Nadchádzajúce dni nás čaká príjemné jarné počasie, výraznejšie otepletnie z minulého týždňa bude pokračovať a teploty prekročia hranicu dvadsať stupňov. 

Pondelok (9.4.) má byť polojasná obloha. Najnižšia ranná teplota vzduchu má byť od +8 až do +11 stupňov Celzia. Najvyššia denná teplota by mala byť do +19 stupňov Celzia.

Utorok (10.4.) prinesie zamračenú oblohu a počas dňa má aj pršať. Ranná teplota vzduchu bude od +7 do +11 stupne Celzia. Najvyššia denná teplota vzduchu stúpne, a to na hodnoty +15 až +17 stupňov Celzia.

Streda (11.4.) prinesie teplé polojasné počasie. Teploty vzduchu budú v rozmedzí od ranných plus sedem až do popoludňajších +19 stupňov.

Štvrtok (12.4.) sa bude niesť v znamení teplotného maxima. Celý deň bude jasno a teploty vzduchu sa budú pohybovať v rozmedzí ranných plus 9 až ku popoludňajším 22 stupňom Celzia.

Piatok (13.4.) prinesie bohužial viac oblačnosti, a tým pádom aj zrážky. Teplota bude od ranných 10 až po najviac 18 stupňov Celzia popoludní.

Sobota (14.4.) bude pokračovať piatkové daždivé počasie. Ranná teplota bude v rozmedzí 9 až 10 stupňov Celzia, denná teplota vzduchu sa bude pohybovať až po popoludňajších 18 stupňov Celzia.

Nedeľa (15.4.) už bude výrazne krajšia, narozdiel od začiatku víkendu. Môžme sa tešiť na polojasnú oblohu a teplotu vzduchu od ranných deväť po denné maximum 20 stupňov Celzia.

A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice. Aktuálnu teplotu, tlak, vlhkosť či zrážky z meteostanice v Sásovej nájdete na našej podstránke Počasie v Banskej Bystrici.