V utorok 6. júna o 17.30 h, sa v priestoroch Farhof Art Club v Banskej Bystrici uskutoční skvelá a inšpiratívna talkshow Štart UPs 2017.

V rámci talkshow moderátor vyspovedá osobnosti ako Ján Cifra – CEO WebSupport.sk, Vladimír Moravčík – svetový Muay Thai zápasník, Michal Ľupták – úspešný startupista, Csilla Droppová – zakladateľka CsD Consulting a ďalších, ktorí divákom priblížia ich príbehy, úspechy a taktiež zlyhania a ponaučenia vyplývajúce z nich.

Okrem zaujímavých a úsmevných rozhovorov sa môžete tešiť na živú hudbu, občerstvenie, súťaže o zaujímavé ceny a afterku.

Projekt Štart UPs 2017 je sériou jednodňových podujatí s vysokým dosahom, ktorá predstavuje úspešnú regionálnu platformu slúžiacu na podporu budúcich podnikateľov, ktorým sú na podujatiach sprostredkované potrebné informácie a nástroje pre rozbeh, či rozvoj ich podnikania. Organizátorom podujatia je CESC – Stredoeurópske startup centrum.

Podujatie podporili Veľvyslanectvo USA v Bratislave, Zvolenský, Urpiner, Oblok, Prepriemysel.sk,WEBtlak, Link – Coworking a ďalší. Vstupenky na podujatie si môžete zakúpiť prostredníctvom tejto webovej stránky.