Quantcast

Cez víkend sa hralo štvrté kolo súťaží Mestskej únie malého futbalu (MÚMF). Nezvyčajne bohato sa zaplnila najmä rubrika Babrák kola.

Extraliga

ilustr.foto.: Braňo Račko
ilustr.foto.: Braňo Račko

Po dvojtýždňovej prestávke pokračovala 4. kolom Extraliga. Šláger kola sa hral medzi Celticom a Fit Arénou, nakoniec sa z víťazstva radovali hráči Celticu a usadili sa na čele tabuľky.

Erland Úsvit 87 – Ikar 8:2 (4:1), L. Gregor 4, D. Kiedžuch 2, A. Moravec 2 – T. Striežovský, P. Koppa,

D.P.H. – Torpédo Stavbár 1:12 (1:5), H. Lehotský – P. Špirka 4, M. Kováč 2, P. Belko 2, D. Škubák 2, P. Kvaltíny, T. Marko, ŽK: D. Škubák (Torpédo Stavbár),

Nera Devils – Royal Brusno kúpele 5:5 (2:1), R. Hejčík 3, I. Hamšík 2 – S. Pecník 2, M. Tomčík, M. Gibala, J. Teliar,

Celtic Sásová – Fit Aréna 5:3 (1:1), M. Porubský 2, P. Rebek, M. Smejkal, P. Vajda – P. Stacho, M. Gašpar, M. Fojtík.

Trend mal voľno.

I. liga

Najväčším prekvapením kola bolo víťazstvo tímu Arias nad Nemcami, ktoré si pripísali prvú prehru v sezóne. Až dva zápasy sa nehrali, keďže ani Godzily ani Royal 94 sa nedokázali na zápas zozbierať v potrebnom počte a musia počítať s kontumáciou výsledku. Vo zvyšných zápasoch rozhodcovia často napomínali, padlo až 13 žltých kariet.

Mladosť – Simaček 3:4 (2:0), J. Ondrejka, M. Vigaš, I. Bačko – F. Korda 2, R. Zima, M. Blaško, ŽK: M. Blaško (Simaček),

Godzily – Lazio 0:5 – kontumačne, domáci nenastúpili na stretnutie.

Alien – Royal 94 5:0 – kontumačne, hostia nenastúpili na stretnutie.

Starí páni – ŠK Remio 2:1 (1:0), P. Čajka st. 2 – I. Bulik, ŽK: P. Onderuf, O. Zeleňanský (Staré páni) – M. Zbyňovský (ŠK Remio),

FC Arsenal – Schalke 6:1 (4:1), Ľ. Potančok 2, M. Faško 2, R. Kováčik, M. Pavúk – T. Tuček, ŽK: K. Bílek, Ľ. Potančok (Ardenal) – M. Tuček (Schalke),

Fortka/Alice – Flamengo 7:1 (2:0), R. Šúr 2, J. Weisháb, S. Marko, M. Prostredný, M. Kaliský, J. Markovič – J. Slobodník, ŽK: R. Šulek (Flamengo),

MIBA Capanegra – FC Exel 9:5 (3:4), L. Berec 3, V. Giertl 3, P. Polák 2, M. Giertl – P. Matúška 4, M. Valentíny, ŽK: P. Polák (MIBA Capanegra) – T. Ondrejka (FC Exel),

Skackavá – Iveco 3:6 (1:2), M. Račanský, J. Škovrán, R. Štefančík – M. Talpáš 4, P. Časnocha, P. Kohút, ŽK: J. Malachovský (Skackavá) – M. Časnocha, P. Katko (Iveco),

FC Nemce – Arias 3:4 (3:3), M. Dian, S. Čabala, B. Dian – M. Šovčík 2, M. Rusko, V. Túry ml, ŽK: M. Šovčík (Arias).

II. liga

V druhej lige si neporaziteľnosť stále držia lídri z Helliusu a No Fear. Prvé víťazstvo zaznamenali Chalani, najväčší debakel utŕžil tím North Stars, ktorí vyťahovali loptu z vlastnej brány 12-krát.

FK Kleso  – No Fear 2:5 (0:1), M. Lakomčík, J. Urbančok – P. Slaný 2, V. Kosec, E. Muranský, J. Jablonovský, ŽK: J. Urbančok (FK Kleso) – L. Kupec (No Fear),

Unios  – Chalani 4:6 (1:2), M. Martinec 2, J. Bílek, P. Šulaj – Pe. Keller 3, J. Bucholcer 2, Pa. Keller, ŽK: J. Šustek (Unios) – M. Boháčik (Chalani),

AC Chaos – Bafuna 4:1 (2:1), M. Kováč 2, F. Tomčo, J. Sršeň  – M. Gregor,

SISEP – Sparta BB 4:5 (2:4), P. Lübeck 2, J. Petrovič, M. Kmeť – M. Turčan 3, R. Greško 2, ŽK: M. Murgaš (SISEP),

Inovation Absint – Electric Blue 1:3 (0:1), P. Šipula ml. – Ma. Francisty, M. Riečan, P. Flasik, ŽK: K. Koubek (Electric Blue),

I. Q. – Kobok Brezno 3:4 (1:0), M. Andrejko 2, R. Puliš – M. Makuša, D. Kafrík, M. Kafrík, J. Kučerák, ŽK: F. Garaj (I. Q.),

Jarný Vánok – North Stars 12:0 (3:0), M. Pitel 4, P. Kukučka 3, M. Kovačik 2, M. Galajda, A. Mišun, J. Galajda, ŽK: R. Jonáš (Jarný vánok),

Iskra – Ajax 4:1 (2:0), J. Mazár 2, B. Navrátil, M. Harmaniak – L. Dvorský,

1.FC Horná – Hellius 2:3 (2:1), P. Trnka, M. Polgár – M. Fillo 2, M. Longauer, ŽK: M. Michal (1.FC Horná) – M. Longauer, P. Lichý (Hellius)

III. liga

Kvalitný duel sa hral medzi Viťo Teamom a 2.MK Tami, a aj keď po polčase Tami viedlo, Viťo Team zvíťazil 7:3. Prvé víťazstvá si pripísali Colo-Colo a Riečka, na čele je stále päť tímov, ktoré neokúsili trpkosť prehry.

Gemo – Sosaurus 4:3 (2:1), J. Budaj ml., J. Budaj st., T. Hrnčiar, M. Gašpar – M. Hraško, B. Diško, P. Červienka,

Van to Tree – FC Dan 2:9 (1:5), J. Babjak, M. Hlaváček – D. Gonos 3, M. Demian 2, J. Valent 2, M. Moncoľ, M. Krivuš,

Corgoň Pub Riečka – Atak 2:1 (0:1), M. Petráň, Ľ. Snopko – M. Žabka,

Ateeray – Alcatraz 2:4 (1:1), L. Szomor, N. Szomor – J. Mojžita 2, O. Majer, P. Zelienka, ŽK: O. Majer, I. Dekanovský (Alcatraz),

EFCE Brocak – AC Tornádo 2:3 (0:1), J. Kanoš, R. Uhrín – P. Rončák 3, ŽK: M. Muroň (Brocak),

FC Colo Colo – 1.FC Podlavice 9:3 (4:1), M. Parobek 2, L. Vajda 2, M. Mlynarčík 2, M. Slobodník, Ró. Sedláček, J. Orovčík – J. Rosík 2, T. Handzuš, ŽK: J. Bednár, D. Sliacky, F. Kurčík (Podlavice),

VKK – BB Aqex 5:5 (1:4), S. Wágner 2, M. Sasák, M. Líner, L. Jeziorski – P. Maďar 4, M. Sládeček, ŽK: S. Drahoň (BB Aqex), ČK: M. Cesnak (BB Aqex),

Viťo Team – 2.MK Tami 7:3 (2:3), R. Slobodník 3, P. Jančiar 2, E. Kulfas, P. Kulišiak – Mich. Štefanovie 2, W. Poliak,

1.FC Multivitamín – Atletico 5:1 (4:1), S. Kútik 2, P. Harman 2, A. Slašťan – M. Čiliak, ŽK: J. Mráz (Atletico).

IV.A, B, C, D liga

V A skupine sa výraznejšie prekvapenia neudiali, aj keď Hronsek Stars potrápili lídra skupiny tím Flaty. Okrem nich je stále bez prehry Fox Creed a Flaty. V súboji tímov z nižších priečok sa bratsky o body podelili Doka Drevo a 1.FC Run.
Bez prehry ostávajú v B skupine Kotalští Orli, ANK Pegi a Drink Team. Zaujala vysoká výhra Juniperusu a hlavne strelec kola Erik Rusko s deviatimi gólmi.
Šlágrom kola v skupine C mal byť zápas Erima – Tigers United, ale konečný výsledok vyznel jasne v prospech tigrov. FC Iskra si prekvapivo proti Hi-Fi pripísal prvé tri body, a tak už v skupine neostal žiadny tím s bodovou nulou.
Priechod, Maxo a Red Dragons sú tímy, ktoré dominujú v IV.D lige. Najmä Priechod uštedruje súperom jeden debakel za druhým a je jasné, že kvalitatívne patrí do vyššej ligy.

IV.A liga

FK DHZ Vlkanová – Fox Creed 3:10 (2:4), M. Kováč 2, M. Rajnoha – M. Mesík 3, B. Krajčír 3, M. Číž 2, J. Tóth, P. Madoš, ŽK: M. Kováč (Vlkanová) – B. Krajčír, P. Gajdár (Fox Creed),

VB Mako Café – Vikings BB 11:4 (8:1), L. Lamoš 3, M. Tušim 3, J. Lapin 2, J. Faško 2, M. Kubanda – J. Bukový 2, J. Janšík, P. Babnič, ŽK: M. Spodniak (VB Mako café), ČK: M. Spodniak (VB Mako café),

FK Plus – Baxx 8:3 (4:0), M. Miškuf 5, A. Lörinc 2, M. Lörinc – V. Tkáč 2, R. Záhora,

Flaty – Hronsek Stars 8:7 (5:2), R. Odler 3, T. Bíreš 3, L. Bača 2 – P. Struhárik 3, M. Klimáček 2, M. Piecka, P. Snopko, ČK: L. Bača (Flaty) – M. Klimáček (Hronsek Stars),

Doka Drevo – 1.FC Run 3:3 (3:2), P. Železník 2, J. Vajs – M. Kulich 2, J. Ličák,

AC Beercelona – Adrenalín 7:5 (6:3), M. Karako 2, M. Bubelíny 2, P. Novoroľník, Ľ. Illéš, D. Vidiečan – M. Ivanič 2, I. Medveď, J. Sekereš, P. Virág.

IV.B liga

Grupáci – Androméda 3:10 (0:6), M. Obrončík, L. Uhliar, M. Kuna – R. Haring 3, M. Môcik 3, M. Málik 2, M. Mičko, I. Knopp,

FD Mančaft – OFK Kredenc 6:5 (4:2), O. Peško 3, M. Šajdár, D. Surový, N. Lapin – R. Sečkár 2, M. Perončík, M. Kubiš, T. Maľa, ŽK: L. Murgaš, D. Surový (Mančaft), ČK: T. Maľa (Kredenc),

Viking Stavanger – ANK Pegi 4:10 (1:3), A. Matejka, R. Halaj, P. Straka, Ľ. Ďurík – M. Predajniansky 3, M. Dropčo 3, M. Grančay, P. Piliar, M. Kupec, M. Sobotník,

FC 09 – Kotalští orli 3:11 (1:6), L. Spevák, B. Hríbik, R. Petráň – R. Ševčík 4, P. Pinter 3, J. Kyjanica 2, R. Kubiš 2, ŽK: B. Hríbik (FC 09),

Drink Team – FC WC 12:5 (7:2), M. Tichý 4, I. Podkonický 3, P. Bajs 2, M. Michalovič, M. Barančík, M. Patráš – P. Kráčik 3, M. Mateček, T. Turek, ŽK: P. Matulay (FC WC),

Loptoši – FC Juniperus 4:16 (2:6), J. Sanitra 2, J. Sedílek, P. Kobora – E. Rusko 9, M. Filipko 3, D. Frzon 3, M. Kuťka.

IV.C liga

Hrča – Betonári 8:11 (5:6), L. Markus 5, Š. Majerský 2, D. Krúpa – M. Kamzík 3, M. Heško 3, V. Zeman 2, J. Hukel 2, A. Ďuriš,

FC Barumka – Dromedári 5:2 (3:2), Mi. Pohančánik 2, Ma. Pohančánik, F. Kostrec, J. Ťakuš – B. Michalech, T. Konkoľ,

FC Iskra – Hi-Fi 7:6 (3:3), R. Kredatus 2, R. Burger 2, J. Karas-Miklo, M. Schrotter, O. Schrotter – T. Styk 3, M. Rajčan, E. Lenárt, M. Zima, ŽK: J. Jakubík (Hi-Fi),

Erima – Tigers United 3:11 (0:5), A. Brštiak 2, D. Dudáš – S. Václavík 5, Š. Spišiak 3, M. Baranyai 2, I. Širka,

Salve – Enzo 5:9 (1:5), B. Babula 2, R. Ráno, M. Krafčík, M. Viskup – F. Krejčú 3, Ľ. Soják 2, Ľ. Lovecký 2, M. Longauer, M. Belán,

1.FC Neusohl – O2 fér plej Team 11:2 (4:1), M. Novysedlák 5, M. Ambrus 4, M. Hrvol 2 – I. Gregorčok, P. Mútňan, ŽK: M. Ambrus (Neuschl) – P. Mútňan (O2 fér plej Team).

IV.D liga

Nulová šanca – Načo názov 8:3 (2:1), M. Daubner ml. 2, L. Handlovský 2, P. Daubner, J. Daubner, L. Melaga, I. Babiak – P. Dobrota, M. Badinský, A. Schubert,

AC Hradec – Arzén 9:3 (5:0), M. Konder 4, P. Handzuš 3, L. Kozdera, T. Doboš – M. Dovčiak 3,

Priechod – Kelti 19:2 (10:2), M. Ivanič 7, M. Chaban 4, M. Vajda 3, E. Murgaš 3, M. Slobodník, A. Homola – P. Nosál, P. Polóny, ŽK: M. Ivanič (Priechod),

Pingoši – Maxo 1:16 (0:8), L. Prôčka – J. Huťka 5, R. Haviar 5, J. Samuelčík 2, M. Rajčok 2, M. Švajčiak, M. Tonhajzer, ŽK: M. Škultéty, P. Ursíny (Pingoši), ČK: M. Tonhajzer (Maxo),

Pizza láska – Ten Expres 10:1 (6:1), V. Zelník 2, M. Danko 2, M. Mikulec 2, T. Bugár 2, M. Bubák 2 – M. Repka,

Red Dragons – Modrá partička 7:3 (2:0), M. Dzúrik 2, J. Vengrín 2, J. Králik 2, Ľ. Šidlo – V. Köböl ml. 2, P. Spišiak.

Gólový sumár

Extraliga: 41, priemer na zápas v 4. kole 10,25 (celkový priemer na zápas – 11,58)
I. liga: 55, priemer na zápas v 4. kole 7,85 (celkový priemer na zápas – 8,35)
II. liga: 64, priemer na zápas v 4. kole 7,11 (celkový priemer na zápas – 7,47)
III. liga:  70, priemer na zápas v 4. kole 7,77 (celkový priemer na zápas – 8,91)
IV.A liga:  72, priemer na zápas v 4. kole 12 (celkový priemer na zápas – 12)
IV.B liga: 89, priemer na zápas v 4. kole 14,83 (celkový priemer na zápas – 13,78)
IV.C liga: 80, priemer na zápas v 4. kole 13,33 (celkový priemer na zápas – 11,87)
IV.D liga: 82, priemer na zápas v 4. kole 13,66 (celkový priemer na zápas – 12,04)
Strelec kola: Erik Rusko (Juniperus) 9 gólov
Najviac gólov v zápase: Priechod  – Kelti 19:2 (IV.D liga)
Najmenej gólov v zápase: Starí páni – ŠK Remio 2:1 (I. liga), Corgoň Pub Riečka – Atak 2:1 (III. liga)
Babrák kola:
Godzily (I. liga) nenastúpili na zápas
Royal 94 (I. liga) nenastúpili na zápas
Capanegra – FC Exel (I. liga) polčasový výsledok 3:4, konečný výsledok 9:5
Mladosť – Simaček (I. liga) polčasový výsledok 2:0, konečný výsledok 3:4
I.Q. – Kobok Brezno (II.liga) polčasový výsledok 1:0, konečný výsledok 3:4
1.FC Horná – Hellius (II. liga) polčasový výsledok 2:1, konečný výsledok 2:3
Corgoň Riečka – Atak (III.liga) polčasový výsledok 0:1, konečný výsledok 2:1
Viťo Team – 2.MK Tami (III.liga) polčasový výsledok 2:3, konečný výsledok 7:3
VKK – BB Aquex (III. liga) polčasový výsledok 1:4, konečný výsledok 5:5

Tabuľky

Extraliga

1. Celtic Sásová 3 3 0 0 28 : 10 9 P
2. Royal Brusno kúpele 3 2 1 0 20 : 15 7 P
3. Torpédo Stavbár 2 2 0 0 19 : 1 6 P
4. Fit Aréna 3 2 0 1 23 : 5 6 Z
5. Erland Úsvit ´87 2 1 0 1 8 : 17 3 P
6. Trend 2 0 1 1 12 : 14 1 Z
7. D.P.H. 3 0 1 2 14 : 30 1 Z
8. Nera Devils 3 0 1 2 7 : 25 1 P
9. Ikar 3 0 0 3 8 : 22 0 Z

I.liga

1. Alien 4 4 0 0 14 : 5 12 P
2. Iveco 4 4 0 0 19 : 11 12
3. MIBA Capanegra 4 3 1 0 27 : 11 10 P
4. Arcenal F.C. 4 3 1 0 15 : 5 10 P
5. Nemce FC 4 3 0 1 23 : 12 9 Z
6. Godzily 4 2 1 1 32 : 17 7 Z
6. Skackavá 4 2 1 1 17 : 13 7 Z
8. Starí páni 4 2 0 2 18 : 22 6 P
9. Flamengo 4 1 2 1 21 : 19 5 Z
10. Fortka-Alice 4 1 2 1 16 : 11 4 P
11. Lazio 4 1 1 2 9 : 8 4 P
12. Simaček 4 1 1 2 14 : 30 4 P
13. Royal 94 4 1 0 3 11 : 17 3 Z
14. Exel FC 4 1 0 3 22 : 32 3 Z
15. Arias 4 1 0 3 13 : 24 3 P
16. Mladosť 4 0 2 2 10 : 22 2 Z
17. Remio ŠK 4 0 0 4 7 : 20 0 Z
18. Schalke 4 0 0 4 7 : 26 0

II. liga

1. Hellius ŠK 4 4 0 0 18 : 6 12
2. No Fear 4 4 0 0 18 : 7 12
3. Electric Blue 4 3 0 1 25 : 9 9
4. Jarný vánok 4 3 0 1 24 : 17 9 P
5. Kobok Brezno 4 2 2 0 13 : 11 8 P
6. Iskra 4 2 1 1 15 : 18 7 P
7. Sparta BB 4 2 0 2 17 : 16 6 P
8. Absint 4 2 0 2 15 : 15 6 Z
9. Horná 1.FC 4 2 0 2 14 : 17 6 Z
10. Chaos AC 4 2 0 2 11 : 20 6 P
11. Kleso Sl. Ľupča 4 1 2 1 14 : 12 5 Z
12. SISEP 4 1 1 2 16 : 16 4 Z
13. Unios 4 1 1 2 12 : 14 4 Z
14. Bafuna 4 1 0 3 16 : 11 3 Z
15. Chalani 4 1 0 3 18 : 22 3 P
16. I.Q. 4 1 0 3 10 : 18 3 Z
17. Ajax 4 0 1 3 5 : 14 1 Z
18. North Stars 4 0 0 4 8 : 26 0 Z

III. liga

1. Viťo Team 4 4 0 0 40 : 15 12
2. Alcatraz 4 4 0 0 21 : 10 12 P
3. Tornádo AC 4 4 0 0 19 : 9 12 Z
Multivitamín 4 4 0 0 19 : 9 12
5. BB Aqex 4 3 1 0 21 : 15 10
6. Dan FC 4 3 0 1 21 : 12 9 P
7. VKK 4 2 1 1 20 : 17 7 P
8. TAMI 2.MK 4 2 0 2 21 : 19 6 Z
9. Podlavice 1.FC 4 2 0 2 18 : 18 6 P
10. Atletico 4 1 1 2 16 : 20 4
11. GEMO 4 1 1 2 17 : 23 4 P
12. Colo-Colo 4 1 0 3 21 : 28 3 P
13. Brocak EFCE 4 1 0 3 12 : 19 3 Z
14. CP Riečka 4 1 0 3 10 : 25 3 P
15. Atak 4 0 1 3 12 : 18 1 Z
16. Van to Tree 4 0 1 3 13 : 25 1 Z
17. Sosaurus 4 0 0 4 11 : 20 0 Z
18. Ateeray 4 0 0 4 9 : 21 0 Z

IV.A liga

1. Beercelona AC 4 4 0 0 41 : 16 12
2. Fox Creed 4 4 0 0 35 : 16 12 P
3. Flaty 4 4 0 0 34 : 17 12 Z
4. FK Plus 4 3 0 1 31 : 13 9 P
5. Adrenalín 4 2 1 1 23 : 20 7 Z
6. VB Mako café 4 2 1 1 24 : 24 7
7. Hronsek Stars 4 1 0 3 25 : 26 3
8. BAXX 4 1 0 3 16 : 32 3
9. Vlkanová 4 1 0 3 17 : 36 3
10. Run 1.FC 4 0 1 3 12 : 23 1 P
11. Doka Drevo 4 0 1 3 12 : 32 1 P
12. Vikings BB 4 0 0 4 17 : 32 0 Z

IV.B liga

1. Kotalští orly 4 4 0 0 53 : 18 12
2. Pegi ANK 4 4 0 0 43 : 12 12
3. Drink Team 4 4 0 0 40 : 13 12
4. Mančaft FD 4 3 0 1 30 : 25 9 P
5. Vikings Stavanger 4 2 0 2 37 : 19 6 Z
6. Androméda 4 2 0 2 22 : 22 6 P
7. Juniperus 4 2 0 2 33 : 34 6 P
8. Kredenc 4 1 0 3 22 : 32 3
9. Loptoši 4 1 0 3 19 : 32 3 Z
10. 09 FC 4 1 0 3 12 : 41 3
11. WC FC 4 0 0 4 10 : 35 0
12. Grupáci 4 0 0 4 10 : 35 0

IV.C liga

1. Tigers United 4 4 0 0 45 : 11 12
2. Barumka 4 4 0 0 24 : 11 12
3. Neusohl FC 4 3 0 1 28 : 10 9 P
4. Erima 4 2 0 2 40 : 22 6 Z
5. Hi-Fi 4 2 0 2 21 : 16 6
6. Enzo 4 2 0 2 24 : 25 6 P
7. Dromedári 4 2 0 2 16 : 18 6
8. Salve 4 2 0 2 23 : 25 6 Z
9. Betonári 4 1 0 3 21 : 38 3 P
10. Iskra FC 4 1 0 3 18 : 50 3 P
11. Hrča 4 0 1 3 15 : 24 1 Z
12. O2 fér plej Team 4 0 1 3 10 : 35 1 Z

IV.D liga

1. Priechod 4 4 0 0 67 : 11 12
2. Maxo 4 4 0 0 53 : 6 12
3. Red Dragons 4 4 0 0 26 : 4 12
4. Pizza láska 4 3 1 0 22 : 9 10
5. Nulová šanca 4 3 0 1 29 : 8 9
6. Ten Expres 4 2 0 2 14 : 21 6
7. Pingoši 4 1 1 2 29 : 33 4
8. Hradec 07 4 1 0 3 13 : 22 3 P
9. Modrá partička 4 1 0 3 11 : 24 3 Z
10. Kelti 4 0 0 4 10 : 48 0
11. Arzén 4 0 0 4 7 : 50 0 P
12. Načo názov 4 0 0 4 8 : 52 0 Z
1. Celtic Sásová 3 3 0 0 28 : 10 9 P
2. Royal Brusno kúpele 3 2 1 0 20 : 15 7 P
3. Torpédo Stavbár 2 2 0 0 19 : 1 6 P
4. Fit Aréna 3 2 0 1 23 : 5 6 Z
5. Erland Úsvit ´87 2 1 0 1 8 : 17 3 P
6. Trend 2 0 1 1 12 : 14 1 Z
7. D.P.H. 3 0 1 2 14 : 30 1 Z
8. Nera Devils 3 0 1 2 7 : 25 1 P
9. Ikar 3 0 0 3 8 : 22 0 Z