Banskobystrický maratón ponúkne účastníkom kompletný servis, lákadlom je aj tombola s prvou cenou – novým automobilom.

Banskobystrický Maratón - MARATHONBB 2012Necelý mesiac ostáva do štartu Banskobystrického maratónu, ktorý sa bude konať  v nedeľu 8. septembra. Organizátori sa snažia účastníkom pripraviť čo najlepšie podmienky. Pre „cezpoľných“ bude pripravená možnosť prespať v telocvični ZŠ Bakossova za poplatok tri eurá. Taktiež pripravil Marathon BB Team novinku – k dispozícii budú pred pretekmi maséri a tejpovači.

Každý zaregistrovaný účastník obdrží maratónsky pas. Ten ho bude oprávňovať cestovať zadarmo v banskobystrickej MHD a zahŕňa aj jednorázový hodinový vstup na plaváreň na Štiavničkách. Taktiež je s ním možný jednorázový vstup do Fitarény, parkovanie zadarmo počas celého podujatia, vstup do Múzea SNP zadarmo a maratónske menu v Plzenskej reštaurácii.

Každý pretekár obdrží štartovací balíček s upomienkovými predmetmi od sponzorov podujatia – technické tričko s logom Banskobystrickeho maratonu 2013, kompresné navleky v bielej alebo čiernej farbe, telový šampón od spoločnosti AVON, pollitrová fľaša čistej vody od partnera Zlatá Studňa, dve čísla (jedno na hruď a jedno na chrbát), farebne odlíšené pre každú disciplínu a chip od partnera merania VOS-TPK.

Tradičnou súčasťou bude cestovinová party deň pred pretekmi v Hoteli Lux. Bonusom je tombola, do ktorej bude zaradený každý klasifikovaný pretekár v individuálnej disciplíne. Žrebovať sa bude nový automobil Dacia Sandero, pre štafety je pripravená prvá cena, pobyt v Piešťanských kúpeľoch.

Súčasťou Banskobystrického maratónu 2013 bude aj Maratónske Expo, ktoré bude prebiehať 6. a 7. septembra v nákupnom centre Europa. V rámci neho bude pripravených viacero akcií od partnerov podujatia.

Registrácia na Banskobystrický maratón prebieha online do 4. septembra (dovtedy musí byť uhradené štartovné na účte organizátora), zaregistrovať sa bude možné aj 6. a 7. septembra na Radnici na Námestí SNP. Viac informácií sa môžete dozvedieť na stránke Banskobystrického maratónu 2013.