V piatok 25. novembra  sa v bystrickom Farhof Art Clube bude konať pravidelné ragga šialenstvo pod názvom RAGGA CORNER, na ktorom sa tentokrát predstaví talentovaný slovenský  roots reggae spevák, Dominik Varchola známy pod prezývkou N3O.

Prešiel si na svojom hudobnom chodníku rôznymi oblasťami. S vlastnou tvorbou začínal repovaním na ulici, postupne prechádzal vystúpeniami s repovou skupinou Allegoria, sólo vystúpeniami v štýle reggae s rôznymi DJmi, pôsobil s kapelou MedJam band a N3O Akustika, kde sa jeho tvorba stretávala s rôznymi žánrami. Jeho doterajšia tvorba je zaznamenaná na 4 albumoch. V súčastnosti hráva sám s gitarou, alebo si na koncerty pozýva hostí. Dominikove texty a svojský prejav zaujali širokú skupinu poslucháčov. Vo svojich piesňach oslavuje krásu sveta a prírody, kritizuje neduhy spoločnosti a tiež motivuje a inšpiruje poslucháčov k šťastnému žitiu.

Počas celého večera mu budú spoza gramcov asistovať DJ Spliff a Selecta Abnorman.

DJ Spliff už od roku 2005 šíri spoza 2 gramofónov sety karibskej Ragga, Dancehall, Dub a Junglist kultúry. Skrumáž digital roots reggae, ragga, hip-hopu, dancehallu a energického junglu skvele hromadí do perfektných zmesí, ktoré neostávajú len na našom území, ale fanúšikov si našli už aj na party v Čechách a Maďarsku. Podpísal sa aj pod 2 multikultúrne festivaly, česko-slovenskú tour MC Rida Radara, a dotiahol na Slovensko mnoho zvučných mien ako YT, Rocky Leon, Afu-Ra, Solo Banton, Tribuman, Nancy & Phoebe, Ramon Judah, Gregory GRas, Deadly Hunta, MC Kemon, Rankin Delgado, Raging Fyah, Perfect Giddimani atď…

spliff-abnorman

Selektor Abnorman z Bluefields Rockers Soundu prinesie do bystrického Farhofu svoju tradičnú reggae/dancehall nálož. Organizátor bashmentov po celom území Slovenska si v roku 2014 odohral na Sziget festivale 2×4 hodinovú selekciu pod hlavičkou international soundu, na Uprisingu udržiaval oheň na hlavnom aj na dancehall stage-i. Spolupracoval na dubplate-och s rôznymi umelcami zo Slovenska ale aj s legendami z Jamajky a UK. Pred nedávnom poslal do sveta solo tune DANGER, s rovnomennou riddim verziou. Nechajte sa opantať zmesou jamajských a svetových reggae/ragga bangerov už 25. novembra na konci trhoviska pod Barbakanom vo Farhof Art Clube.

Viac informácii nájdete na Facebooku.