Nestihli ste letnú dovolenku, alebo sa vám už žiada ďalšia? Aj pre vás je tu aktuálna ponuka banskobystrickej cestovnej kancelárie A-TOUR.

V nasledujúcich mesiacoch sa aj vy môžete vydať na dovolenku na luxusných výletných lodiach po Stredomorí. Gigantické plávajúce hotely poskytujú služby na tej najvyššej úrovni, ale prekvapia zaujímavou cenou plavieb. Luxusné kajuty, stravovanie možné šesťkrát denne so špičkovým servisom lodného personálu a s možnosťou kultúrneho, športového i nákupného vyžitia. To všetko prinášajú dovolenky na mori.

Napríklad loď Splendia, vás môže previesť už v termíne od 19.10. do 26.10.2012 po trase Janov, Barcelona, Tunis, Malta, Sicília, Rím, Janov už za 649 € na osobu vo vnútornej kajute, za 749 € v kajute s oknom a za 849 € v kajute aj s balkónom. Transfer z Viedne do prístavu a späť je zahrnutý v cene a dve deti do 18 rokov môžu ísť s vami len za 189 € za dieťa.

Ak vás to láka do Egypta, plavba loďou Armonia v termíne od 2.11. do 10.11.2012 po trase Benátky, Ancona, Iraklion, Marmaris, Port Said, Sharm el Sheikh je tu pre vás. Aj v tomto prípade máte v cene zahrnutý transfer z Viedne do prístavu a taktiež letenku z Egypta do Viedne. Cena za osobu vo vnútornej kajute je v tomto prípade 699 €, za kajutu s oknom 849 € a za pobyt v kajute s balkónom zaplatíte 1199 €. Dve deti do 18 rokov so sebou môžete vziať len za 294 € za jedno dieťa.

Okrem týchto dvoch špeciálnych ponúk je súčasťou ponuky banskobystrickej cestovnej kancelárie A-TOUR množstvo ďalších plavieb po svetových moriach, napríklad i skrz Atlantik. Kompletnú ponuku nájdete na stránke cestovnej kancelárie… alebo sa informujte na telefónnom čísle 048/ 412 39 72, na mobilnom čísle 0905 74 50 70, alebo e-mail adrese a-tour@a-tour.sk či priamo v cestovnej kancelárii A-TOUR, ktorú nájdete na Námestí Štefana Moyzesa 7 v Banskej Bystrici.