Divadlo MÚZA TEATRO v spolupráci so štúdiom L+S prinesie do tajovského Divadla u Greškov napínavú detektívku s názvom Krvavé peniaze. Stane sa tak vo štvrtok 26. januára od 18.45 h.

Mark a Liz. Zdanlivo obyčajný manželský pár, ktorý sa pohybuje vo svete showbiznisu. On má slabosť na dievčatá, ona je neúspešná herečka, ktorá hľadá útechu v alkohole. Ich vzťah je v rozklade, je len otázkou času, kedy sa definitívne rozídu… Keď zrazu začnú záhadné telefonáty… a v nich tajomný hlas osoby, ktorá mala byť dávno mŕtva… na povrch začne vychádzať krvavé tajomstvo ich minulosti. Tajomstvo, ktoré ich stále drží pohromade. Ukáže sa, že nefungujúci vzťah je ten najmenší problém, ktorý Mark a Liz majú. Niekto totiž vie, že pred rokmi spáchali zločin, ktorý sa im podarilo utajiť a uniknúť tak trestu.

Hra, ktorá na začiatku vyzerala ako ironická spoločenská komédia, sa mení na mrazivý thriller, do ktorého vstupuje psychoterapeutka July a mladé krásne dievča zo susedstva Sue. A na konci zostane už iba hra o holý život.

Hrajú: Helena Krajčiová, Ľuboš Kostelný, Kristína Greppelová a Ráchel Šoltésová