Quantcast

Na programe bolo 6. kolo Mestskej únie malého futbalu (MÚMF). Prinášame vám výsledky, tabuľky a štatistiky z víkendových stretnutí.

Extraliga

V IV.B lige sa prekvapenie nekonalo, líder ligy Kotalští orly (v červenom) si poradil s FC WC hladko 12:5
V IV.B lige sa prekvapenie nekonalo, líder ligy Kotalští orly (v červenom) si poradil s FC WC hladko 12:5. Zdroj foto: P. Kráčik

Torpédo Stavbár a Celtic sú stále bez prehry. Torpédo v šlágri kola porazilo Royal Brusno kúpele, keď ešte po polčase prehrávalo 1:2, ale nakoniec otočilo výsledok vo svoj prospech.

Erland Úsvit 87 – Celtic Sásová 1:5 (1:2), A. Moravec – M. Figur 2, M. Kučera 2, Ma. Majling, ŽK: A. Moravec (Erland Úsvit 87),

Royal Brusno kúpele – Torpédo Stavbár 2:7 (2:1), M. Tomčík, N. Dlhoš – I. Tiller 3, P. Špirka 3, D. Škubák,

Ikar – Trend 2:6 (1:3), M. Sásik, R. Beňak – M. Pánik 3, Da. Balon st. 2, M. Janík,

D.P.H. – Fit Aréna 0:17 (0:7), M. Gašpar 5, M. Fojtík 4, R. Kulík 3, P. Stacho 2, D. Kohút 2, M. Jobko, ŽK: M. Kochan, S. Srnka (D.P.H.).

I. liga

Neporaziteľný ostáva v I. lige už iba Arsenal, keďže jeho prenasledovateľ Iveco stratil tri body.  Zápasy boli bohaté na góly, v priemere padlo v každom stretnutí 10 gólov.

Iveco – Flamengo 5:8 (1:5), J. Hegyi 2, P. Talpaš 2, P. Katko – A. Ursíny 4, J. Slobodník 3, F. Vanka, ŽK: A. Tomčík (Flamengo),

Starí páni – Schalke 11:5 (5:5), M. Mesík 4, Z. Rusko 4, L. Gero, M. Rusko, J. Sanitrár – M. Tuček 2, J. Štubian 2, M. Hrnčiar, ŽK: O. Zelenanský (Starí páni) – M. Tuček (Schalke),

Fortka-Alice – Lazio 2:4 (1:2), R. Čipčala 2 – D. Priadka 2, J. Solivajs, J. Medveď, ŽK: A. Chrenka, D. Prostredný (Fortka-Alice),

Skackavá – Simaček 7:7 (4:3), M. Račanský 3, R. Škarba 2, J. Škovrán, M. Ščepko – Ľ. Zima 4, F. Korda 2, P. Mesík, ŽK: M. Sláva (Simaček),

Godzily – Royal 94 4:6 (3:1), A. Dubovický, M. Turčan, M. Lipták, P. Strelec – M. Chromek 3, J. Chudoba 3, ŽK: J. Moravčík (Royal 94),

ŠK Remio – Mladosť 6:5 (3:1), I. Bulik, P. Raffay, R. Szászi, M. Zbyňovský, J. Jakubis, R. Briš – I. Bačko, M. Vigaš, J. Čief, P. Kvasna, J. Abraham,

Alien – Arias 5:3 (3:0), D. Vaník 2, M. Huťka, R. Gašpar, T. Longauer – J. Rusko, M. Šovčík, V. Túry ml., ŽK: M. Šovčík, V. Túry ml. (Arias),

FC Arsenal – FC Exel 3:2 (2:2), Š. Gregor 2, Ľ. Potančok – T. Ondrejka 2, ŽK: M. Faško, J. Turek (FC Arsenal) – P. Ščepko, T. Ondrejka (FC Exel),

MIBA Capanegra – FC Nemce 5:5 (3:3), A. Výboh, L. Berec, V. Giertl, M. Giertl, R. Rakyta – B. Dian 2, G. Čadala 2, M. Adam, ŽK: P. Polák (MIBA Capanegra) – B. Dian, D. Babjak (FC Nemce),

II. liga

No Fear sú stále bez straty bodu, podobne ako Hellius, ktorý to mal toto kolo uľahčené, keďže jeho súper nenastúpil na zápas. Od dna sa začína odpútavať North Stars, ktorý zaznamenal prvú výhru v sezóne. Najlepším strelcom kola sa v II. lige stal Trnka z 1.FC Horná so šiestimi gólmi.

Ajax – Kobok Brezno 3:8 (2:4), L. Dvorský 2, V. Baculík – J. Kučerák 4, M. Auxt 3, Ľ. Nepšinský, ŽK: M. Kafrik (Kobok Brezno),

SISEP – Electric Blue 3:3 (2:0), J. Petrovič 2, M. Temiak – Mi. Francisty 2, M. Riečan, ŽK: J. Petrovič (SISEP) – K. Koubek (Electric Blue),

I. Q. – Chalani 4:11 (3:6), M. Roháč 2, M. Tucnák, A. Gluch – Pa. Keller 4, J. Bucholcer 3, Š. Szöke 2, J. Môcik, ŽK: M: Bobor (I.Q.),

Iskra – No Fear 4:11 (2:2), B. Navrátil 2, M. Harmaniak, M. Maďar – V. Kosec 3, P. Slaný 2,  L. Kupec 2, P. Mozoláni, J. Jablonovský, ŹK: M. Piško, Š. Greško (Iskra),

Unios – Bafuna 1:3 (1:0), V. Slávik – D. Andraščík, M. Hudec, J. Maruškin, ŽK: T. Považan, V. Slávik, M. Šveda (Unios), ČK: M. Šveda (Unios),

FK Kleso – Sparta BB 3:4 (0:1), M. Bulla, M. Hruška, M. Stanko – R. Zmajkovič 2, R. Greško, A. Greguš, ŽK: T. Gajdoš (FK Kleso) – F. Kalavský (Sparta BB),

AC Chaos – Hellius 0:5 – kontumačne, domáci nenastúpili na stretnutie.

Inovation Absint – North Stars 3:6 (2:2), V. Barna, P. Šipula st., J. Zajac – R. Kapustík 3, M. Dohnal 2, M. Lovich,

Jarný vánok – 1. FC Horná 4:10 (2:8), P. Kukučka 2, J. Vavrúš, M. Pitel – P. Trnka 6, H. Syč-Kriváňová 2, J. Krištek,

III. liga

Ťahákom kola bol súboj medzi Multivitamínom a Alcatrazom, kde sa nakoniec radovali druhí menovaní a spolu s Viťo Teamom sú jediné mužstvá bez prehry. Prvý bod v sezóne získal Ateeray, ktorý síce po polčase prehrával s Gemo 0:3, ale nakoniec vybojoval remízu 5:5.

FC Colo Colo – Atak 2:5 (0:2), Ró. Sedláček 2 – M. Žabka 2, R. Žabka, P. Štulajter, M. Pajerský, ŽK: M. Parobek, J. Orovčík (Colo-Colo) – J. Brynych (Atak),

1.FC Podlavice – 2.MK Tami 3:9 (2:4), F. Kurčík, J. Rosík, Ľ. Krnáč – R. Radoš 5, R. Fúdor 2, M. Martiška, J. Vetrák,

EFCE Brocak – FC Dan 1:12 (1:6), M. Žila – M. Moncoľ 4, J. Beník 3, M. Krivuš 2, M. Demjan, J. Valent, D. Gonoš,

Viťo Team – BB Aqex 15:2 (8:0), P. Kulišiak 4, R. Slobodník 4, P. Jančiar 3, I. Országh 3, E. Kulfas – M. Roháč 2,

1.FC Multivitamín – Alcatraz 3:6 (3:2), J. Chmelík, P. Harman, Ma. Záhora – J. Mojžita 2, P. Zelienka, J. Grík, O. Majer, P. Gubka, ŽK: O. Majer, P. Gubka (Alcatraz),

VKK – Sosaurus 5:4 (3:2), P. Maďar 2, D. Balon 2, M. Kiaba – M. Chriašteľ 3, B. Šabo,

Corgoň Pub Riečka – Van to Tree 10:3 (4:2), M. Necpal 2, P. Gašpar 2, Ľ. Snopko 2, M. Petráň, R. Fodor, M. Hríbik, M. Pataj – M. Lišiak, J. Babjak, A. Jančiar,

Atletico – AC Tornádo 2:4 (1:3), M. Štefík, Ľ. Macoška – Ľ. Rybár 2, P. Giertl, L. Rakyta, ŽK: Ľ. Rybár (Tornádo),

Ateeray – Gemo 5:5 (0:3), J. Knižka 2, J. Meško, M. Predmerský, P. Kosťov – J. Budaj ml. 3, M. Staňo 2.

IV.A,B,C,D liga

V A skupine narazili na seba dve neporazené mužstvá Beercelona a Fox Creed, tri body si odniesli hráči Beercelony. K prvým bodom boli blízko aj Vikings BB, nakoniec prehrali tesne 4:3 a po zápase mali ťažké srdce na rozhodcu stretnutia.
V súboji posledného s prvým skupiny B síce FC WC viedlo nad Kotalštími orlami 2:0, ale žiadne prekvapenie sa nekonalo a zápas skončil 12:5 v prospech favorita. Šlágrom bol súboj medzi Drink Teamom a ANK Pegi, prvú prehru si pripísal Drink Team.
Najväčším prekvapením C skupiny bolo víťazstvo 02 Fér plej tímu nad Dromedármi a hladká prehra dosiaľ neporazenej Barumky 1:7 s Erimou. V derby tímov z nižších priečok sa z výhry nad Hrčou radovala Iskra.
Prvé body v D skupine stratil tím Maxo, keď remizoval s tímom Pizza láska 2:2. Red Dragons a Priechod si však svoju neporaziteľnosť udržali a ich brankári sa tešili z čistého konta.

IV.A liga

Doka Drevo – Hronsek Stars 8:8 (5:4), D. Bocko 3, V. Bajs 3, J. Heric 2 – M. Garaj 5, P. Struhárik 3,

VB Mako Café – Flaty 3:8 (1:5), J. Faško 3 – R. Odler 2, T. Bíreš 2, L. Bača 2, A. Podstavek, M. Mikloško,

FK Plus – FK DHZ Vlkanová 10:5 (4:4), M. Miškuf 5, A. Lörinc 2, M. Lörinc, F. Babinský, R. Cimerman – B. Rajnoha, L. Bohuš, T. Uháľ, R. Kapusta, T. Štubňa,

AC Beercelona – Fox Creed 9:3 (6:1), D. Vidiečan 6, A. Patráš 2, T. Cziczey – M. Mesík 2, M. Číž, ČK: T. Cziczey (Beercelona),

Baxx – 1.FC Run 3:2 (1:0), V. Tkáč 2, O. Horváth – J. Ličák 2,

Adrenalín – Vikings BB 4:3 (1:2), J. Vigaš 3, M. Ivanič – J. Bukový 2, J. Janšík, ŽK a ČK: J. Kosák (Vikings BB).

IV.B liga

FC WC – Kotalští orli 5:12 (3:7), P. Matulay 3, P. Kráčik 2 – Ľ. Mati 4, J. Kyjanica 3, J. Caban 2, J. Paršo, I. Barták, R. Kubiš,

FD Mančaft – FC 09 10:6 (4:5), O. Peško 4, P. Fischer 2, N. Lapin 2, T. Dzúrik, D. Veky – L. Spevák 2, J. Sedláček 2, P. Tóth, R. Petráň,

Viking Stavanger – Grupáci 11:3 (4:2), Ľ. Ďurík 7, R. Halaj 2, J. Murgaš, A. Matejka – M. Obrončík 2, L. Uhliar,

Loptoši – Androméda 0:5, kontumačne – domáci na stretnutie nenastúpili,

ANK Pegi – Drink Team 8:3 (5:0), P. Piliar 4, M. Grančay 2, M. Predajnianský, A. Bystran – M. Slama, P. Bajs, M. Barančík,

FC Juniperus – OFK Kredenc 4:2 (1:1), E. Rusko 3, M. Filipko – R. Sečkár, M. Kubiš.

IV.C liga

Salve – Tigers United 7:18 (1:8), S. Auxt 3, M. Hromada 2, M. Viskup – S. Václavík 7, Š. Spišiak 6, P. Skubinčan 2, M. Baranyai 2, M. Petráň,

FC Barumka – Erima 1:7 (0:4), Mi. Pohančánik – J. Bulík 3, P. Vyhnička 3, M. Bučko, ŽK: M. Kapusta (Barumka),

FC Iskra – Hrča 7:3 (4:1), P. Kollár 4, R. Kredatus 2, P. Jablonský – Š. Majerský, L. Markus, P. Lamper,

1.FC Neusohl – Betonári 7:4 (3:1), M. Novysedlák 4, M. Hrvol, M. Svitek, P. Strieš – V. Zeman 2, L. Neuschl, A. Ďuriš, ŽK: M. Novysedlák (Neusohl),

Hi-Fi – Enzo 7:6 (4:4), T. Styk 5, Ma. Rajčan 2 – F. Krejčú 2, R. Reguli 2, M. Havrila, M. Belán,

O2 Fér Plej Team – Dromedári 4:2 (2:1), S. Garaj 3, J. Bartoš – L. Daubner, S. Osif, ŽK: I. Gregorčok, P. Mútňan (O2).

IV.D liga

Pizza láska – Maxo 2:2 (0:1), J. Tuhársky 2 – J. Huťka 2, ŽK: M. Strečok, T. Bugár (Pizza láska),

AC Hradec – Pingoši 6:3 (2:1), J. Veselovský 2, Ľ. Kundrata, J. Joška, T. Doboš, M. Konder – J. Pavlovský, M. Juhász, L. Kanka, ŽK a ČK: M. Žabka (Hradec),

Kelti – Nulová šanca 2:13 (0:5), M. Krahulec, M. Rýs – L. Handlovský 3, P. Daubner 2, Mi. Daubner 2, I. Babiak 2, M. Lachký 2, J. Daubner, M. Zajac, ŽK: M. Rýs (Kelti) – I. Babiak (Nulová šanca),

Red Dragons – Načo názov 6:0 (2:0), J. Vengrín 2, M. Dzúrik 2, Ľ. Šidlo, L. Dzúrik, ŽK: Ľ. Šidlo (Red Dragons) – R. Kožák, P. Dobrota (Načo názov),

Priechod – Ten Expres 14:0 (7:0), M. Chaban 4, M. Vajda 2, M. Slobodník 2, M. Ivanič 2, A. Homola 2, R. Lamper, E. Murgaš,

Modrá partička – Arzén 8:5 (4:3), P. Polkoráb 2, R. Ferenc 2, Z. Valašťan 2, P. Spišiak, V. Köböl ml. – M. Hraško 3, D. Krajči, P. Novanský.

Gólový sumár

Extraliga: 40, priemer na zápas v 6.kole 10 (celkový priemer – 11,45)
I. liga: 93, priemer na zápas v 6. kole 10,33 (celkový priemer – 8,86)
II. liga: 81, priemer na zápas v 6. kole 9 (celkový priemer – 8,22)
III.liga: 96, priemer na zápas v 6. kole 10,66 (celkový priemer – 9,48)
IV.A liga: 66, priemer na zápas v 6. kole 11 (celkový priemer – 11,44)
IV.B liga: 64, priemer na zápas v 6. kole 12,8 (celkový priemer – 13,05)
IV.C liga: 73, priemer na zápas v 6. kole 12,16 (celkový priemer – 12,05)
IV.D liga: 61, priemer na zápas v 6. kole 10,16 (celkový priemer – 11,51)
Strelec kola: Stanislav Václavík (Tigers United) a Ľudovít Ďurík (Viking Stavanger) po 7 gólov
Najmenej gólov v zápase: Unios – Bafuna 1:3 (II. liga), Pizza láska – Maxo 2:2 (IV.D liga)
Najviac gólov zápase: Salve – Tigers United (IV.C liga) 7:18
Babrák kola: Royal Brusno kúpele – Torpédo Stavbár (Extraliga) po polčase 2:1, konečný výsledok 2:7
AC Chaos (II. liga) nedostavili sa na stretnutie
Unios – Bafuna (II. liga) po polčase 1:0, konečný výsledok 1:3
Ateeray – Gemo (III. liga) po polčase 0:3, konečný výsledok 5:5
1. FC Multivitamín – Alcatraz (III. liga) po polčase 3:2, konečný výsledok 3:6
Adrenalín – Vikings BB (IV.A liga) 1:2 po polčase, 4:3 konečný výsledok
Loptoši (IV.B liga) nedostavili sa na stretnutie
FD Mančaft – FC 09 (IV.B liga) 4:5 po polčase, konečný výsledok 10:6

Tabuľky

Extraliga

1. Torpédo Stavbár 4 4 0 0 35 : 5 12 P
2. Fit Aréna 5 4 0 1 49 : 10 12 P
3. Celtic Sásová 4 4 0 0 33 : 11 12 P
4. Royal Brusno kúpele 5 3 1 1 31 : 25 10 Z
5. Trend 4 1 2 1 25 : 23 5 P
6. Erland Úsvit ´87 4 1 1 2 16 : 29 4 Z
7. Nera Devils 4 0 1 3 12 : 34 1
8. D.P.H. 5 0 1 4 17 : 56 1
9. Ikar 5 0 0 5 12 : 36 0

I. liga

1. Arsenal FC 6 5 1 0 25 : 9 16 P
2. Iveco
6 5 0 1 30
: 22 15 Z
3. Alien 6 5 0 1 21 : 14 15 P
4. MIBA Capanegra 6 4 2 0 44 : 17 14 Z
5. Nemce FC 6 3 2 1 31 : 20 11 P
6. Flamengo 6 3 2 1 33 : 24 11 P
7. Godzily 6 3 1 2 53 : 27 10 Z
8. Lazio 6 3 1 2 20 : 12 10 P
9. Skackavá 6 2 3 1 27 : 23 9 Z
10. Starí páni 6 3 0 3 31 : 34 9 P
11. Exel FC 6 2 0 4 29 : 37 6 Z
12. Royal 94 6 2 0 4 19 : 28 6 P
13. Remio ŠK 6 2 0 4 16 : 26 6 P
14. Fortka-Alice 6 1 2 3 19 : 18 5 Z
15. Simaček
6 1 2 3 24 : 43 5 Z
16. Arias
6 1 0 5 18 : 41 3
17.
Mladosť 6 0 2 4 15 : 22 2
18. Schalke 6 0 0 6 16 : 54 0

II. liga

1. Hellius
6 6 0 0 33 : 8 18
2. No Fear
6 6 0 0 37
: 14 18
3. Horná 1. FC 6 4 0 2 29 : 25 12 P
4. Electric Blue 6 3 2 1 31 : 15 11 Z
5. Kobok Brezno 6 3 2 1 24 : 19 11 P
6. Bafuna 6 3 0 3 27 : 17 9 P
7. Chalani 6 3 0 3 36 : 30 9 P
8. Sparta BB 6 3 0 3 23 : 23 9 P
9. Jarný vánok 6 3 0 3 30 : 37 9 Z
10. Kleso 6 2 2 2 22 : 19 8 Z
11. Iskra 6 2 1 3 23 : 34 7 Z
12. Chaos AC 6 2 1 3 16 : 30 7 P
13. Absint 6 2 0 4 23 : 29 6
14. I.Q. 6 2 0 4 18 : 31 6
15. SISEP
6 1 2 3 23 : 26 5 P
16. Unios 6 1 2 3 16 : 20 5 Z
17.
North Stars 6 1 1 4 19 : 34 4
18. Ajax 6 0 1 5 11 : 30 1

III. liga

1. Viťo Team 6 6 0 0 68 : 20 18
2. Alcatraz 6 6 0 0 33 : 18 18 P
3. Dan FC 6 5 0 1 48 : 16 15 P
4. Multivitamín 1.FC 6 5 0 1 26 : 16 15 Z
5. Tornádo AC 6 5 0 1 24 : 15 15
6. TAMI 2.MK 6 4 0 2 35 : 25 12 P
7. VKK 6 3 1 2 31 : 30 10 P
8. BB Aqex 6 3 1 2 24 : 32 10 Z
9. Corgoň Pub Riečka 6 3 0 3 28 : 29 9 P
10. GEMO 6 2 2 2 31 : 29 8 Z
11. Atak 6 2 1 3 26 : 26 7 P
12. Colo-Colo 6 2 0 4 25 : 34 6 Z
13. Podlavice 1.FC 6 2 0 4 24 : 40 6 Z
14. Atletico 6 1 1 4 21 : 29 4
15. Brocak EFCE 6 1 0 5 18 : 37 3
16. Ateeray 6 0 1 5 17 : 41 1 P
17. Van to Tree 6 0 1 5 17 : 44 1 Z
18. Sosaurus 6 0 0 6 16 : 33 0 Z

IV.A liga

1. Beercelona AC 6 6 0 0 60 : 21 18
2. Flaty 6 6 0 0 55 : 20 18
3. FK Plus 6 5 0 1 47 : 22 15 P
4. Fox Creed 6 5 0 1 46 : 26 15 Z
5. Adrenalín 6 4 1 1 30 : 25 13
6. VB Mako café 6 2 1 3 28 : 40 7
7. BAXX 6 2 0 4 22 : 40 6 P
8. Doka Drevo 6 1 2 3 26 : 43 5 Z
9. Hronsek Stars 6 1 1 4 37 : 40 4 Z
10. Vlkanová 6 1 0 5 22 : 59 3
11. Run 1.FC 6 0 1 5 16 : 39 1
12. Vikings BB 6 0 0 6 22 : 46 0

IV.B liga

1. Kotalští orly 6 6 0 0 79 : 27 18
2. Pegi ANK 6 6 0 0 59 : 16 18
3. Drink Team 6 5 0 1 50 : 25 15
4. Mančaft FD 6 5 0 1 49 : 35 15
5. Vikings Stavanger 6 3 0 3 52 : 36 9
6. Androméda 6 3 0 3 31 : 31 9 P
7. Juniperus 6 3 0 3 39 : 43 9 Z
8. Kredenc 6 2 0 4 29 : 36 6
9. Loptoši 6 1 0 5 19 : 42 3
10. Grupáci 6 1 0 5 17 : 53 3
11. FC 09 6 1 0 5 20 : 56 3
12. FC WC 6 0 0 6 16 : 55 0

IV.C liga

1. Tigers United 6 6 0 0 77 : 22 18
2. Barumka 6 5 0 1 29 : 21 15
3. Erima 6 4 0 2 58 : 26 12
4. Neusohl 1.FC 6 4 0 2 38 : 19 12
5. Enzo 6 3 0 3 40 : 36 9
6. Hi-Fi 6 3 0 3 34 : 31 9 P
7. Dromedári 6 3 0 3 23 : 25 9
8. Salve 6 3 0 3 39 : 49 9 Z
9. Iskra FC 6 2 0 4 29 : 67 6 P
10. O2 fér plej Team 6 1 1 4 18 : 47 4 P
11. Betonári 6 1 0 5 28 : 49 3 Z
12. Hrča 6 0 1 5 21 : 42 1 Z

IV.D liga

1. Priechod 6 6 0 0 88 : 13 18 P
2. Red Dragons 6 6 0 0 37 : 4 18 P
3. Maxo 6 5 1 0 77 : 10 16 Z
4. Nulová šanca 6 4 0 2 43 : 12 12 P
5. Pizza láska 6 3 2 1 26 : 18 11 Z
6. Hradec 07 6 3 0 3 24 : 29 9 P
7. Modrá partička 6 3 0 3 28 : 33 9 P
8. Pingoši 6 2 1 3 34 : 40 7 Z
9. Ten Expres 6 2 0 4 18 : 44 6
10. Arzén 6 0 0 6 12 : 63 0
Načo názov 6 0 0 6 12 : 63 0
12. Kelti 6 0 0 6 14 : 78 0