Nadšenci divadla sa vo štvrtok, 21. februára môžu tešiť na predstavenie Manželská poradňa, ktoré sa uskutoční v komornej sále Stredoslovenského osvetového strediska, so začiatkom o 18.00 h. 

Predstavenie Manželská poradňa je pokusom o kabaret v spolupráci s hudobným telesom Implantáty. Kabaret je voľne inšpirovaný hrou Daria Fo a Francescou Rame “Otvorené manželstvo”.  Na pódiu budú účinkovať Ria a Petr Mészárorošovci a skupina Implantáty. Režisérom hry je Petr Mészároš.

Popis predstavenia

V súčasnosti je veľké množstvo párov, ktoré prechádzajú obdobím, keď jeden z partnerov podviedol. Prečo nám nevera spôsobuje najťažšiu ranu v partnerskom vzťahu? Štatisticky podvádzajú ženy aj muži rovnako. Nevera vždy znamená neriešený problém vo vzťahu, najjednoduchšie je nájsť si iný objekt záujmu. Existuje tzv. evolučná psychológia, ktorá popisuje neveru ako niečo prirodzené. Sú páry, ktoré majú tzv. otvorené vzťahy, to znamená, že sú otvorené iným sexuálnym aj emocionálnym vzťahom. Aj tu však musí byť dodržaná dohoda (napr. vyhýbať sa pohlavnému styku s inou osobou v manželskej posteli a pod.). A práve vtedy prichádza vhodný čas na párové poradenstvo. Párové poradenstvo vám pomôže prestavať váš vzťah. Alebo vám pomôže ujasniť si fakt, že pre vás oboch bude lepšie, ak sa rozídete. V obidvoch prípadoch vám párové poradenstvo pomôže lepšie pochopiť, vyriešiť a zlepšiť partnerské vzťahy.

Vstupné na predstavenie je 5€, pričom vstupenky si môžete zakúpiť aj v predpredaji, a to v Informačnom centre Banská Bystrica. V deň predstavenia je možné zakúpiť si vstupenky od 17.30 h. Viac informácií nájdete na stránkach Divadelnej chalupky.