BBonline.sk (Patrik Havran) | 21.6.2016

Na Fun rádio Dohode IMT Smile, Komajota či Sima Martausová

Po štyroch rokoch prichádza obľúbený letný festival Fun rádio Dohoda aj do Banskej Bystrice. Uskutoční sa už túto sobotu, 25. júna v Parku pod Pamätníkom SNP.

Ôsmy ročník novej Fun rádio Dohody začína od 12-tej hodiny a okrem známych hudobníkov, na festivale budete môcť stretnúť moderátorov Didianu a Juniora. Chýbať však nebudú ani súťaže a sprievodný program.

dohoda

Krátko po 13.00 h, otvorí najväčší letný žúr slovenská hudobná kapela Komajota. Nasledovať bude koncert speváčky Misty a ďalších slovenských kapiel akými sú Le Payaco či Puding pani Elvisovej.

V podvečerných hodinách sa návštevníci festivalu môžu tešiť na spevácke vystúpenie Simi Martausovej, kapely Hex a Medial Banana. Večer Fun rádio Dohody otvorí približne o 20.15 hod, skupina Kmeťoband, ktorá má doteraz na svojom konte celkovo päť albumov.

Predposledný koncert bude patriť skupine IMT Smile, no a na samotný záver sa zúčastneným predstaví slovenská reggae kapela Polemic. Od pol noci bude návštevníkom hrať DJ Milan Lieskovský. Festival okrem Banskej Bystrice zavíta aj do Nitry, Malaciek, Bojníc a Popradu. Lístky na festival si môžete kúpiť online prostredníctvom webovej stránky predpredaj.zoznam.sk alebo priamo v mieste konania.