Stalo sa ti už, že si sa prechádzal ulicami mesta, vo výklade ťa niečo veľmi oslovilo, no nemal si po ruke kamaráta, ktorý by ti dal radu nad zlato? Fotka kamarátovi prišla až dávno po tvojom odchode z obchodu, pretože si mal vyčerpané dáta a internet v mobile sa ti tak spomalil na najnižšiu možnú rýchlosť? So 4G internetom v mobile od 4ky sa ti to už nikdy nestane. Stačí si aktivovať balík GIGA, v ktorom máš na mesiac k dispozícii 1 GB dát, ktoré sa ti obnovia automaticky práve v prípade, že by si ich minul skôr.

nahlad4-ka

Aktiváciu balíka GIGA a tiež všetkých dátových balíkov je možné vykonať SMS príkazmi, ktoré zašleš na číslo 950. Zaujíma ťa, čo všetko môžeš prostredníctvom SMS rozkázať svojmu operátorovi v súvislosti s dátovým balíkom? Ponúkame ti malú pomôcku vo forme tabuľky.

Tvar príkazu v SMS Po zaslaní príkazu sa stane nasledovné
GIGA aktivácia dátového balíka GIGA s automatickou obnovou
GIGA 1 jednorazová aktivácia dátového balíka GIGA
GIGA STAV požiadavka na zistenie stavu automatickej obnovy dátového balíka GIGA
GIGA PLUS 1 aktivácia dátového balíka GIGA PLUS (jednorazová)
GIGA STOP zrušenie automatickej obnovy dátového balíka GIGA

Čo sa ešte SMS-iek týka, môžeš očakávať, že ti SMS príde na konci časovej platnosti dátového balíka (rozumej po 30 dňoch) a tiež  v priebehu platnosti budeš informovaný o priebežnom míňaní.

Štvorgéčkový internet je neuveriteľne rýchly

Nie je internet ako internet. Čím je 4G internet výnimočný? So 4G internetom sleduješ videá, nahrávaš fotky, sťahuješ filmy či hudbu ešte rýchlejšie než kedykoľvek predtým! Pesničku si môžeš užívať vo svojom telefóne vďaka 4G internetu už do troch sekúnd. Rád by si si pozrel aj klip? Nie je problém, nepotrvá ani 45 sekúnd a video máš celé načítané. Môžeme povedať, že „štvorgéčkový“ internet v mobile má na zreteli aj tvoj zrak. Ako to? Videá, klipy i filmy pozeráš naozaj vo vysokej kvalite a rozlíšení, čím si neničíš zrak, nemusíš na obrazovku svojho mobilu žmúriť, a tak sa vlastne vyhneš aj vráskam v najcitlivejšej časti pokožky tvojej tváre – v okolí očí.

Hoci je 4ka na slovenskom trhu len krátko, svoje služby a pokrytie neustále zlepšuje a rozširuje. Či je pokrytie 4G/LTE signálom aj v tvojom meste či obci si môžeš overiť na webe 4ky. Ak sa v tvojej lokalite zatiaľ nenachádza, už napr. zajtra sa to môže zmeniť.

Prenes si číslo do 4ky a získaj 10 GB dát

Počas leta môžeš so 4kou zo svojho mobilu zdieľať fotky na sociálnych sieťach či posielať si ich s kamošmi, pozerať/sťahovať videá alebo svoje mobilné dáta môžeš využiť na iné možnosti online zábavy. Stačí si za 4 eurá kúpiť SIM kartu, preniesť si číslo do 4ky a až 10 GB mobilných dát je tvojich! Nemusíš sa obávať žiadnych skrytých poplatkov či podmienok. Kúpiť SIM kartu a preniesť si číslo môžeš na ktorejkoľvek pobočke Slovenskej pošty alebo prostredníctvom e-shopu a potom si už len užívaš 10 GB mobilných dát grátis. Pekný darček na privítanie, čo povieš? Myslíme, že na leto úplne ideálny.

Nečakaj však príliš dlho, aby  si túto letnú ponuku nepremeškal. Ponuka platí od 8.7.2016 do 3.9.2016 (vrátane). 10 GB mobilných dát zadarmo platí 2 mesiace od prenosu čísla. Tak sa poponáhľaj a nenechaj si ujsť naozaj výhodnú ponuku.