Návštevníci nákupného centra budú môcť už tento víkend, 20.-21. augusta 2021, zažiť dva dni plné letnej zábavy, oddychu a súťaží v priestoroch strešného parkoviska Europa Shopping Center. Nebude chýbať letné kino v piatok či pestrý program pre rodiny s deťmi v sobotu.

Čaro letnej noci pod hviezdami

Piatkový program sa bude niesť v znamení zábavy. Odštartuje ho Dominik Lauko, ktorý publikum roztancuje vlastnou tvorbou aj originálnym aranžmánom prespievaných známych hitov v žánroch ako je pop, funky a reggae.

„Teším sa, že budem opäť koncertovať v meste, ktoré mi dalo hudobné vzdelanie, a ktoré mi prirástlo k srdcu tak silno, že som o Banskej Bystrici minulý rok nahral aj skladbu Mesto pod Urpínom,“ hovorí hudobník Dominik Lauko a zároveň pozýva na koncert, ktorým v piatok 20. augusta 2021 o 18:00 h. odštartuje celé podujatie.

Po koncerte sa milovníci kultového seriálu Sex v meste môžu tešiť na premietanie jeho rovnomennej filmovej verzie v horúcej letnej atmosfére kina pod hviezdami. K filmu si diváci môžu dopriať drink s ginom a v spolupráci so Sympl bude pripravená aj špeciálna verzia kultového drinku Cosmopolitan.

Zábava pre celú rodinu

Sobotný program bude tradične patriť rodinám s deťmi, ktoré sa môžu tešiť na bublinkovú show, balónový stan, mini-disko, vystúpenia šaša či kúzelníka a divadielko so začiatkom o 16:00 h. V rámci workshopov si môžu vyskúšať zdobenie koláčikov, nechať sa namaľovať na tvár, vytvoriť si vlastnú spomienku pri originálnej fotostene a dosýta sa vyhrať v hracích zónach Mattel a Hot Wheels.

Najmenší si popri letnom šantení potešia aj svoje chuťové poháriky, podávať sa bude zmrzlina, cukrová vata aj popcorn zdarma! Podvečer bude opäť patriť filmu. Premietať sa bude známa rozprávka Máša a medveď, ktorá poteší nejedného detského diváka.

„Aby si na svoje prišli aj rodičia, každý zákazník, ktorý v tieto dni nakúpi nad 20 Eur a príde s bločkom na piknik, môže získať okamžitú výhru – darčekové karty, hračky Hot Wheels a Mattel alebo rôzne darčeky od prevádzok v Europa SC,“ dopĺňa Jana Seleštianska, Marketing Manager Europa SC.

Vstup na Piknik na streche je zdarma. Pribaľte si deku, krém na opaľovanie, či slnečník a príďte zažiť dva dni plné pravej letnej atmosféry. Viac o podujatí už počas tohto víkendu 20.-21. augusta 2020 sa dozviete tu.

Program piatok 20. augusta

17:00 h – Slávnostné otvorenie pikniku

18:00 h – Koncert Dominik Lauko

19:00 h – Barmanská show

20:00 h – Kino pod hviezdami – film Sex v meste

17:00 – 22:00 h – Ginový bar, Sympl bar, skákacie hrady, popcorn, cukrová vata, točená zmrzlina, hracie zóny Mattel a Hot Wheels, herné zóny, chill zóna, štýlová fotostena, súťaž Nafúkni si balón

Program sobota 21. augusta

10:00 h – Bublinová show + workshopy

13:00 h – Kúzelník Peter Šesták

14:00 h – Mini Disco

15:00 h – Sranda Band show

16:00 h – Divadielko

17:00 h – Mini Disco

18:00 h – Kino pod hviezdami – film Máša a medveď

10:00 – 20:00 h – maľovanie na tvár, skákacie hrady, popcorn, cukrová vata, točená zmrzlina, hracie zóny Mattel a Hot Wheels, herné zóny, chill zóna, štýlová fotostena, súťaž Nafúkni si balón