Počas prvého aprílového týždňa nás čaká polooblačné, miestami prevažne oblačné počasie, ktoré však prehánky prinesie len minimálne. Počas celého týždňa môžeme očakávať ranné teploty na úrovni od 4+ do +8 stupňov Celzia, zatiaľ čo denné teploty budú atakovať najviac 17 stupňov Celzia.

Pondelok (1.4.) bude oproti víkendu chladnejší. Môžeme očakávať miernu oblačnosť, ale nie prehánky. Ranná teplota sa bude pohybovať okolo šiestich stupňov Celzia a najvyššia denná teplota bude atakovať 17 stupňov Celzia.

Utorok (2.4.) bude jasný a bez oblačnosti. Najnižšia ranná teplota bude na úrovni +2 stupňov Celzia. Cez deň nás čaká najvyššia teplota od +14 do +16 stupňov Celzia.

Streda (3.4.) prinesie návrat oblačnosti, ktorá bude trvať počas celého dňa, ale neprinesie prehánky. Ranné teploty budú na úrovni siedmich stupňov Celzia a cez deň sa môže teplota vyšplhať na +14 stupňov Celzia.

Štvrtok (4.4.) bude v znamení miernej, ale stále pretvrávajúcej oblačnosti. Možné sú aj minimálne a zriedkavé prehánky. Ranná teplota by mala dosiahnúť +8 stupňov Celzia a najvyššia denná teplota dosiahne 14 stupňov Celzia.

Piatok (5.4.) bude ráno prevažne jasný, ale od obeda sa na oblohu vo výraznej miere vrátia oblaky. Dážď sa nepredpokladá. Ráno bude opäť ako predošlé dni teplota na úrovni +6 až +8 stupňov Celzia, zatiaľ čo cez deň sa môže vyšplhať na 16 stupňov Celzia.

Sobota (6.4.) bude od rána a aj počas celého dňa zamračená. V skorých ranných hodinách môžeme očakávať prehánky. Ranné teploty sa nezmenia a  najvyššia denná teplota dosiahne 14 stupňov Celzia

Nedeľa (7.4.) prinesie jasnú oblohu v ranných hodinách, ale na obed sa na oblohu vrátia oblaky, z ktorých by zapršať nemalo. Ránné teploty sa budú pohybovať na úrovni šiestich stupňov Celzia, zatiaľ čo cez deň budú atakovať 17 stupňov Celzia.

Aktuálnu teplotu, tlak, vlhkosť či zrážky z meteostanice v Sásovej nájdete na našej podstránke Počasie v Banskej Bystrici. A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice.