Quantcast

Súťaže Mestskej únie malého futbalu (MÚMF) pokračovali 8. kolom a BBonline.sk prináša tradičné sumáre a štatistiky.

Extraliga

Ilustračné foto: Tina Ujváryová
Ilustračné foto: Tina Ujváryová

Prvýkrát v sezóne zaváhali hráči Celticu Sásová, kedy nestačili  na skúsení tím Trend, zložený z bývalých hráčov Dukly Banská Bystrica. Zabodovať sa nepodarilo ani Ikaru a stále ostáva bez bodu.

Fit Aréna – Torpédo Stavbár 11:6 (2:0), M. Jobko 4, R. Kulík 3, P. Stacho 2, D. Kohút, M. Fojtík – I. Tišliar 3, P. Špirka 2, P. Kvaltíny,

D.P.H. – Erland Úsvit 87 8:3 (2:3), R. Holinec, H. Lehotský, S. Srnka, M. Holinec, J. Kotorík, E. Hippík, M. Gavalda, J. Valent – M. Oravec, L. Gregor, D. Kiedžuch,

Ikar – Nera Devils 4:10 (1:5), R. Kovalčík 2, T. Striežovský, M. Sásik – I. Hamšík 5, J. Mikuška 2, N. Rajšič, M. Ronec,

Trend – Celtic Sásová 9:6 (4:2), D. Balon ml. 3, N. Dikacz 3, T. Zátek 2, D. Balon st. – M. Kučera 2, J. Figúr 2, P. Rebek, P. Čollák, ŽK: R. Machala (Trend), ČK: M. Figúr (Celtic Sásová),

Royal Brusno kúpele mali voľno.

I. liga

Na čele druhej najvyššej súťaže došlo k výmene lídrov. Keďže Arsenal iba remizoval s FC Nemce, na čelo sa dostal tím Capanegra, ktorý nezaváhal a porazil Alien. Rozbehlo sa aj Schalke, ktoré opäť vyhralo, tentoraz nadelilo Mladosti 14 gólov a poslalo ich na dno tabuľky.

Simaček – ŠK Remio 6:2 (4:1), R. Zima 3, P. Mesík, Ľ. Zima, D. Mozola – I. Bulík, D. Boroš, ŽK: Ľ. Zima (Simaček) – R. Briš (Remio),

Fortka Alice – Royal 94 2:2 (0:2), J. Weisháb, R. Čipčala – M. Chomek, J. Moravčík, ŽK: Z. Binder (Royal 94),

Starí páni – FK Exel 2:3 (2:1), Z. Rusko, J. Sanitrár – M. Béreš, P. Matúška, M. Pajko, ŽK: M. Pejko (Exel),

Godzily – Arias 12:3 (7:2), A. Dubovický 4, R. Dočkal 4, M. Turčan 4 – J. Golecký, J. Rusko, V. Túry ml.,

Mladosť – Schalke 3:14 (0:8), J. Slaný 2, J. Čief – R. Latta 8, M. Hrnčiar 4, J. Štubian 2,

Arsenal FC – FC Nemce 3:3 (0:3), M. Faško 2, E. Kalina – B. Dian 2, D. Babjak, ŽK: J. Turek (Arsenal) – M. Adam (Nemce),

Alien – Miba Capanegra 2:4 (0:2), R. Gašpar, M. Moncoľ – P. Kohár, P. Zehnal, V. Giertl, R. Rakyta, ŽK: M. Moncoľ (Alien) – M. Giertl (Capanegra).

Skackavá – Flamengo 5:5 (2:3), J. Škovrán 4, P. Joščák – A. Ursíny 2, B. Pikula, M. Náčin, J. Slobodník, ŽK: J. Škovrán (Skackavá)

Stretnutie Iveco – Lazio bolo preložené na 29. októbra.

II. liga

To, že po jeseni budú na čele nováčikovia No Fear a Hellius nepredpokladali zrejme ani samotné tímy. Obidva celky vyhrali aj v poslednom kole jesennej časti a s náskokom siedmych bodov kraľujú súťaži. Navyše sa môžu tešiť na účasť v Zimnom pohári, kde postupujú dva najlepšie celky z každej ligy (zo štvrtých líg postupujú iba lídry).

No Fear – Sparta BB 6:5 (3:2), V. Kosec 3, P. Slaný, L. Klibáni, P. Mozoláni – R. Greško 2, Š. Ondrek, F. Kálavský, M. Turčan,

I.Q. – Bafuna 9:5 (6:1), M. Tučnák 3, M. Bais 2, R. Puliš 2, F. Garaj, M. Roháč – M. Zamboj 3, D. Andraščík, M. Gregor,

SISEP – North Stars 5:4 (2:2), M. Polóny 4, P. Lübeck – R. Kapustík 2, K. Leško, M. Strieš,

Unios – Hellius 2:5 (2:1), T. Považan, R. Kováč – P. Lichý 2, M. Fillo, P. Kúdelka, M. Kejmar,

FC Kleso Slovenská Ľupča – Electric Blue 3:7 (2:3), J. Urbančok 2, D. Homola – Mi. Francisty 2, Ma. Francisty 2, J. Francisty, P. Uhliarik, E. Ihradksý,

Absint – 1.FC Horná 7:3 (2:1), M. Kvasna 2, P. Šipula st. 2, P. Šipula ml. 2, D. Murgaš – P. Trnka 2, H. Syč-Kriváňová,

Ajax – Chalani 7:8 (2:5), Ľ. Chmelík 2, M. Šimčík 2, V. Zemko, K. Ambróš, P. Očenáš – J. Môcik 3, Pa. Keller 2, Š. Szöke, J. Bucholcer, M. Golecký, ŽK: M. Golecký (Chalani),

Iskra – Kobok Brezno 3:6 (0:1), B. Navrátil 2, P. Ryša – P. Kováčik 2, J. Kučerák 2, M. Kafrik 2,

AC Chaos – Jarný vánok 4:6 (2:4), M. Hudec 2, M. Truban, M. Kováč – M. Kováčik 4, M. Pitel, Pa. Kukučka.

III. liga

Jesenným majstrom sa stal nováčik Viťo Team, ktorý si počínal suverénne a vedie ligu bez straty bodu. Za ním sa zaradil ďalší nováčik 1. FC Multivitamín, nasledovaný Alcatrazom. Bez bodu je na konci Sosaurus.

Atletico – FC Dan 2:8 (2:3), P. Michal, V. Šramka – D. Gonoš 4, M. Moncoľ 2, J. Beník, M. Demjan,

FC Colo Colo – Van to Tree 13:2 (5:1), M. Mlynarčík 3, M. Slobodník 3, J. Nesteš 2, M. Tomaníček 2, M. Parobek 2, L. Vajda – J. Babjak, M. Lišiak, ŽK: M. Lišiak (Van to Tree), ČK: J. Kanoš (Van to Tree),

Viťo Team – Sosaurus 12:5 (5:1), P. Jančiar 3, E. Kulfas 3, I. Országh 3, P. Kulišiak 2, R. Porubský – M. Hraško 2, B. Piško, E. Jančo, M. Kasanický, ŽK: E. Kulfas (Viťo Team) – M. Chriašteľ (Sosaurus),

EFCE Brocak – Corgoň Pub Riečka 1:5 (0:3), V. Doffek – M. Necpal 2, P. Gašpar, R. Petrík, Ľ. Snopko,

BB Aqex – 2.MK Tami 1:6 (1:1), M. Bíreš – W. Poliak 2, I. Patráš 2, R. Fúdor, L. Hakel, ŽK: L. Jeziorski, S. Drahoň (BB Aqex),

VKK – Ateeray 3:6 (0:4), P. Maďar 2, Du. Balon – J. Meško 3, M. Paňko 2, M. Predmerský,

AC Tornádo – Alcatraz 2:3 (1:2), P. Giertl, Ľ. Rybár – P. Zelienka 2, J. Mojžita, ŽK: P. Giertl, M. Kliment, A. Mišiak (Tornádo) – M. Mojžita (Alcatraz), ČK: P. Gubka (Alcatraz),

1.FC Multivitamín – Gemo 5:4 (4:1), M. Šurina, A. Slašťan, M. Babiak, F. Krnáč, I. Stankovič – T. Hrnčiar 3, M. Vilímek, ŽK: F. Krnáč, A. Slašťan (Multivitamín),

1.FC Podlavice – Atak 2:12 (2:6), J. Rosík, M. Potančok – T. Brštiak 2, M. Žabka 2, J. Mišura 2, P. Štulajter 2, M. Pajerský 2, R. Žabka, M. Jonáček.

IV.A,B,C,D liga

Šlágrom kola v A skupine bol zápas medzi FK Plus a Beercelonou, kedy nakoniec jasným výsledkom 8:2 vyhrali hráči FK Plus. Ostatní favoriti potvrdili svoje role a nezaváhali.
V B skupine sa hral šláger medzi Drink Teamom a Kotalštími orlami. Drink Team nedokázal lídrovi ligy konkurovať a pripísal si tretiu prehru v rade. Naopak darí sa OFK Kredenc, ktorý opäť prekvapil a posúva sa v tabuľke na vyššie priečky.
V C skupine sa prekvapenia nekonali, i keď tím Erima vyhral iba jednogólovým náskokom s outsiderom O2 fér plej tím. Vyrovnaná situácia je v strede tabuľky, až štyri tímy majú po 12 bodov.
V skupine D sa žiadne prekvapenie neudialo. O dôležité body v boji o záchranu bojovali tabuľkoví susedia Pizza láska a AC Hradec, úspešnejší boli vo vzájomnom súboji AC Hradec.

IV.A liga

AC Beercelona – FK Plus 2:8 (1:3), M. Vollmann, Ľ. Illés – M. Miškuf 4, P. Štěpán 2, A. Lörinc 2,

Adrenalín – Flaty 3:9 (1:4), M. Ivanič 2, I. Medveď – F. Vajda 4, R. Odler 2, T. Bíreš, L. Bača, A. Podstavek,

Hronsek Stars – 1.FC Run 4:3 (3:1), M. Piecka, M. Garaj, B. Bystriansky, J. Piecka – J. Ličák 2, M. Šimon, ŽK: M. Kopečný (1.FC Run),

Vikings BB – Fox Creed 5:8 (1:2), J. UJanšík 3, M. Pocklan, J. Bukový – B. Krajčír 3, M. Mesík 2, P. Gajdár, M. Číž, M. Paluška,

Doka Drevo – VB Mako Café 3:7 (1:4), R. Filip, V. Bais, J. Gažúr – J. Lapin 4, J. Faško 2, ČK: Ľ. Kučerák (Doka Drevo),

Baxx – FK DHZ Vlkanová 5:3 (2:2), S. Krnáč 2, V. Tkáč 2, R. Záhora – L. Bohuš, M. Jakubkovič, R. Kapusta.

IV.B liga

Loptoši – Viking Stavanger 4:10 (1:5), M. Vojtech 2, J. Zaťka, P. Kobora – Ľ. Ďurík 5, R. Halaj 4, P. Straka, ŽK: P. Straka, Ľ. Ďurík (Viking Stavanger) – P. Kobora (Loptoši),

FC Juniperus – FC 09 7:2 (2:0), E. Rusko 4, P. Zemko, M. Filipko, B. Blaško – J. Sedláček 2,

Kotalští orli – Drink Team 10:3 (3:1), Ľ. Mati 5, J. Caban 3, J. Paršo 2 – M. Tichý, M. Barančík, I. Podkonický, ŽK: Ľ. Mati (Kotalští orli),

OFK Kredenc – Androméda 4:2 (1:1), R. Sečkár, M. Mojžiš 2, P. Murín – J. Navrátil, M. Mičko, ŽK: Mi. Môcik (Androméda)

FC WC – FD Mančaft 5:7 (2:4), P. Matulay 2, P. Vodráška, M. Mateček, M. Štulajter – O. Peško 4, P. Fischer 2, D. Veky, ŽK: O. Peško (FD Mančaft),

ANK Pegi – Grupáci 15:2 (5:2), M. Sobotník 2, M. Predajniansky 5, I. Chmelík, A. Bystráň, P. Piliar 3, M. Dropčo, M. Pecník, M. Kupec  – R. Kojnok, A. Miháli, ŽK: R. Kojnok (Grupáci).

IV.C liga

1.FC Neusohl – FC Iskra 13:2 (5:2), M. Novysedlák 4, M. Ambrus 3, M. Olej 2, P. Loučka 2, K. Kolačný, M. Straka – R. Burger, R. Kredatus, ŽK: P. Loučka (Neusohl),

O2 Fér Plej Team – Erima 5:6 (2:3), J. Bartoš 3, J. Harvan, I. Gregorčok – P. Vyhnička 2, J. Bulík 2, M. Uhrík, Ľ. Turek,

Tigers United – Enzo 16:0 (7:0), S. Václavík 6, P. Skubinčan 3, M. Baranyai 3, M. Majer 2, M. Petráň, I. Širka,

Dromedári – Betonári 12:2 (6:2), S. Osif 4, T. Konkoľ 3, B. Michalech 2, K. Rozim 2, M. Riečan – M. Kršňák, M. Kamzík,

Salve – FC Barumka 3:15 (1:6), S. Auxt, B. Babula, M. Čižnár – J. Ťakuš 4, P. Potančok 4, M. Kováčik 3, M. Pohančánik, S. Murgaš, M. Kapusta, M. Víglaský,

Hi-Fi – Hrča 8:2 (4:1), Ma. Rajčan 3, M. Zima 3, R. Styk, D. Eliáš – L. Markus, D. Krupa, ŽK: L. Markus (Hrča).

IV.D liga

Red Dragons – Kelti 15:3 (6:1), J. Zelenčík 5, Ľ. Šidlo 3, D. Bučko 2, L. Dzúrik 2, M. Dzúrik, J. Králik, M. Kohút – M. Rýs 2, Z. Menšík, ŽK: M. Rýs, M. Žila (Kelti),

Modrá partička – Pingoši 2:12 (1:5), P. Polkoráb, V. Köböl ml. – M. Juhász 4, J. Pavlovský 3, M. Babiš, M. Maršálek, J. Filo, R. Vaterka, Ľ. Prôčka,

Maxo – Ten Expres 5:3 (1:2), J. Huťka 4, P. Sedílek – R. Maďar 2, R. Černej,

Arzén – Načo názov 6:7 (1:3), P. Novanský 2, D. Krajči 2, M. Dovčiak, M. Hraško – M. Zimnikovel 2, M. Badinský 2, A. Šubert, S. Kolár, I. Majer,

Pizza láska – AC Hradec 5:7 (5:5), M. Dovičovič 2, V. Zelník, M. Phanvan, J. Javorka – J. Spodniak 2, M. Kamenský 2, M. Konder 2, J. Veselovský, ŽK: M. Phanvan (Pizza láska) – J. Veselovský, M. Kamenský (Hradec),

Priechod – Nulová šanca 8:2 (3:0), M. Vajda 3, M. Ivanič 3, M. Chaban, M. Slobodník – L. Meľaga, M. Zajac, ŽK: E. Murgaš (Priechod).

Gólový sumár

Extraliga:  57, priemer na zápas v 8. kole 14,25 (celkový priemer  11,85)
I. liga: 71, priemer na zápas v 8. kole 8,87 (celkový priemer 9,13)
II. liga: 95, priemer na zápas v 8. kole 10,56 (celkový priemer 8,59)
III. liga: 92, priemer na zápas v 8. kole 10,22 (celkový priemer  10,03)
IV.A liga: 60, priemer na zápas v 8. kole 10 (celkový priemer  11,35)
IV.B liga: 71, priemer na zápas v 8. kole 11,83 (celkový priemer  12,76)
IV.C liga: 84, priemer na zápas v 8. kole 14 (celkový priemer  11,98)
IV.D liga: 75, priemer na zápas v 8. kole 12,5 (celkový priemer 11,28)
Strelec kola: Roman Latta (Schalke – I. liga) 8 gólov
Najviac gólov:
Red Dragons – Kelti 15:3 (IV.D liga), Salve – FC Barumka 3:15 (IV.C liga)
Najmenej gólov:
Alice – Royal 94 2:2 (I. liga)
Babrák kola
: Maxo – Ten Express (IV.D liga) po polčase 1:2, konečný výsledok 5:3
Unios – Hellius (II. liga) po polčase 2:1, konečný výsledok 2:5
Starí páni – FK Exel (I. liga)po polčase 2:1, konečný výsledok 2:3

Tabuľky

Extraliga

1. Fit Aréna 7 6 0 1 71 : 20 18
2. Celtic Sásová 6 5 0 1 46 : 23 15
3. Torpédo Stavbár 6 4 1 1 43 : 19 13
4. Royal Brusno kúpele 6 3 1 2 35 : 36 10
5. Trend 6 2 3 1 37 : 32 9
6. Nera Devils 6 2 1 3 32 : 43 7
7. Erland Úsvit ´87 6 1 1 3 24 : 47 4
8. D.P.H. 6 1 1 4 25 : 59 4
9. Ikar 7 0 0 7 19 : 53 0

I. liga

1. MIBA Capanegra 8 6 2 0 58 : 23 20 P
2. Arsenal F.C. 8 5 3 0 34 : 18 18 Z
3. Godzily 8 5 1 2 78 : 37 16 P
4. Iveco 7 5 1 1 32 : 24 16 Z
5. Alien 8 4 2 2 27 : 22 16 Z
6. Flamengo 8 4 3 1 49 : 34 15 Z
7. Nemce FC 8 3 4 1 38 : 27 13
8. Lazio 7 3 2 2 23 : 15 11
9. Skackavá 8 2 4 2 36 : 38 10
10. Royal 94 8 3 1 4 28 : 32 10
11. Starí páni 8 3 0 5 35 : 44 9
12. Exel FC 8 3 0 5 39 : 52 9 P
13. Simaček 8 2 2 4 35 : 56 8 P
14. Remio ŠK 8 2 1 5 20 : 34 7 Z
15. Fortka-Alice 8 1 3 4 23 : 27 6 Z
16. Schalke 8 2 0 6 37 : 59 6 P
17. Arias 8 1 1 6 28 : 60 4 Z
18. Mladosť 8 0 3 5 21 : 39 3 Z

II. liga

1. Hellius ŠK 8 8 0 0 42 : 13 24
2. No Fear 8 8 0 0 48 : 21 24
3. Electric Blue 8 5 2 1 43 : 21 17 P
4. Horná 1.FC 8 5 0 3 36 : 35 15 Z
5. Jarný vánok 8 5 0 3 45 : 47 15 P
6. Kobok Brezno 8 4 2 2 31 : 27 14 P
7. Chalani 8 4 1 3 47 : 40 13 P
8. Bafuna 8 4 0 4 41 : 28 12 Z
9. Kleso Slovenská Ľupča 8 2 3 3 28 : 29 9
10. Sparta BB 8 3 0 5 32 : 35 9
11. Absint Inovation 8 3 0 5 33 : 36 9 P
12. I.Q. 8 3 0 5 30 : 41 9 P
13. SISEP 8 2 2 4 30 : 39 8 P
14. North Stars 8 2 1 5 29 : 43 7 Z
15. Chaos AC 8 2 1 5 23 : 40 7 Z
16. Iskra 8 2 1 5 32 : 49 7 Z
17. Unios 8 1 2 5 22 : 31 5 Z
18. Ajax 8 1 1 6 34 : 41 4

III. liga

1. Viťo Team 8 8 0 0 96 : 26 24
2. Multivitamín 1.FC 8 7 0 1 40 : 23 21
3. Alcatraz 8 7 0 1 37 : 32 21
4. Dan FC 8 6 0 2 59 : 27 18
5. TAMI 2.MK 8 6 0 2 57 : 32 18
6. Tornádo AC 8 5 0 3 32 : 34 15
7. VKK 8 4 1 3 48 : 40 13
8. Colo-Colo 8 4 0 4 49 : 39 12 P
9. Riečka Corgoň Pub 8 4 0 4 35 : 38 12 P
10. GEMO 8 3 2 3 40 : 34 11 Z
11. Atak 8 3 1 4 39 : 41 10 P
12. BB Aqex 8 3 1 4 27 : 43 10 Z
13. Podlavice 1.FC 8 3 0 5 31 : 54 9 Z
14. Atletico 8 2 1 5 35 : 38 7 Z
15. Ateeray 8 2 1 5 31 : 43 7
16. Brocak EFCE 8 1 0 7 19 : 47 3
17. Van to Tree 8 0 1 7 23 : 71 1
18. Sosaurus 8 0 0 8 24 : 56 0

IV.A liga

1. Flaty 8 8 0 0 77 : 28 24
2. Plus FK 8 7 0 1 65 : 27 21
3. Fox Creed 8 7 0 1 59 : 35 21 P
4. Beercelona AC 8 6 0 2 67 : 42 18 Z
5. Adrenalín 8 4 1 3 37 : 39 13
6. Hronsek Stars 8 3 1 4 50 : 47 10 P
7. VB Mako Café 8 3 1 4 38 : 53 10 P
8. BAXX 8 3 0 5 31 : 52 9 P
9. Doka Drevo 8 2 2 4 37 : 50 8 Z
10. Run 1.FC 8 1 1 6 29 : 35 4
11. Vlkanová DHZ 8 1 0 7 25 : 72 3
12. Vikings BB 8 0 0 8 29 : 64 0

IV.B liga

1. Kotalští orli 8 8 0 0 96 : 36 24
2. Pegi ANK 8 7 0 1 80 : 25 21
3. Mančaft FD 8 6 0 2 63 : 50 18 P
4. Viking Stavanger 8 5 0 3 72 : 47 15 P
5. Drink Team 8 5 0 3 58 : 41 15 Z
6. Juniperus 8 5 0 3 52 : 46 15
7. Kredenc OFK 8 4 0 4 39 : 43 12 P
8. Androméda 8 3 0 5 34 : 41 9 Z
9. Loptoši 8 2 0 6 30 : 54 6
10. WC FC 8 1 0 7 31 : 66 3 P
11. 09 FC 8 1 0 7 24 : 71 3
12. Grupáci 8 1 0 7 23 : 78 3 Z

IV.C liga

1. Tigers United 8 8 0 0 102 : 25 24
2. Barumka 8 7 0 1 49 : 27 21
3. Erima 8 6 0 2 69 : 35 18
4. Neusohl 1.FC 8 5 0 3 55 : 26 15
5. Dromedári 8 4 0 4 41 : 35 12 P
6. Hi-Fi 8 4 0 4 45 : 42 12 P
7. Enzo 8 4 0 4 48 : 58 12 Z
8. Salve FC 8 4 0 4 48 : 66 12 Z
9. Betonári 8 2 0 6 34 : 64 6
10. Iskra FC 8 2 0 6 34 : 85 6
11. O2 fér plej Team 8 1 1 6 26 : 57 4
12. Hrča 8 0 1 7 25 : 56 1

IV.D liga

1. Priechod 8 8 0 0 102 : 20 24
2. Red Dragons 8 7 0 1 55 : 11 21
3. Maxo 8 6 1 1 87 : 19 19
4. Nulová šanca 8 5 0 3 47 : 20 15
5. Hradec 07 8 5 0 3 34 : 36 15 P
6. Pingoši 8 4 1 3 50 : 45 13 P
7. Modrá partička 8 4 0 4 35 : 45 12 Z
8. Pizza láska 8 3 2 3 31 : 27 11 Z
9. Ten Expres 8 3 0 5 30 : 53 9
10. Načo názov 8 1 0 7 19 : 74 3
11. Arzén 8 0 0 8 22 : 79 0
12. Kelti 8 0 0 8 19 : 96 0