V rámci programu Máj s Fragile príde kapela aj do Banskej Bystrice. Fanúšikovia sa môžu tešiť hneď na dva koncerty. Už 9. mája Fragile odohrá koncert o 16.00 h a o 19.00 h v klube Hudby a Divadla.

fragile2Fragile je slovenská hudobná skupina zložená z populárnych osobností, známych z rôznych televíznych seriálov, divadelných, muzikálových produkcií či televíznych programov. Kapelu tvorí Braňo Kostka, Soňa Norisová, Jana Golisová, Helena Krajčiová, Svetlana Rymarenko, Slavo Košecký, Vilo Csontos a Kamil Mikulčík.

O koncerty skupiny Fragile je stále veľký záujem. Svedčí o tom aj fakt, že do HaD-u prídu odohrať koncert po šiestykrát. Celkovo však v Banskej Bystrici odohrajú už svoj sedemnásty a osemnásty koncert. Stalo sa zvykom, že vždy odohrajú pre obrovský záujem až dva koncerty v jeden deň.

Ich koncerty sú plné nielen výbornej hudby, ale predovšetkým aj skvelého humoru, vďaka ktorým môžete aj vy zažiť neopakovateľný večer plný jedinečnej hudby. Kapela interpretuje známe rock – pop – jazzové hity svetových umelcov, napríklad od Stinga, Norah Jones či Tiny Turner.

Fragile vydali dokopy zatiaľ sedem albumov. V roku 2012, v dnes už neexistujúcej ankete Slávik, skončili na ôsmom mieste. V ankete OTO v rokoch 2013 a 2014 získali prvé miesto v kategórii skupina roka. Vstupenky na koncert Fragile sú v predaji v sieti Ticketportal, v Informačnom centre Banskej Bystrice a v klube HaD. Cena vstupenky je 13 eur.