Benefičný hudobný a zážitkový festival pre širokú komunitu s voľným vstupom pre tých, ktorým v minulých rokoch Svetielko nádeje poskytlo svoje služby počas onkologickej liečby. Festival zároveň poskytuje priestor na stretnutie rodín s deťmi od útleho veku až po tínedžerov s možnosťou zábavy, pestrého programu, sprievodných aktivít a stravovania v areáli festivalu.

Výťažok z predaja vstupeniek sa použije na financovanie kúpy nového vozidla do prepravnej služby Svetielka nádeje. Vďaka tomuto projektu nadácia poskytuje bezplatnú prepravu detským onkologickým pacientom už pätnásť rokov.

Projekt prepravnej služby spustila v marci v roku 2008. Odvtedy sa s detskými pacientmi absolvovali prepravy na hospitalizácie, ambulantnú liečbu a kontrolné vyšetrenia, ale aj na zdravotné úkony realizované v zahraničí (Česká republika, Rakúsko, Nemecko, Taliansko) a najazdili neskutočných vyše milión kilometrov.

Ďalšie potrebné info nájdete na stránke svetielkonadeje.sk.

14.30 h otvorenie festivalu
14.40 – 15.00 h tanečné vystúpenie KDANCE
15.30 – 16.00 h koncert malinyJAM
16.00 – 16.15 h minidisco s maskotmi
16.15 – 17.00 h bublinová show – Bubli rybačka Show DeTom
17.00 – 17.30 h tanečný workshop The Pastels
18.00 – 19.00 h koncert S hudbou vesmírnou
19.00 h ukončenie festivalu

Festivalový areál ponúka aj možnosť zapojiť sa do rôznych kreatívnych a športových aktivít a sprievodného programu mimo hlavného pódia. Môžete sa tešiť na športovú zónu, kreatívne dielničky s vesmírnou tematikou, maľovanie na tvár a kresbu tetovania, Martinus chill-out knižnú zónu a maškrty pre deti – všetko v cene vstupného. V prípade nepriaznivého počasia sa celý program presúva do interiéru Auly SZU. V areáli festivalu bude možnosť stravovania aj oddychovej zóny.

Lístky dostupné na tomto mieste.