Na plátna banskobystrického Cinemaxu mieria ďalšie filmové novinky. Okrem ich prehľadu vám opäť prinášame aj súťaž o dve vstupenky do kina.

Vo štvrtok 13. júna sa v bystrickom multikine predstavia v premiére dve nové snímky. Dávku romantiky prinesie francúzsko-kanadská dráma Povaha lásky. Pre rodiny je pripravená dobrodružná animovaná komédia V hlave 2, ktorú si v nedeľu 16. júna môžete pozrieť v rámci Detského kina s darčekmi a tombolou. Francúzska čierna komédia Máme prachy! bude v rámci Artmax premietania na programe v utorok 18. júna.

Prehľad filmových noviniek v ponuke banskobystrického kina vám prinášame v článku nižšie. Kompletný program premietaní počas nasledujúcich dní s online predajom vstupeniek nájdete na stránke kina.

POVAHA LÁSKY

od štvrtka 13. júna

Sophie žije pohodlný, hoci trochu nudný život so svojim partnerom Xavierom. Kým nestretne Sylvaina, ani jej nenapadne, že v jej živote chýba vášeň. Pri náhodnom stretnutí profesorky filozofie a sympatického stavbára však nielen preskočí iskra, ale rovno vzplanie celý les. Sophie je čoskoro postavená pred rozhodnutie, či dať prednosť svojmu srdcu, alebo intelektu.

Sophiina voľba tentoraz znamená: radšej zemitého sexi remeselníka so sklonmi k rasizmu, alebo salónneho intelektuála, od ktorého síce romantiku nemôže čakať, ale nemusí sa za neho hanbiť pred priateľmi? Inteligentná romantická dráma s prvkami komédie od quebeckej režisérky a herečky Monii Chokri prináša dojemný a vtipný príbeh, kde sa Platón a Schopenhauer stretávajú s červenou knižnicou.

V HLAVE 2

od štvrtka 13. júna, v nedeľu 16. júna o 16.00 h v rámci Detského kina s darčekmi a tombolou

Pokračovanie mimoriadne obľúbeného a úspešného animovaného rodinného filmu od štúdia Disney a Pixar sa vracia opäť do mysle tentokrát už čerstvej tínedžerky Riley, a to práve v čase, keď ústredie prechádza náhlou demoláciou, aby uvoľnilo miesto pre niečo úplne nečakané. Film V hlave 2 prináša Veľké zmeny – Nové Emócie! Radosť, Smútok, Hnev, Strach a Znechutenie, ktoré podľa všetkého dlho úspešne fungovali, si nie sú isté, ako sa majú cítiť, keď sa objaví Úzkosť. A zdá sa, že nie je sama.

MÁME PRACHY! – Artmax film

v utorok 18. júna o 18.00 h

Šanca jedna k 19 miliónom. Pravdepodobnosť, že vás zasiahne meteorit, je oveľa vyššia ako šanca, že vyhráte v lotérii. Pre našich šťastných výhercov sa sen rýchlo zmení na nočnú moru a ich životy sa roztrieštia vo veľkolepom ohňostroji tejto vzrušujúcej čiernej komédie.

Zmena programu vyhradená. Aktuálny program a online predaj vstupeniek nájdete vždy na stránke multikina Cinemax.

Súťaž o dve vstupenky do multikina Cinemax

Pre všetkých filmových nadšencov sme opäť pripravili súťaž o dve voľné vstupenky do multikina Cinemax, ktoré získa jeden vyžrebovaný výherca/výherkyňa. Do súťaže sa môžete zapojiť do štvrtka 13. júna 2024 (do polnoci) na Facebooku BBonline.sk.