Malá speváčka Hanička a jej kocúrik Murko pozývajú všetky deti na svoje nové pesničkové predstavenie! Čakajú na vás aj ich zvierací kamaráti v životnej veľkosti (Opička, Capko, Červík a Žabka) a 12 obľúbených pesničkových hitov!

Vystúpenie Haničky a Murka je kombináciou živého a dynamického koncertu a divadla. Haničku a Murka tradične sprevádza aj ich veľká kamarátka Sofi (alebo Paťka), ktorá bude s nimi a so zvieracími kamarátmi spievať, tancovať a pomáhať im urobiť z vystúpenia ozajstnú šou!

Deti sa môžu vyjašiť, aktívne zapájať do predstavenia a zaspievať si obľúbené hity z vydaných CD Haničky a Murka (napr. Ika-tika-gymnastika, Autá, Poď športovať, či Ja som žabka, Bola babka, mala capka…). Medzi pesničkami sa zabavia na divadelných scénkach Haničky a Murka a ich hostí. Bábky vedú profesionálni bábkoherci. Každé dieťa dostane od Haničky a Murka darček – Murkove lízatko a nálepku s Haničkou a Murkom a ich kamarátmi!

Toto všetko už v nedeľu 16. apríla v banskobystrickej Aule SZU, vstupenky si môžete zakúpiť v online predpredaji na tomto odkaze. Podujatie začína o 16. hodine, sály budú otvorené už o 15.30 h.