Sú svojskí, pre niekoho vtipní a pre niektorých až natoľko, že sú ochotní platiť za ich vystúpenia či dokonca dobrovoľne podporovať ich tvorbu. V Banskej Bystrici sa v krátkom čase ocitnú dve rôzne dvojice zabávačov, ktoré prinesú stand-up, teda zaručenú dávku humoru.

Tá istá škola, tá istá izba, rovnako „silné reči“, rovnaké meno v názve podcastu. Gabo Lužina a Kubo Žifčák sú známi komici a tvorcovia digitálneho obsahu, ktorí sa rozhodli, že vyrazia na spoločné „turné“. To si pomenovali Láska a nenávisť a pravdepodobne aj vďaka tomu vám porozprávajú o láske a nenávisti k sebe, k tomu druhému, k svetu a k hadom.

Svojou návštevou sa rozhodli poctiť aj Banskú Bystricu, v rámci ktorej zavítajú v piatok 28. apríla o 19. hodine do Robotníckeho domu. Podujatie síce nie je vhodné pre osoby mladšie ako 15 rokov, no pre tých starších, ktorí už „čo-to“ znesú, je príležitosť uchmatnúť si vstupenky na tento stand-up na tomto odkaze.

„Dirty Combo“ Jerry a Fučo prinesú poriadne temné kecy

Nekorektný humor je doslova opradený vystúpeniami drsnej kombinácie v podaní Veľmajstra Jerryho a Fuča. Obaja vás zabavia v dvojhodinovej show plnej nekorektných vtipov, nabitej zábavou a dobrodružstvom, ktorému hovoria Temné kecy.

Ich „Dirty combo“ show je na programe v sobotu 29. apríla od 20.00 h a uskutoční sa v Urban Spote. Vstupenky na ich stand-up sú dostupné v online predpredaji tu.