Miss Underwear 2011 už pozná svoje finalistky. Tie vzišli z druhého kola castingov, ktoré sa konalo cez víkend v Banskej Bystrici. 

Porota to nemala vôbec jednoduché. Dievčatám radila a vytýkala hlavne skúsená a úspešná banskobystrická modelka Veronika Kurucová. (foto: Stanislav Spáč)

V slnečné sobotné popoludnie sa krátko po 14.00 h v jednej z banskobystrických reštaurácii konalo druhé kolo castingov do novej súťaže krásy Miss Underwear 2011. Každé z dievčat bolo výnimočné, vynikalo niečím iným a malo isté čaro. Čo sa týka nedostatkov, viaceré trpeli hlavne na minimum skúseností a s tým spojenou neistotu, zlou chôdzou či nesprávnym držaním tela. Úloha to teda nebola ľahká, no porote sa nakoniec podarilo vybrať štrnásť najkrajších, z ktorých sa dvanástka predstaví vo finále. Slávnostný galavečer sa bude konať rovnako ako casting v Banskej Bystrici.

Vybrané finalistky teraz majú približne mesiac na prípravu, trénovanie voľnej disciplíny a odstránenie vytýkaného. Následne sa stretnú na spoločnom sústredení, kde budú pod dohľadom odborníkov zdokonaľovať svoju chôdzu, vystupovanie a iné schopnosti, ktoré by skutočnej Miss nemali chýbať. Práve tu sa definitívne rozhodne, ktorých 12 dievčat sa zúčastní finále, a pre ktoré dve ostane pozícia náhradníčky. Počas sústredenia (koncom septembra) Vám na našom portáli predstavíme finalistky v krátkych videovizitkách a fotogalérii.

Priestor pre realizáciu však máte aj vy, a to do konca augusta. Čitatelia si môžu zvoliť svoju Miss Sympatia. Stačí, keď sa stanú členom skupiny „MISS UNDERWEAR 2011“ na Facebooku a v albume súťažiacich označia fotky svojej favoritky ako „páči sa mi“ („like“).

Čo je to Miss Underwear?

Miss Underwear 2011 je novovzniknutá súťaž krásy, ktorá má vyzdvihovať ženské krivky a mala by byť oslavou ženského tela. Aj napriek svojim podmienkam sa jej môžu účastniť dievčatá nižšieho vzrastu a priestor dáva viacerým typom postáv (postava musí byť štíhla, no známych 90-60-90 nie je základným kritériom). Do prvého ročníka sa zapojilo spolu 44 dievčat z celého Slovenska. Miss Underwear organizuje prestížna európska modelingová agentúra Le Desir. Tá na našom trhu pôsobí od apríla tohto roku. Svoju činnosť započala prestížnymi foteniami v exkluzívnych priestoroch dvoch najluxusnejších hotelov v Bratislave, v Kempinski Hotel River Park a Radisson Blu Carlton Hotel. Viac o nej sa dozviete na jej oficiálnej stránke.