Pred niekoľkými dňami sa na sociálnych sieťach objavila správa o poslednom koncerte v banskobystrickom hudobnom Klube 77. Ten by sa mal uskutočniť v nedeľu 25. decembra.

Na podujatí vystúpi trojica kapiel, ktorá v klube pred 16 rokmi začínala: Unisex, Christmas #bezpokory a Chudáci. „Kolujú rôzne fámy o tom, že sa Klub 77 po šestnástich rokoch zatvára a končí. Je to zahmlené, tajomné a tak to má byť. Klub je na tom rovnako, ako my všetci – nikto s istotou nevie povedať, či sa ráno zobudí do nového dňa. Takže si pred príchodom treba poriadne namastiť žalúdky a vypijeme celý bar,” prezradil spolumajiteľ Klubu 77, Marek Štrajánek.

Koncerty, ale aj jedinečná Blind disco!

Okrem trojice kapiel bude podujatie pokračovať netradičnou party, na ktorej budú vystupujúci v pozícii DJs púšťať svoju obľúbenú hudbu. „Zahrať koncert nám niekedy nestačí a party pokračuje do rána v znamení Gorillaz, Prodigy, Chiki liki tu-a, Rage against the machine a Nirvany. Nech je nám do tanca, ale aj do skoku, ideálne z pódia rovno do ľudí,” teší sa jeden z u vystupujúcich, Filip Jánošík Lehotský.

Harmonogram podujatia

20.00 h – otvorenie klubu
21.00 h – Unisex / Sexy Papučky
22.00 h – Chudáci / Púvodní Chléf
23.00 h – Christmas / #bezpokory
00.00 h – Blind Disco
04.20 h – koniec

Organizátori pozývajú fanúšikov klubu, ale aj ostatných, ktorí sa chcú po Vianociach zabaviť, aby sa 25. decembra prišli rozlúčiť s klubom vo veľkom štýle. Ide síce o citlivý dátum, ale napriek (alebo vďaka) rodinným povinnostiam sa tu pravidelne stretnú aj všetci Bystričania, ktorí sú cez rok v Bratislave, Brne a Prahe a zväčša tak ide o príjemné stretnutia.

Pre viac informácií a odber noviniek o podujatí kliknite na “Zúčastním sa” na tejto facebookovej udalosti.