Leto je ideálne obdobie užívať si radosť z pestrofarebného života a tešiť z každodenných maličkostí. Europa SC preto využíva najveselšie obdobie roka a v tieto dni poteší všetkých nakupujúcich, keď v najväčšej akcii roka Letný BOOMerang ponúka každému šancu vyhrať peniaze za svoj nákup späť. Nákupné centrum plánuje svojim návštevníkom dokopy rozdať až 20 000 Eur!

Veľká spotrebiteľská súťaž Letný BOOMerang štartuje 11. júla a potrvá až do 25. septembra. Každý kto v tomto čase v prevádzkach Europa SC nakúpi a zaregistruje svoj pokladničný blok má šancu vyhrať jeho peňažnú hodnotu.

„Spotrebiteľské súťaže sú istá forma našej vďaky za to, že návštevníci centra v ňom aj nakúpia. V Europa SC vieme, že nie sme prioritne nákupným centrom, sme miestom stretnutí, posedenia pri dobrom obede či osviežujúcom drinku, ale aj miestom rodiny, ktorá tu príde hoci len na zmrzlinu, alebo navštívi detské kútiky, najnovšie divadelné predstavenia či kino. Aj preto odmeňujeme nakupujúcich my ako centrum, ktoré tento priestor vytvára, aby si napokon naši návštevníci užili výhru v jednotlivých prevádzkach,“ vysvetľuje podstatu súťaže Marek Polomský, Marketing Manager Europa SC.

Zapojiť sa do súťaže má svoje pravidlá, ktoré komunikuje Europa SC na svojich stránkach. Minimálna hodnota nákupu je 50 eur, pri gastro prevádzkach a službách je to 15 eur. Ďalej je nutné svoj bloček zaregistrovať v informačnom stánku pri centrálnej zóne na prízemí, čo je možné každý deň v čase od 11:00 do 18:00 h a vhodiť ho zlosovacej urny. Registrovaný blog je potom potrebné starostlivo uschovať, keďže sa ním výherca preukazuje pri získaní výhry.

„Následne bude prebiehať online zlosovanie a to každú nedeľu počas nadchádzajúcich 11-tich týždňov. Všetkých srdečne pozývame sledovať nás na našich sociálnych sieťach, kde sa dozvedia, či bol ich lístok vyžrebovaný a budú si môcť užiť výhru v podobe darčekovej karty nabitej kreditom v hodnote výherného bločku,“ dopĺňa Polomský a zároveň dodáva, že počas jedného žrebovania Europa SC preplatí nákupy do výšky maximálne 500€ na jeden bloček, dokopy do 2 000€ na jedno žrebovanie.

Pravidlá súťaže Letný BOOMerang

  • Hodnota nákupu min. 50€ v prevádzkach a 15€ v službách a gastro.
  • Registrácia bločku v info stánku centra (centrálna zóna) denne 11:00-18:00 hod.
  • Zlosovanie prebieha každú nedeľu najbližších 11 týždňov.
  • Preukázanie sa registrovaným bločkom.

Darčekové karty je možné využiť v ktorejkoľvek prevádzke Europa SC a sú platné po dobu 1 roka od nabitia kreditom.

Europa SC pozýva všetkých svojich návštevníkov zaregistrovať si svoj nákup a tešiť sa z veselého leta ešte viac!