu maximálne 30 dní života.

Plachý a neschopný Rayane sa tak konečne odviaže a namiesto vyčkávania na smrť začína svoj život skutočne žiť. Podarí sa mu dostať drogového dealera a získať ženu svojich snov?

Zmena programu vyhradená. Aktuálny program, novinky a obsah filmov nájdete vždy na stránke multikina Cinemax.