Digitálna doba praje inovatívnym metódam výučby za pomoci rôznych technologických vychytávok. Moderné školy postupne vymieňajú klasické tabule za interaktívne. Interaktívne tabule sú veľkým bonusom pre učiteľov i žiakov. Dávajú priestor pre efektívnu výuku a vďaka ich využívaniu je učenie skutočnou hrou. Aké sú možnosti interaktívnych tabúľ a prečo sa oplatí do nich investovať?

Čo všetko dokážu interaktívne tabule

Interaktívne tabule ponúkajú širokú škálu funkcií a možností, ktoré ich robia užitočnými nástrojmi vo vzdelávacom prostredí, pri firemných školeniach a prezentáciách. Ovládajú sa dotykovo alebo dotykovým perom. Tento spôsob ovládania umožňuje prezentovaný obsah na tabuli rýchlo zväčšovať, zmenšovať a posúvať.

Digitálny obsah je vďaka interaktivite na dosah všetkých. Manipulujte s obrázkami, videami a textami priamo na tabuli. Po prepojení s aplikáciami sa dostanete k širokému obsahu informácií. Jednoduché je tiež upravovanie a tvorba dokumentov a obrázkov. Vo vzdelávacom procese je dôležité, aby sa na do výuky zaradili všetci žiaci. Interaktívne tabule podporujú tímovú prácu a prepojené učenie.

Počas prezentácií a výučby je možné robiť anotácie a poznámky priamo do zobrazovaného obsahu, čo zvyšuje interaktivitu a zapojenie publika. Prepojte obraz so zvukom a vaše vyučovanie sa stane dynamické i zaujímavé. Využite pripojenie k internetu, čím sa stanú zdroje informácií priam neobmedzené. Interaktívne tabule sú široko využiteľné v triedach u všetkých vekových kategórií žiakov.

Výhody využívania interaktívnych tabúľ

Vyberte si špičkové produkty z ponuky spoločnosti Z+M Group a získate cenný nástroj pre modernú výučbu alebo firemné prezentácie. Vďaka interaktívnym tabuliam zapojíte do procesu všetkých študentov a účastníkov prezentácií. Obsah a informácie budete zdieľať jediným dotykom. Tabule umožňujú multimediálne prezentácie, ktoré zlepšujú pochopenie učiva. Učitelia dokážu ukladať a zdieľať poznámky, čo zefektívňuje prípravu a opakované použitie materiálov. Integrácia s internetom a rôznymi softvérmi rozširuje možnosti výučby a prezentácií. Využitie interaktívnych tabúľ podporuje tímovú prácu a interaktívne zapojenie v triede i na pracovisku.

Vstúpte do sveta Hikvision so spoločnosťou Z+M Group

Medzi najmodernejšie interaktívne tabule patria tabule značky Hikvision. Ide o technologicky pokročilé zariadenia, ktoré ponúkajú celú paletu rôznych funkcií pre potreby vzdelávania či školení. K najväčším benefitom interaktívnych tabúľ Hikvision sa zaraďujú vlastnosti ako vysoká kvalita obrazu, prémiová dotyková technológia a široké možnosti využitia.

Interaktívne tabule Hikvision podporujú viacbodové dotykové ovládanie. Okrem písania je možné na tabuľu aj kresliť priamo prstom alebo špeciálnym dotykovým perom. Vyberte si z rôznych možností rozšírenia vďaka softvéru a integrujte do systému variabilné zariadenia. Možnosti tabúľ Hikvision rozšírite pomocou zabudovaných kamier, mikrofónov alebo reproduktorov.

Informujte sa o špecifikácii interaktívnej tabule Hikvision u spoločnosti Z+M Group, ktorá figuruje na trhu už 23 rokov. Stovky vyškolených zamestnancov sú vám k dispozícii a radi vám poradia pri výbere zariadení špičkových značiek ako Hikvision, Brother, Canon, Epson alebo Kyocera.