Počas letných prázdnin oddychujeme a dovolenkujeme. A k tomuto obdobiu neodmysliteľne patrí aj dobrá kniha. Vo Verejnej knižnici Mikuláša Kováča práve tú dobrú knihu nájdete. Sledujte knižné novinky a s deťmi príďte do Krajiny čitateľov.

Cez prázdniny prichádza útlm. Balíme plavky a nafukovačky, vychutnávame si zmrzlinu a sladké ničnerobenie. K letu však určite patrí aj dobrá kniha. Tak neváhajte a knihu, na ktorú máte práve chuť, si do knižnice príďte vypožičať.

Krajina čitateľov

V knižnici, kde myslia aj na deti vo veku od 5 do 9 rokov, môžete stráviť príjemný čas, kedy vám knihovníčky predstavia skvelý knižný výber na mieru šitý deťom a zažiť môžete aj rozprávkové čítanie a tvorivé aktivity. Všetko preto, aby ste horúce dni prežili príjemne.

Navštívte počas júla a augusta Krajinu čitateľov v dvoch pobočkách Verejnej knižnice Mikuláša Kováča.

Na Pobočke detskej literatúry v termíne 2. júla alebo 6. augusta od 10.00 h. Na pobočke Fončorda v termínoch 10. júla, 31. júla, 14. augusta alebo 28. augusta taktiež od 10.00 h.

Užite si skvelé leto v knižnici, ale pozor na zmenené otváracie hodiny. Viac info o knižných novinkách a podujatiach nájdete na webe knižnice.