Najväčší slovenský klub, Ministry of Fun v Banskej Bystrici, sa v stredu 27. decembra opäť stane dejiskom napínavých duelov v ringu.

Organizátori už tretieho Ministry of Fight sa rozhodli bojový večer spestriť hudobným programom. Medzi zápasmi vystúpi známe duo slovenskej hip hopovej scény Kali a Peter Pann.

Diváci, fanúšikovia bojových športov, sa môžu tešiť na trinásť zápasov v ringu, pod pravidlami thajského boxu, MMA, kickboxu a tiež klasického boxu. Predstavia sa najmä domáci bojovníci z banskobystrického Firegymu.

 „Záver roka je pre náš klub veľmi pestrý, šestnásteho decembra zápasili traja naši bojovníci na významnom galavečere v Poľsku a devätnásteho decembra čakajú dvoch bojovníkov, ktorých promujeme, zápasy o opasok Svetového šampióna významnej medzinárodnej organizácie I-1 WMC v Hong Kongu. Jozef Janotík, odchovanec nášho klubu, nastúpi v Hong Kongu v štvorčlennej pyramíde, v ktorej bude obhajovať titul spred roka. Ďalších trinásť bojovníkov sa pod mojím vedením momentálne pripravuje na zápasy na Ministry of Fight 3. Príprava bude určite pokračovať aj počas vianočných sviatkov a borci to nebudú mať jednoduché, keďže musia na 27. decembra splniť váhové limity,“ hovorí Martin Belák, hlavný tréner a zároveň organizátor Ministry of Fight.

Tretí galavečer v Ministry of Fun je pre bojovníkov z Firegymu zavŕšením náročnej sezóny. Odchovanci tohto klubu v roku 2017 zápasili na mnohých európskych galavečeroch a tiež na podujatiach v USA a v Ázii. Na Ministry of Fight 3 dostane väčší priestor mladá krv – Ivo Hatala, Vlasto Čepo, Rebeka Beličková, Jozef Ries a mnohí ďalší. Po rokoch sa však do domáceho ringu vrátia aj jeho niekdajšie stálice Peter Vozár a Juraj Vozár. Diváci uvidia aj tri zápasy v MMA pravidlách, ktoré sa v poslednej dobe tešia veľkému diváckemu záujmu.

Ako sme už uviedli, nebude chýbať ani hudobné spestrenie. Kali a Peter Pann vystúpia v dvoch vstupoch a odspievajú celkovo hodinový koncert. Po skončení galavečera a koncertu  bude, samozrejme, diskotéka.  Tentoraz si diváci okrem vstupeniek na státie môžu zakúpiť aj lístky na sedenie, ktoré bude v boxoch. Vstupenky sú v predaji v sieti predpredaj.sk.