Bažant Majáles 2016 sa uskutoční vo štvrtok 5. mája. Na podujatí, ktoré bude prebiehať v areáli atletického štadióna UMB na Tajovského ulici sa predstavia viaceré kapely.

plagat-majales-16Pred samotnými koncertmi sa tradične uskutoční aj Futbalový turnaj pri Bažant Majálese 2016. Na futbalový turnaj, ktorý prebehne v Nike Aréna pri futbalovom štadióne UMB sa môžete zaregistrovať prostredníctvom nasledovného formulára. Turnaj začína o 9-tej hodine.

Bažant Majáles začne v meste pod Urpínom o 15-tej hodine, vstup na podujatie je tak ako vždy voľný. Moderátorom je opäť aj tento rok Marek spolu s DJ EKG. Na podujatí, ktoré potrvá do 22.00 h, odohrajú postupne koncerty kapely akými sú napríklad DLB, Bod Omylu alebo Sám Sebou. Na jedenástom ročníku Bažant Majálesu sa okrem vyššie uvedených kapiel zúčastní aj rocková kapela Edgar či formácia Gladiátor.

Najznámejším headlinerom festivalu je slovenská kapela Hex. Po skončení festivalu organizátori pripravili aj oficiálnu afterparty. A ako to vyzeralo na minuloročnom Bažant Majálese si môžete pozrieť v našom staršom článku. Aktuálne informácie o tohtoročnom pripravovanom podujatí môžete sledovať aj na facebooku.