Hotel Šachtička so svojim areálom a polohou – len 7 km od Banskej Bystrice, priamo pod Panským dielom, spĺňa všetky podmienky na prímestské stredisko cestovného ruchu.

Už takto blízko nad Banskou Bystricou môžete nájsť ideálne miesto pre váš oddych a relax. Na svoje si tu prídete vždy.

Či už sa tam vyberiete napríklad len na obed počas víkendu, kedy si budete môcť vybrať z jedálneho lístka plných špecialít zostavených na báze regionálnych tradičných surovín či neprekonateľnej babičkinej kuchyne, alebo sa rozhodnete napríklad na dva či tri dni vypnúť a užiť si pár dní v krásnej prírode.

V areáli Hotela Šachtička sa nachádza tenisový kurt, multifunkčné ihrisko, detské ihriská, detský hrad, preliezky, pieskovisko, a aj mini ZOO. Hotel je navyše ideálnym východiskom pre turistov a cykloturistov do Španej Doliny na Čachovo či ďalšie, nehovoriac o možnostiach príjemných prechádzok v blízkosti hotela či na samotný Panský diel.

Turisti sa môžu osviežiť aj v hotelovom bazéne, a poopalovať sa na terase bazéna či využiť hotelové wellness.

Navyše, aj na Šachtičky zavítala jar, ktorá „vytiahne“ z príbytkov nielen turistov a cykloturistov, ale aj manažérov a zamestnancov okolitých firiem na teambuilding.

Hotel Šachtička so svojimi službami, rôznorodými možnosťami pre aktívny odpočinok je vám k dispozícii.

Teraz navyše pripravili zvýhodnený jarný balíček pre tých, ktorí by si chceli vychutnať napríklad víkend v krásnom horskom prostredí.

Všetky informácie možnostiach ubytovania a ďalších služieb hotela, vrátane možností pre firemné podujatia, nájdete na internetovej stránke hotela www.sachticka.sk.