Quantcast

Prinášame vám výsledky a štatistiky  3. kola súťaží Mestskej únie malého futbalu (MÚMF).  Extraliga sa kvôli kolízii podujatí na ihrisku pod fakultou nehrala, dohrávka bude 5. novembra.

I. liga

V prvej lige sa výraznejšie prekvapenie neudialo. Prvých sedem tímov nezaváhalo a zvíťazilo. Nemce, Iveco a Alien sú stále bez prehry. Na opačnom konci tabuľky si prvý bod pripísal nováčik zo Simačeka.

FC Exel – FC Nemce 4:12 (2:5), M. Pejko 2, T. Ondrejka, M. Béreš – M. Adam 4, D. Babjak 4, B. Dian 3, J. Matyö, ŽK: J. Matyö (FC Nemce)
Arias – Skackavá 0:5 (0:3),
M. Račanský 2, P. Belko 2, J. Malachovský, ŽK: M. Račanský (Skackavá)
ŠK Remio – Godzily 4:13 (1:6),
M. Zbyňovský 2, I. Bulik, R. Voskár – A. Dubovický 5, M. Turčan 4, M. Lipták 2, R. Ťažký, Š. Marko
Lazio – Arsenal 0:3 (0:1),
M. Faško 3
Flamengo – Starí páni 11:3 (6:1),
A. Ursíny 4, M. Ňáčik 3, J. Slobodník 2, B. Pikula, A. Tomčík – P. Škrapinec, Z. Rusko, M. Mesík
Schalke – Alien 3:5 (2:3),
M. Hrnčiar, P. Dobrík, T. Tuček – M. Moncoľ 2, M. Longauer, R. Gašpar, I. Turan, ŽK: K. Ratica, M. Gerö (Schalke) – J. Baláž (Alien)
Simaček – Fortka-Alice 5:5 (3:3),
M. Miartuš 2, F. Korda, P. Mesík, D. Mozola – S. Marko 3, D. Prostredný 2
Royal 94 – MIBA Capanegra 2:4 (1:2),
M. Chromek, M. Mochnáč – M. Giertl 3, P. Polák
Iveco – Mladosť 3:2 (2:0),
R. Časnocha, P. Kohút, P. Katko – M. Vigaš 2, ŽK: M. Snopko (Mladosť)

II. liga

Tretiu ligu prekvapujúco vedú nováčikovia Hellius a No Fear, ktorí sú bez straty bodu. Tím Chalanov mal na dosah prvé body, keď po polčase viedol o dva góly, nakoniec však z ihriska odišiel naprázdno a usadil sa na dne tabuľky

North Stars – 1. FC Horná 3:5 (2:4), K. Leško, M. Strieš, M. Lovich – P. Trnka 5, ŽK: M. Husár, M. Glončák (1. FC Horná)
Hellius – Iskra 9:2 (6:2), M. Longauer 2, M. Fillo 2, M. Čunderlík 2, P. Kúdelka, R. Šuráni, M. Kenický – M. Spišiak 2
Sparta BB – Unios 3:4 (0:0),
R. Zmajkovič, R. Greško, F. Kalavský – P. Šulaj 3, J. Bílek
Chalani – Absint 7:9 (6:4), Pa. Keller 2, Pe. Keller 2, J. Biely, M. Boháčik, M. Golecký – P. Šipula ml. 4, P. Šipula st. 3, V. Barna 2
Kobok Brezno – SISEP 4:4 (2:1), J. Kučerák 2, M. Auxt, P. Kováčik – B. Pálička, M. Polóny, J. Petrovič, M. Kmeť, ŽK: M. Matoušek (SISEP)
Electric Blue – Chaos 12:1 (5:0), M. Riečan 3, J. Francisty 3, Ma. Francisty 2, E. Ihradský, K. Koubek, Z. Valašťan, P. Heric – F. Tomčo, ŽK: P. Heric (Electric Blue)
No Fear – I.Q. 5:2 (1:1), P. Mozolány 3, T. Pažout, P. Slaný – T. Puliš 2, ŽK: F. Garaj (I.Q.)
Bafuna – Jarný vánok 11:1 (4:0), D. Andraščík 3, L. Lobb 3, M. Gregor 3, M. Zamboj 2 – M. Kováčik
Ajax – Kleso 1:1 (1:0), K. Ambróš – J. Urbančok, ŽK: R. Sanitra, L. Dvorský (Ajax) – M. Stanko (Kleso)

III. liga

Až päť tímov ešte neokúsilo prehru.  Naopak po veľmi dlhom čase odchádzali z ihriska ako porazení hráči 2.MK Tami. Hviezdou kola sa stal Igor Országh, ktorý nasúkal sedem gólov.

Alcatraz – Van to Tree 6:3 (1:3), J. Mojžita 3, J. Grík 2, M. Mojžita – J. Brášeň 2, J. Babjak, ŽK: J. Mojžita (Alcatraz) – M. Šimko (Van to Tree)
Gemo – Atak 5:5 (3:2), J. Budaj ml. 4, T. Hrnčiar – P. Štulajter 2, T. Brštiak, M. Žabka, R. Žabka, I. Vilímek, M. Gašpar, M. Vilímek (Gemo)
VKK – 1. FC Podlavice 4:1 (2:1),
M. Kiaba 2, D. Balon, M. Lagovský – J. Bednár
Sosaurus – FC Dan 3:5 (0:3), M. Hraško, B. Šabo, M. Chriašteľ – M. Demjan, 2, J. Beník, M. Krivuš, M. Moncoľ, ŽK: M. Koman (FC Dan)
FC Colo-Colo – Viťo Team 8:11 (3:5), J. Orovčík 4, M. Porobek 2, L. Vajda, M. Mlynarčík – I. Országh 7, R. Slobodník 4
2.MK Tami – 1.FC Multivitamín 5:6 (2:2), Mi. Štefanovie 2, M. Patráš, R. Radoš, W. Poliak – f. Krnáč 2, J. Chmelík, S. Kútik, M. Šurina, A. Slašťan
EFCE Brocak – Atletico 6:4 (3:2), J. kanoš 2, R. Uhrín 2, V. Doffek, M. Šimko – P. Lengyel 2, P. Michal, V. Šramka
Corgoň Pub Riečka – BB Aqex 4:6 (2:3), M. Petráň 3, Ľ. Snopko – M. Bíreš 2, M. Pavlík, M. Líner, M. Kozák, L. Jeziorski
Ateeray – AC Tornádo 1:6 (0:3), J. Meško – P. Rončák 4, P. Giertl, Ľ. Rybár, ŽK: Ľ. Rybár (Tornádo).

IV.A,B,C,D liga

V A skupine si prvé víťazstvo pripísali hráči Vlkanovej na úkor Vikingov.  Bez prehry je Beercelona, Fox Creed a Flaty, pričom posledne menovaní rozdrvil Baxx 15:3. Streliť desať gólov za  jeden zápas? Prečo nie. Podarilo sa to Miškufovi z FK Plus.
Na svoje si diváci prišli v B skupine kde padali góly jedna radosť. Priemer na zápas 13,6  hovorí za seba.
Tigers United v C skupine nešetril Betonárov, pričom na streleckých orgiách mal zásluhu hlavne Stanislav Václavík s rovnou desiatkou gólov.
V D skupine si to zlízli tímy Načo názov a Arzén, prví menovaní dostali 22 gólov, druhí 15.

IV.A liga

Flaty – Baxx 15:3 (3:0), L. Bača 8, R. Odler 2, F. Vajda 2, P. Hudák 2, V. Čunderlík – V. Tkáč 2, V. Jazbec, ŽK: R. Záhora, R. Tkáč (Baxx), ČK: T. Štulejter  (Flaty)
FK Plus – Doka Drevo 13:2 (4:0), M. Miškuf 10, M. Miklas 2, J. Cimerman – D. Bocko, M. Plachý, F. Babinský (FK Plus) – Ľ. Kučerák, V. Bais, J. Vajs (Doka Drevo)
1.FC Run – AC Beercelona  4:9 (2:5), M. Šimon 2, I. Frgelec, J. Ličák – M. Karako 3, D. Vidiečan 2, Ľ. Illéš, R. Teliar, T. Cziczey, A. Patráš, ŽK: P. Verbovský, J. Ličák (Run), ČK: M. Kopečný (Run)
VB Mako Café – Adrenalín 4:4 (3:2), J. Faško 2, M. Krajči, L. Lamoš – M. Ivanič 2, P. Medveď, J. Vigaš
Fox Creed – Hronsek Stars 7:3 (2:1), M. Číž 3, P. Gajdár 2, T. Bračo, I. Mikulec  – M. Piacka 3, J. Madoš (Fox Creed) – M. Piecka (Hronsek Stars)
FK DHZ Vlkanová – Vikings BB 7:6 (3:3), M. Kováč 3, M. Rajnoha 2, S. Rajnoha, T. Uháľ – P. Babnič 3, J. Bukový 2, J. Janšík, ŽK: M. Pocklan (Vikings BB)

IV.B liga

FC 09 – ANK Pegi 2:19 (0:10), F. Jenis, J. Sedláček – M. Dropčo 4, A. Bystran 3, J. Orel 3, M. Sobotník 3, P. Piliar 3, M. Predajniansky 2, I. Chmelík, ŽK: M. Sobotník, N. Kubiš (Pegi)
Viking Stavanger – FC WC 11:0 (3:0), R. Halaj 4, Ľ. Ďurík 3, J. Murgaš 2, A. Matejka, L. Kožák
Drink Team – Loptoši 5:0 – kontumačne, hostia na stretnutie nenastúpili
FD Mančaft – FC Juniperus 13:0 (10:0), O. Peško 9, P. Fischer 2, N. Lapin 2, ŽK: D. Hojda (Mančaft) – E. Rusko (Juniperus), ČK: P. Čief (Juniperus)
Androméda – Kotalští orli 4:10 (2:7), M. Mičko 2, T. Lašút, M. Malík – R. Kubiš 3, Ľ. Mati 3, P. Pinter, J. Kyjanica, V. Kán, I. Barták
Grupáci – OFK Kredenc 2:7 (1:2), M. Obrončík, A. Miháli – P. Murín 2, T. Maľa 2, P. Klačan, M. Mojžiš, J. Kubiš

IV.C liga

Erima – Hi-Fi 2:6 (1:3), Ľ. Turek, A. Brštiak – R. Styk 2, T. Styk 2, M. Zima, Ma. Rajčan, ŽK: V. Knop (Erima) – T. Styk (Hi-Fi)
FC Iskra – Salve 3:9 (2:5), O. Schotter, P. Kolla, P. Jablonský – M. Viskup 4, B. Babula 3, A. Krafčík, M. Hromada
Enzo – 1.FC Neusohl 4:10 (1:7), Ľ. Soják 2, T. Vach, F. Krejčú – M. Novysedlák 4, M. Chovan 4, M. Straka, M. Hrvol, ŽK: M. Kalina, P. Strieš (Neusohl)
FC Barumka – O2 Fér Plej Team 12:4 (4:1), M. Kapusta 4, J. Bábeľa 3, P. Potančok 2, J. Ťakuš 2, M. Víglaský – M. Kuruc 2, J. Bartoš, J. Harvan, ŽK: J. Bartoš (O2 fér plej Team)
Betonári – Tigers United 2:17 (1:8), M. Kamzík, V. Zeman – S. Václavík 10, Š. Spišiak 3, M. Baranyai 2, I. Širka, P. Skubinčan, ŽK: P. Skubinčan (Tigers United)
Hrča – Dromedári 5:7 (1:5),
L. Markus 3, I. Hák, Š. Majerský – M. Ondrejka, B. Michalech 2, L. Daubner 3, M. Rýs, ŽK: L. Markus, M. Fartel (Hrča) – L. Daubner (Dromedári)

IV.D liga

Pingoši – Priechod 6:10 (3:4), P. Ursíny 2, M. Maršálek, M. Juhász, R. Vaterka, L. Kanka – M. Ivanič 3, M. Slobodník 2, M. Homola 2, M. Chaban, M. Vajda, A. Homola, ŽK: M. Chaban (Priechod)
Kelti – Pizza láska 2:5 (1:1), A. Zelený, P. Polóny – M. Dovičovič 3, M. Strečok, M. Phanvan, ŽK: M. Phanvan, M. Mikulec (pizza láska)
Ten Expres – Red Dragons 1:7 (1:3),
R. Maďar – Ľ. Šidlo 3, R. Stano, J. Zelenčík, V. Urgela, J. Králik
AC Hradec – Modrá partička 4:5 (4:2), M. Konder 2, J. Spodniak, J. Veselovský – P. Spišiak, V. Köböl st., R. Ferenc, Z. Valašťan 2, ŽK: M. Konder (Hradec) – V. Köböl ml. (Modrá partička)
Načo názov – Maxo 2:22 (0:11), M. Šepita 2 – J. Huťka 5, R. Haviar 4, J. Samuelčík 3, M. Rajčok 3, M. Švajčiak 3, M. Tonhajzer 2, V. Mikloš, J. Kristeľ
Nulová šanca – Arzén 15:1 (7:1), I. Babiak 4, P. Daubner 3, L. Handlovský 3, M. Daubner st. 2, M. Marek 2, L. Melaga – P. Novanský

Gólový sumár:

I. liga: 84, priemer na zápas v 3. kole – 9,33 (celkový priemer na zápas – 8,48)
II. liga: 84, priemer na zápas v 3. kole – 9,33 (celkový priemer – 7,59)
III. liga: 89, priemer na zápas v 3. kole – 9,88 (celkový priemer – 9,29)
IV. A liga: 77, priemer na zápas v 3. kole – 12,83 (celkový priemer – 12)
IV.B liga:  68 (nezarátaná kontumácia),  priemer na zápas v 3. kole – 13,6 (celkový priemer – 13,41)
IV.C liga: 81, priemer na zápas v 3. kole – 13,5 (celkový priemer – 11,38)
IV.D liga: 80, priemer na zápas v 3. kole – 13,33 (celkový priemer –  11,5)
Strelec kola: Stanislav Václavík (Tigers United) , Michal Miškuf (FK Plus) obaja po 10 gólov
Najviac gólov v zápase: Načo názov – Maxo 2:22 (IV.D liga)
Najmenej gólov: Ajax – Kleso 1:1 (II. liga)
Babrák kola: Chalani – Absint (II. liga) polčasový výsledok 6:4, konečný výsledok 7:9
Alcatraz – Van to Tree (III.liga) polčasový výsledok 1:3, konečný 6:3
AC Hradec – Modrá partička (IV.D liga) polčasový výsledok 4:2, konečný 4:5
Loptoši (IV.B liga) nedostavili sa na zápas