Zakladateľ OKTAGON TV Show Pavol Neruda, zakladateľka NOSENE Katka Hutyrová a špecialista na IT bezpečnosť Karol Suchánek prijali pozvanie do hosťovského kresla talkshow Povec ty.

Čoraz populárnejšia šou Mareka Polomského privíta túto neštandardnú trojicu a po prvýkrát v roku 2019 zaplní sálu Divadla Štúdio Tanca v Banskej Bystrici. Touto epizódou sa otvára tretia séria zábavno-inšpiratívnej talkshow Povec ty, do ktorej si Marek pozval skutočne netradičných hostí.

Prvým hosťom bude Pavol Neruda, zakladateľ a spolumajiteľ česko-slovenského fenoménu nazývaného OKTAGON MMA. Táto športová organizácia, ktorá sa zameriava na organizovanie bojových zápasov v štýle MMA sa vypracovala až do televíznej šou a vypredáva športové haly po celej Českej a Slovenskej republike.

Druhým hosťom bude Katka Hutyrová, zakladateľka NOSENE. Čo je NOSENE ? Je to sekáč ale s voňavými vecami prezentovanými vkusne a so štýlom. A aby toho nebolo málo tak NOSENE má aj spoločenskú rovinu. Podporuje týrané ženy. Ako sa podarilo vytvoriť tento fungujúci koncept nám príde porozprávať Katka už 21. marca o 19:00 hod. do Divadla Štúdio tanca.

Trojicu hostí uzatvára Karol Suchánek, cyber security advisor. Expert na bezpečnosť technológií je predsa len nevšedné povolanie. O tom čo všetko Karol robí, čo to znamená a aké nebezpečenstvá nám hrozia napríklad na verejných wifi nám príde porozprávať už budúci štvrtok do prvej epizódy v tomto roku.

Nepremeškajte príležitosť zažiť to všetko naživo. Ak sa náhodou nedozviete v rozhovoroch to čo by ste chceli – nevadí. Pripravte si otázky, ktoré môžte hosťom položiť priamo na mieste v rubrike Open majk. Prvá epizóda tretej série, talkshow Povec ty, tohto roku už 21. marca 2019 o 19:00 v Divadle Štúdio Tanca v Banskej Bystrici. Lístky zakúpite v sieti Ticketportal. Viac informácií nájdete na webe alebo na Facebooku.