Sobota, 1. decembra, bude v banskobystrickom klube Ministry of Fun opäť patriť tvrdému športu. Už po štvrtýkrát sa tu uskutoční galavečer bojových športov Ministry of Fight.

Diváci sa môžu tešiť na zápasy v rôznych štýloch – Thajský box, kickbox, MMA a box. Do ringu sa postavia domáci bojovníci z Firegym Banská Bystrica, už ostrieľaní profíci ale aj nové talenty domáceho bystrického klubu.

V hlavnom zápase večera sa bude bojovať o opasok profesionálneho Majstra Slovenska v boxe v poloťažkej váhe (do 80 kg). V ringu sa proti sebe postavia bystrický odchovanec Vlasto Čepo a zástupca Goral gymu Kežmarok Jozef Kolodzej.

V ďalších profesionálnych zápasoch v Thajskom boxe aj kickboxe uvidíme napr. Michala Košíka, Iva Hatalu a Tomáša Činčíka, ktorí budú reprezentovať domáci klub Firegym. Črtá sa nám aj divácky určite zaujímavý zápas v MMA ťažkých váh, v ktorom za domáci klub uvidíme Tomáša Marka.

Spestrením ringu budú nepochybne tri ženské zápasy. V nich za Bystricu zabojujú Anička Šulková, Andrea Novotná a len 14-ročná zverenkyňa Laura Salajová. V ďalších predzápasoch sa do ringu postavia aj Michal HatalaMiro Holota.

Návštevníci a návštevníčky podujatia sa môžu tešiť aj na svetelnú show a skvelú hudbu v podaní DJ-ov z Ministry of Fun. Diskotéka po skončení galavečera bude pokračovať až do rána.

Ministry of Fight 4 v sobotu 1. decembra v Ministry of Fun sa začína o 20.00 h. Vstupenky a VIP boxy a stoly sú v predaji  v sieti Predpredaj.sk.