Dlhodobo investovať do svojej budúcnosti a budúcnosti našich najbližších dnes už patrí k samozrejmým súčastiam nášho života. Či už poistenie života a majetku, ale aj sporenie a  investície dnes ponúka množstvo spoločností na trhu. Vybrať si tú správnu pritom vôbec nie je jednoduché.

Poisťovňa AXA ponúka poistné a bankové služby a taktiež ich kombináciu. Využiť môžete klasické životné poistenie, alebo sa rozhodnúť pre investičné životné poistenie, ktoré vám ponúkne okrem poistnej ochrany aj široké možnosti investovania a vytvárania si finančnej rezervy pre budúcnosť. Napríklad pri poistení Comfort plus sa môžete rozhodnúť či bude sporenie zhodnocované garantovaným výnosom 2,5% ročne, alebo sa rozhodnete pre vlastnú investičnú stratégiu, ktorú ponúkajú fondy spravované spoločnosťou AXA. Poistiť sa pritom môžete už od 10 Eur mesačne, pričom svojich klientov odmeňuje za vernosť rôznymi zľavami.

AXA ale ponúka aj ďalšie možnosti správy vašich financií a poisťovníctva. V AXA bank si môžete založiť atraktívny sporiaci účet, AXA je ale aj spoľahlivým partnerom v poistení vašich ciest a dovoleniek, domova, ale aj automobilu či v dôchodkovom sporení a investíciách. Povinné zmluvné poistenie automobilov od poisťovne AXA myslí na silu vášho auta i vaše šoférske skúsenosti, čo určite každý ocení pri finálnej cene poistenia. Napriek aktuálnym legislatívnym zmenám je navyše stále potrebné myslieť aj na dôchodkové poistenie v druhom pilieri, v ktorom má táto medzinárodne pôsobiaca finančná inštitúcia rovnako bohaté skúsenosti.

Príďte sa aj vy informovať o výhodách, ktoré vám AXA ponúka priamo na pobočky AXA v Banskej Bystrici. Poisťovňu nájdete na týchto adresách:

  • Dolná ulica č. 18
  • Janka Kráľa 6
  • Kapitulská 10
  • Rudohorská 33