Aj keď počas uplynulého týždňa počasie ešte dalo letu bodku v podobe krátkodobého oteplenia, druhý septembrový týždeň prinesie postupne ochladenie o viac než desať stupňov Celzia.

355. Radvanský jarmok pocasiePondelok (8.9.) bude príjemný. Teplota vzduchu sa bude pohybovať v rozmedzí od ranných 15 do popoludňajších 25 stupňov Celzia. Dopoludnia bude prevažne jasno, podvečer oblačnosť narastie a môže z nej i zapršať.

Utorok (9.9.) sa bude ponášať na pondelok, keď bude zo začiatku dňa prevažne jasno, neskôr má byť oblakov viac. Popoludní a večer by nás teda nemali prekvapiť dažďové zrážky či búrka. Teplota vzduchu sa vyšplhá na najviac 25 stupňov.

Streda (10.9.) prinesie prevažne zamračenú oblohu, zrážky sa prejavia najmä popoludní a večer. Klesnú však teploty vzduchu, keď teplomery ukážu už len okolo 22 stupňov Celzia.

Štvrtok (11.9.) bude prevažne zamračený s teplotou najviac 17 stupňov Celzia. Pri ceste k prvým jarmočným stánkom by nám navyše nemal chýbať dáždnik.

Piatok (12.9.) síce už prinesie jarmočnú zábavu naplno, no teplota vzduchu bude stále len do 18 stupňov Celzia, navyše najmä dopoludnia má pršať.

Sobota (13.9.) bude stále zamračená, avšak pršať by už nemalo. Najvyššia denná teplota sa vyšplhá na 20 stupňov Celzia.

Nedeľa (14.9.) síce môže miestami priniesť zrážky zo stále zamračenej oblohy, no inak sa charakter počasia nezmení. Teploty budú stále v rozmedzí od raných 15 do popoludňajších 20 stupňov Celzia.