Bulharsko patrilo medzi obľúbené dovolenkové ciele Slovákov už za čias minulých. Aj keď táto destinácia v deväťdesiatych rokoch vypadla na okraj záujmu, to čo zažíva bulharské pobrežie v posledných desiatich rokoch možno nazvať znovuzrodením.

Pobrežie Čierneho mora dnes láka nielen na čisté more, krásne pláže, ale už aj pestrú a kvalitnú ponuku služieb a to ešte stále za veľmi výhodné ceny. Keďže väčšina služieb a tovarov aj v prímorských letoviskách osloví cenami nižšími, na aké sme doma zvyknutí. Bulhari svoje letoviská neustále rozširujú a skvalitňujú a dnes už slušne konkurujú najvychytenejším letoviskám v Grécku či Turecku. Letoviská ako Slnečné Pobrežie, Primorsko, Sozopol či Kiten ponúkajú možnosti vyžitia pre mladých, rodiny s deťmi i seniorov. Každý si v nich totiž nájde to svoje od možností športového vyžitia a vodnej zábavy, cez kluby a diskotéky, moderné aquaparky či malé rodinné reštaurácie poskrývané v uličkách týchto mestečiek. To čo však osloví ľudí zo stredného Slovenska ešte viac je fakt, že cesta od dverí vášho domu po dvere vašej hotelovej izby v bulharskom letovisku nemusí trvať viac než štyri hodiny. Letieť totiž môžete priamo zo Sliača.

Banskobystrická cestovná kancelária A-TOUR, ktorá už trinásť sezón prináša kvalitnú dovolenku za priaznivé ceny, vám aj toto leto ponúka dovolenky v starostlivo vyberaných a množstvom spokojných klientov overených hoteloch za výhodných podmienok. Aktuálne si môžete zakúpiť dovolenku napríklad priamo na stred letnej sezóny. V termínoch od 24.7. do 3.8.2012 alebo od 14.8. do 24.8.2012 sú v ponuke nasledovné možnosti s odletom zo Sliača:

Slnečné pobrežie
*** hotel s raňajkami teraz len 429 €
**** hotel All inclusive teraz len 589 €
Sozopol
*** hotel s raňajkami teraz len 449 €
Primorsko
*** hotel s raňajkami teraz len 429 €
Kiten
*** hotel s raňajkami teraz len 429 €

Za uvedenými cenami sa už neskrývajú žiadne skryté poplatky. V cenách je ubytovanie s uvedeným stravovaním, letecká doprava vrátane transferu z letiska v Burgase do hotela a späť, letiskový, bezpečnostný a aktuálny palivový príplatok, pobytová taxa, služby delegáta i poistenie CK proti insolventnosti. Kompletnú ponuku konkrétnych hotelov nájdete na stránke a-tour.sk alebo informácie získate priamo v cestovnej kancelárii A-TOUR, ktorú nájdete na Námestí Štefana Moyzesa 7 v Banskej Bystrici alebo na telefónnom čísle 048/ 412 39 72, na mobilnom čísle 0905 74 50 70, alebo e-mail adrese a-tour@a-tour.sk.

V ponuke sú okrem zájazdov s ubytovaním aj letenky zo Sliača do Burgasu a späť. Spiatočná letenka vás aktuálne môže stáť so všetkými poplatkami 249 € a navyše máte aj možnosť zakúpenia výhodného transferu do a z letovísk.

Neláka vás oddych na pláži? Skúste dovolenku na lodi

Cestovná kancelária A-TOUR ponúka celoročne aj plavby na luxusných lodiach po moriach, ktoré môžu byť vašim úplne novým dovolenkovým zážitkom.

V termínoch 15.6. – 22.6.2012 alebo 22.6. – 29.6.2012 sa môžete aj vy plaviť na luxusnej lodi Armonia po trase Benátky, Ancona, Korfu, Santorini, Athény, Kefalónia, Kotor, Benátky vo vnútornej kajute len za 449 € a navyše dve deti do 18 rokov s dvoma dospelými v kajute môžu ísť s vami úplne zadarmo.

V cene je plavba v kajute uvedenej kategórie, 5 x denne stravovanie vrátane niektorých nápojov, využívanie bazénov, víriviek, zábavných a relaxačných zariadení lode. V cene nie je prepitné, doprava do prístavu a späť. Viac informácií nájdete na internetovej stránke CK A-TOUR…