Po štyroch rokoch prichádza obľúbený letný festival Fun rádio Dohoda aj do Banskej Bystrice. Uskutoční sa už túto sobotu, 25. júna v Parku pod Pamätníkom SNP.

Ôsmy ročník novej Fun rádio Dohody začína od 12-tej hodiny a okrem známych hudobníkov, na festivale budete môcť stretnúť moderátorov Didianu a Juniora. Chýbať však nebudú ani súťaže a sprievodný program.

dohoda

Krátko po 13.00 h, otvorí najväčší letný žúr slovenská hudobná kapela Komajota. Nasledovať bude koncert speváčky Misty a ďalších slovenských kapiel akými sú Le Payaco či Puding pani Elvisovej.

V podvečerných hodinách sa návštevníci festivalu môžu tešiť na spevácke vystúpenie Simi Martausovej, kapely Hex a Medial Banana. Večer Fun rádio Dohody otvorí približne o 20.15 hod, skupina Kmeťoband, ktorá má doteraz na svojom konte celkovo päť albumov.

Predposledný koncert bude patriť skupine IMT Smile, no a na samotný záver sa zúčastneným predstaví slovenská reggae kapela Polemic. Od pol noci bude návštevníkom hrať DJ Milan Lieskovský. Festival okrem Banskej Bystrice zavíta aj do Nitry, Malaciek, Bojníc a Popradu. Lístky na festival si môžete kúpiť online prostredníctvom webovej stránky predpredaj.zoznam.sk alebo priamo v mieste konania.