Banskobystrický Cech hostinských, ktorý už takmer dva roky združuje gastronomické podniky na Námestí SNP, pripravuje na sobotu 22. júna podujatie, ktoré poteší všetkých milovníkov dobrého vína.

bb winefestCoffee, Beer & Winebar U Kemov, Beniczky Cafe & Winebar, Reštaurácia Červený Rak a Slovenská reštaurácia sa v sobotu 22. júna od 11.00 do 18.00 h zaplnia zástupcami známych vinárstiev a tiež priamo majstrami vinármi. Spomenuté banskobystrické podniky pozvali na nultý ročník podujatia Banskobystrický WineFestival vinárstva, za ktoré hovorí kvalita ich slávneho produktu. Či už patríte medzi vinárskych fajnšmekrov alebo len chcete spoznáť niečo nové, budete si mať skutočne z čoho vyberať. Ochutnať budete môcť vína z vinárstiev a vinohradníctiev Pereg, Strkov 1075, Bott Frigyes, Vinárstva Juraj Zápražný, Víno Raniga, Víno Miroslav Dudo, Golguz, Pavelka a syn, Zsigmond pivnica a vinohrady, Repa Winery, Lacko & Majtán, Vinidi, Elesko, Domin a Kušický, Chateau Modra, Villa Modur a Agro-Movino.

Nultého ročníka tohto podujatia sa môžete zúčastniť po zakúpení ochutnávkovej karty, ktorej predaj prebieha už aj v týchto dňoch v jednotlivých zapojených podnikoch a možnosť jej kúpy bude aj priamo v deň podujatia.

Za 9,90 € získate spolu s možnosťou ochutnávky vín jednotlivých vinárstiev vo všetkých podnikoch tiež zľavu 15% na nákup fľaškového vína. Rovnakú zľavu získate automaticky aj na celú ponuku jednotlivých podnikov v deň konania Banskobystrického WineFestivalu. Každý účastník získa svoj vlastný ochutnávkový pohár a navyše sa zúčastní v súťaži o nový tablet  a ďalšiu dvadsiatku cien.

Aktuálne informácie sledujte na facebook stránke podujatia…