Hogo Fogo Jazz & Art Club aj v apríli privíta na pódiu skvelých hudobníkov a ako vždy, bude poriadne rušno. V sobotu 15. apríla zavíta do jazzového centra Tamara Kramar a jej Band, ktorých koncert začína o 19.00 h.

Tamara Kramar je mladá hudobníčka pôvodom z Bratislavy, momentálne žijúca v anglickom Brightone. Jej kariéra sa rozbehla počas pandémie niekoľkými spoluprácami so slovenskými ale aj zahraničnými interprétmi, na čo v lete 2021 nadviazala svojim debutovým singlom So Sweet. Ten viedol k nominácii a neskôr výhre sošky Radio_Head Awards v kategórii Objav Roka.

Druhý singel Tamara predstavila začiatkom roku 2022 v anglickom rádiu BBC Radio Introducing, kde sa singel Hey Pretty Girl následne stal piesňou dňa. Obe piesňe sú ukážkou pripravovaného debutového EP v spolupráci s hudobným producentom Oliverom Fillnerom. Inšpirovaná neo-soulom, jazzom a modernou Londýnskou undergroundovou scénou, Tamara Kramar spolu s kapelou prináša na stage groove, úprimnu emóciu a dobrú náladu v podobe vlastných a posvojom prevzatých piesní.

Vstupenky na toto podujatie si môžete zakúpiť aj v online predpredaji v sieti TicketLive, a to na tomto odkaze.