Chceli by ste rozprávkové bývanie? Ak áno, teraz máte jedinečnú príležitosť. Sklabinský hrad len 66 kilometrov od Banskej Bystrice, neďaleko Martina je totiž na predaj. Na zľavovom portáli sa objavila skutočne lákavá ponuka. 

„Ideálne bývanie pre všetkých rytierov, šľachticov alebo ako víkendové sídlo, ktoré vám budú závidieť všetci susedia. Kúpte si vlastný hrad, teraz za cenu 4-izbového bytu v Bratislave! Sklabinský hrad čaká na nového majiteľa, ktorý ocení históriu a má rád ubytovanie v rustikálnom štýle.“ 

Foto: Zlavadna.sk

S takouto neodolateľnou ponukou prišiel zľavový portál zlavadna.sk. Sklabinský hrad má rozlohu 9600 m2 a zmienky o jeho existencii siahajú až do 13. storočia.

Hrad je ale momentálne zrúcaninou, a tak suma 250-tisíc eur by bola iba akousi štartovacou čiarou a investície do neho by určite prevyšovali túto vstupnú investíciu.

Ak ale túžite vlastniť známy slovenský hrad a aspoň pocitovo sa preniesť do stredoveku, či sa cítiť ako šľachtic alebo udatný rytier, máte teraz jedinečnú príležitosť.