Quantcast

Dohrávkou 3. kola Extraligy a 10. kolom štvrtých líg pokračovala jesenná časť súťaží Mestskej únie malého futbalu (MÚMF). Prinášame vám tradičný výsledkový servis s tabuľkami a štatistikami.

Extraliga

ilustračné foto: Braňo Račko

Jesennú časť Extraligy zakončili dohrávaným 3. kolom. Keďže nikto z prvej trojice nezaváhal, jesenným majstrom je Fit Aréna, ktorá sa spolu s druhým celkom Torpédom Stavbár môže tešiť na účasť v Zimnom pohári.

Nera Devils – D.P.H. 16:1 (6:1), R. Hejčík 6, I. Hamšík 6, M. Ronec 2, J. Mikuška, R. Kollár – S. Srnka, ŽK: I. Hamšík (Nera Devils) – M. Pavelka (D.P.H.),

Fit Aréna – Trend 10:3 (4:0), M. Jobko 3, R. Kulík 2, P. Murín 2, M. Gašpar, M. Fojtík, M. Mala – R. Machala, M. Janík, Da. Balon ml.,

Celtic Sásová – Royal Brusno kúpele 8:6 (2:2), J. Figúr 3, M. Kučera 2, P. Vajda 2, Ma. Majling – M. Gibala 2, M. Tomčík 2, V. Kanda 2, ŽK: M. Porubský (Celtic) – M. Gibala (Royal Brusno kúpele),

Torpédo Stavbár – Erland Úsvit 87 17:5 (7:2), I. Tišliar 4, M. Kováč 4, P. Špirka 4, J. Tuharský 2, P. Kvaltíny, P. Belko, D. Škubák – D. Kiedžuch 2, P. Štulrajter, M. Oravec, L. Gregor, ŽK: L. Gregor (Erland Úsvit).

Ikar mal voľno.

IV.A, B, C, D liga

V A skupine bol šlágrom kola duel medzi lídrom Flaty a tímom Fox Creed, ktorý by sa v prípade víťazstva dotiahol na špicu tabuľky. Po vyrovnanom súboji sa však z troch bodov tešilo Flaty, ktorý doposiaľ ani raz nezaváhal a boduje naplno.
OFK Kredenc žiari v druhej časti jesene a po divokom výsledku 12:10 s Vikingom Stavanger sa posúva na 5. miesto IV.B ligy zaručujúce záchranu. Tesný výsledok sa zrodil aj v zápase Andromédy s FC09, z výhry 3:2 sa napokon tešili prví menovaní.
Ani 10. kolo IV.C ligy neprinieslo prehru, či remízu jasného lídra ligy Tigers United. FC Barumka si mohol v prípade víťazstva udržať druhú priečku, ale „tigri“ boli nad ich sily a klesajú na tretiu pozíciu.
Najzaujímavejším duelom D skupiny bol súboj prvého s tretím – Priechoda s Red Dragons. Líder vyhral 6:4 a bez straty bodu vedie ligu. Dramatický duel odohral outsider Načo názov s Pingošmi. Druhí menovaní viedli po polčase 7:4, no náskok neudržali a z troch bodov sa tešili mladíci z Načo názov.

IV.A liga

Adrenalín – Doka Drevo 5:4 (2:3), M. Ivanič 3, M. Smitka, R. Venger – Ľ. Štulajter 2, M. Plachý, V. Bais, ŽK: M. Smitka (Adrenalín),

FK DHZ Vlkanová – 1.FC Run 4:8 (2:2), B. Rajnoha 3, M. Rajnoha – M. Korbel 2, M. Šimon 2, J. Ličák 2, I. Frgelec, M. Krajč, ŽK: M. Korbel (1.FC Run),

Hronsek Stars – VB Mako Café 7:4 (4:2), M. Piecka 4, J. Piecka 2, P. Snopko – M. Tušim, M. Spodniak, M. Krajči, P. Kmetík, ŽK: J. Faško, M. Spodniak, J. Lapin (VB Mako Café),

Baxx – AC Beercelona 4:13 (2:4), V. Tkáč 2, S. Krnáč, R. Tkáč – T. Csicsey 4, M. Karako 3, M. Vollmann 2, A. Patráš 2, Ľ. Illéš, R. Teliar,

Vikings BB – FK Plus 0:5 – kontumačne, domáci na stretnutie nenastúpili,

Fox Creed – Flaty 4:5 (1:3), M. Číž 2, J. Tóth, M. Mesík – F. vajda 2, R. Odler, A. Podstavek, P. Hudák, ŽK: M. Sulovec (Flaty)

IV.B liga

FC Juniperus – FC WC 5:0 – kontumačne, hostia na stretnutie nenastúpili,

Grupáci – Drink Team 1:8 (1:3), L. Uhliar – P. Bajs 3, M. Barančík 2, P. Káloši, J. Hurný, B. Gažo,

Kotalští orli – FD Mančaft 10:5 (6:2), J. Paršo 4, Ľ. Mati 4, P. Pinter 2 – D. Hojda 2, O. Peško 2, D. Veky, ŽK: D. Veky (FD Mančaft),

Loptoši – ANK Pegi 3:8 (1:3), P. Kobora 2, J. Sanitra – M. Predajniansky 3, P. Piliar 2, M. Kupec 2, M. Grančay,

OFK Kredenc – Viking Stavanger 12:10 (5:6), J. Kubiš 4, T. Mala 3, M. Perončík 2, M. Mojžiš 2, M. Kubiš – Ľ. Ďurík 4, R. Halaj 4, M. Morong 2,

Androméda – FC 09 3:2 (2:1), J. Navrátil, I. Knopp, M. Malík – B. Hríbik, L. Spevák, ŽK: M. Sedílek (FC 09).

IV.C liga

O2 Fér Plej Team – Salve 2:9 (0:3), L. Ábelovský, I. Gregorčok – M. Viskup 4, M. Kravčík 2, M. Hromada, R. Ráno, M. Čižmár,

Hrča – Enzo 4:10 (2:3), Š. Majerský 2, L. Markus, S. Lipa – Ľ. Soják 4, F. Krejčú 3, M. Belán 2, M. Havrla,

Tigers United – FC Barumka 7:3 (2:0), S. Václavík 2, P. Skubinčan 2, M. Majer, I. Širka, M. Baranyai – M. Víglaský 2, M. Pohančánik, ŽK: M. Kováčik (Barumka),

Hi-Fi – 1.FC Neusohl 5:4 (2:2), M. Zima 2, R. Styk 2, T. Styk – P. Loučka 2, M. Olej, M. Straka, ŽK: D. Eliáš (Hi-Fi) – P. Loučka (Neusohl),

Dromedári – FC Iskra 6:3 (5:0), M. Ondrejka 2, B. Michalech 2, S. Osif 2 – R. Burger 2, P. Kollár, ŽK: B. Michalech, L. Daubner (Dromedári) – R. Kredatus (FC Iskra),

Betonári – Erima 3:6 (1:3), M. Kamzík 2, M. Kršňák – J. Bulík 4, J. Ždánsky, Ľ. Turek, ŽK: M. Heško (Betonári) – M. Kurčík, D. Dudáš, M. Uhrík (Erima).

IV.D liga

Modrá partička – Pizza láska 4:5 (1:2), P. Spišiak 2, J. Minár, M. Caban – V. Zelník 2, M. Phanvan, J. Javorka, J. Tuhársky, ŽK: I. Jagnešák (Pizza láska),

Nulová šanca – Ten Expres 12:3 (5:2), P. Daubner 5, M. Ľahký 3, M. Zajac 2, J. Daubner, M. Daubner – T. Bariak, M. Bais, D. Macák,

Maxo – AC Hradec 12:4 (5:1), J. Huťka 4, R. Haviar 3, M. Švajčiak 2, M. Tonhajzer, M. Rajčok, J. Samuelčík – P. Handzuž 2, M. Konder, J. Veselovský, ŽK: P. Handzuš (Hradec 07),

Priechod – Red Dragons 6:4 (3:2), M. Ivanič 3, M. Vajda 2, M. Chaban – J. Zelenčík 4, ŽK: M. Chaban (Priechod),

Arzén – Kelti 7:3 (4:2), Ľ. Hrivnák 3, M. Dovčiak 2, M. Hraško, P. Novanský – P. Nosál, L. Lamper, M. Rýs,

Načo názov – Pingoši 8:7 (4:7), I. Majer 3, M. Badinský 2, P. Dobrota, A. Schubert, S. Kollár – M. Maršálek 3, J. Pavlovský 2, M. Škultéty 2, ŽK: P. Ursíny, J. Pavlovský (Pingoši).

Gólový sumár

Extraliga: 66, priemer na zápas v 3. kole 16,5 (celkový priemer  12,13)
IV.A liga: 58, priemer na zápas v 10. kole 11,5 (celkový priemer 11,5)
IV.B liga: 62, priemer na zápas v 10. kole 12,4 (celkový priemer 12,49)
IV.C liga: 62, priemer na zápas v 10. kole 10,33 (celkový priemer 11,9)
IV.D liga: 75, priemer na zápas v 10. kole 12,5 (celkový priemer 11,55)
Strelec kola: R. Hejčík, I. Hamšík (obidvaja NERA Devils – Extraliga) po 6 gólov
Najviac gólov: Torpédo Stavbár – Erland Úsvit 87 (Extraliga) 17:5, OFK Kredenc – Viking Stavanger (IV.B liga)  12:10
Najmenej gólov: Androméda – FC 09 (IV.B liga) 3:2
Babrák kola: Adrenalín – Doka Drevo (IV.A liga) 2:3 po polčase, konečný výsledok 5:4
Vikings BB (IV.A liga) nenastúpili na stretnutie
FC WC (IV.B liga) nenastúpili na stretnutie
OFK Kredenc – Viking Stavanger (IV.B liga) 5:6 po polčase, konečný výsledok 12:10
Načo názov – Pingoši (IV.D liga) 4:7 po polčase, konečný výsledok 8:7

Tabuľky

Extraliga

1. Fit Aréna 8 7 0 1 81 : 23 21 –  *
2. Torpédo Stavbár 8 6 1 1 63 : 27 19 –  *
3. Celtic Sásová 8 6 0 2 57 : 34 18
4. Royal Brusno kúpele 8 4 1 3 48 : 50 13
5. Trend 8 3 3 2 45 : 46 12
6. Nera Devils 8 3 1 4 52 : 49 10
7. D.P.H. 8 2 1 5 31 : 79 7
8. Erland Úsvit ´87 8 1 1 6 35 : 71 4
9. Ikar 8 0 0 8 23 : 58 0

IV.A liga

1. Flaty 10 10 0 0 93 : 40 30
2. Plus FK 10 9 0 1 80 : 32 27
3. Beercelona AC 10 8 0 2 85 : 50 24 P
4. Fox Creed 10 8 0 2 73 : 44 24 Z
5. Hronsek Stars 10 5 1 4 64 : 57 16
6. Adrenalín 10 5 1 4 47 : 53 16
7. BAXX 10 4 0 6 39 : 67 12
8. VB Mako Café 10 3 1 6 44 : 64 10
9. Doka Drevo 10 2 2 6 45 : 60 8
10. Run 1.FC 10 2 1 7 41 : 49 7
11. Vlkanová DHZ 10 1 0 9 35 : 87 3
12. Vikings BB 10 0 0 10 37 : 80 0

IV.B liga

1. Kotalští orli 10 10 0 0 122 : 41 30
2. Pegi ANK 10 9 0 1 95 : 31 27
3. Juniperus 10 7 0 3 63 : 49 21
4. Drink Team 10 6 1 3 71 : 47 19 P
5. Kredenc OFK 10 6 0 4 62 : 53 18 P
6. Mančaft FD 10 6 0 4 71 : 67 18 Z
7. Viking Stavanger 10 5 0 5 85 : 65 15 Z
8. Androméda 10 4 1 5 42 : 48 13
9. Loptoši 10 2 0 8 36 : 66 6
10. WC FC 10 2 0 8 35 : 74 6
11. 09 FC 10 1 0 9 26 : 85 3
12. Grupáci 10 1 0 9 24 : 102 3

IV.C liga

1. Tigers United 10 10 0 0 134 : 29 30
2. Erima 10 7 1 2 79 : 42 22 P
3. Barumka FC 10 7 0 3 54 : 42 21 Z
4. Hi-Fi 10 6 0 4 57 : 48 18 P
5. Enzo 10 6 0 4 65 : 65 18 P
6. Salve 10 6 0 4 65 : 74 18 P
7. Dromedári 10 5 1 4 51 : 42 16 P
8. Neusohl 1.FC 10 5 0 5 65 : 39 15 Z
9. Iskra FC 10 3 0 7 43 : 75 9
10. Betonári 10 2 0 8 40 : 77 6
11. O2 fér plej Team 10 1 1 8 32 : 72 4
12. Hrča 10 0 1 9 30 : 91 1

IV.D liga

1. Priechod 10 10 0 0 120 : 29 30
2. Maxo 10 8 1 1 104 : 26 25
3. Red Dragons 10 7 1 2 62 : 20 22
4. Nulová šanca 10 6 0 4 62 : 28 18 P
5. Pingoši 10 5 1 4 76 : 58 16 Z
6. Pizza láska 10 4 3 3 39 : 34 15 P
7. Modrá partička 10 5 0 5 45 : 53 15 Z
8. Hradec 07 10 5 0 5 43 : 60 15 Z
9. Ten Expres 10 3 0 7 39 : 73 9
10. Načo názov 10 3 0 7 35 : 87 9
11. Arzén 10 1 0 9 34 : 101 3
12. Kelti 10 0 0 10 26 : 109 0