Začiatok nového roka si v Kabaret La Comedy môžete spríjemniť kvalitným divadlom aj hudbou. V príjemnej spoločnosti nadaných umelcov popustite uzdu emóciám. 

Do divadla môžete ísť kedykoľvek. Nezáleží na tom, či von sneží alebo fúka silný vietor. Výnimočné predstavenia si svojho diváka nájdu a inak tomu nebude ani počas januárových dní v Kabaret La Comedy.

V pondelok 9. januára je na programe predstavenie Súdružka z Moulin Rouge. Momentálne je do posledného miesta vypredané, ale odporúčame sledovať dostupnosť voľných miest neskôr. Môže sa stať, že si komediálne hudobno-dramatické spracovanie najznámejších hitov 20. storočia predsa len budete môcť vychutnať a vďaka príbehu, ktorý sa odohráva na zvučnej scéne Paríža, sa dostanete do neduhmi preslávenej spoločnosti.

Sobota 14. januára bude patriť Divadelnému ochotníckemu súboru Tŕnie. Prijmite preto srdečné pozvanie na divadelnú komédiu na motívy hry Ivana Holuba s názvom Pohreb. Začiatok komediálneho predstavenia je o 18.00 h.

Rozhovor v tichu – Hana Zagorová. Spomienkový koncert na počesť najpredávanejšej českej speváčky, textárky, herečky, moderátorky a držiteľky deviatich Zlatých slávikov Hany Zagorovej. V stredu 25. januára o 18.00 h si príďte vypočuť piesne skvelej umelkyne v podaní talentovaných žiakov hudobno-dramatického odboru Konzervatória J. L. Bellu.

Na divadelné predstavenie s námetom klasickej rozprávky O troch prasiatkach, ktoré sľubuje veľa zábavy a interakcie s detským divákom, môžete prísť s deťmi alebo vnúčatami v nedeľu 29. januára o 15.00 h. Rozprávka Tri prasiatka je plná spevu, tanca a končí sa šťastne, no nesie so sebou aj nadčasový výchovný odkaz pre deti aj dospelých.

Bližšie informácie o programe divadla, ako aj možnosť zakúpiť si vstupenky, nájdete tu.