Hogo Fogo Jazz & Art Club aj v apríli privíta na pódiu skvelých hudobníkov a sprostredkuje cestovateľské zážitky. V rámci 27. ročníka United Europe Jazz Festivalu sa postará o nezabudnuteľné večery a nebude chýbať ani talkshow bez cenzúry. 

V jazzovom klube v centre mesta bude ako vždy poriadne rušno. Prijmite pozvanie na výnimočné podujatia a užite si kvalitnú zábavu. Vyberte si z atraktívnej aprílovej ponuky.

Aprílový program v Hogo Fogo

Veronika Rabada – Balady

Utorok, 11. apríla o 19.00 h

Veronika Rabadová Šoltysová, slovenská speváčka a herečka, vyštudovala Akadémiu umení v Banskej Bystrici. Aktuálne žije v Košiciach, kde učí spev na štátnom konzervatóriu. Má výrazný hlas a cit pre hudbu. Príďte sa presvedčiť aj vy. Akustický koncert bude určite výnimočným zážitkom. Ako hosť sa predstaví Skyva.

Tamara Kramar Band

Sobota, 15. apríla o 19.00 h

Tamara Kramar je neo-soulová speváčka, ktorá odštartovala svoju hudobnú kariéru v roku 2020 niekoľkými spoluprácami a v lete 2021 vydala debutový singel So Sweet. Objav roka 2021 má krásny repertoár, ktorý sľubuje jedinečný večer.

Jana Hubinská – cestovateľský večer: Kanada a Aljaška

Utorok, 18. apríla o 19.00 h

Zážitky a dobrodružstvá herečky Jany Hubinskej z 5 000 kilometrovej cesty západnou Kanadou a Aljaškou budú stáť určite za to. Cesta po národných parkoch, stretnutie s medveďmi grizly, či s indiánmi a gigantické ľadovce sú len úlomkom toho, čo energická a obľúbená herečka zažila.

Apropo – Ján Snopko a Vlado Kobielsky

Štvrtok, 27. apríla o 19.00 h

Humorista a glosátor Ján Snopko si tentokrát pozval do svojej talkshow herca Vlada Kobielskeho. Pripravte sa na veselé a vtipné rozprávanie tak trochu bez cenzúry.

Jazzový víkend 21.-23. apríl: United Europe Jazz Festival 2023 (27. ročník)

Jazzový festival je súčasťou Banskej Bystrice od roku 1996. Hogo Fogo Jazz & Art Club bude jedným z miest, kde sa v rámci programu predstavia výnimoční umelci. V piatok 21. apríla sa môžete od 19.00 h tešiť na dvojkoncert. Zahrajú a zaspievajú Nothing But Swing a Miloš Železňák Acoustic Trio. V sobotu 22. apríla čaká od 22.30 h na priaznivcov jazzu Jam Session a večer plný prekvapení. Nedeľa bude patriť záverečnému koncertu festivalu. O 19.00 h sa predstavia Krajňák – Uherek – Solárik – Ragan Quartet.

Bližšie informácie o podujatiach a kompletný program nájdete TU.