Koniec vzťahu, ktorý trval niekoľko rokov, býva vždy ťažký a to aj v prípadoch, keď posledné obdobie za veľa nestálo. Predsa len zahodiť za hlavu takéto dlhšie obdobie, kedy sa váš svet točil okolo jedného človeka, sa nedá len tak.

Nezáleží na počte vašich ex. Ak idete po rokoch opäť na prvé rande, môžete byť nervózna

Rovnako tak môže niekomu spôsobovať po dlhšom čase problém opäť začať s randením a hľadaním si nového partnera. Avšak ako sa hovorí, klin sa klinom vybíja a tak veľakrát je najlepšou cestou k ukončeniu sklamania z neúspešného vzťahu pokúsiť sa nájsť si novú známosť. Obzvlášť, keď triezvo usúdite, že predchádzajúci vzťah nebol zas tak dobrý, aby vám za ním malo byť smutno ktovieako dlho.

Ak ste už dostala pozvanie na dobrú kávu a aj ste ho prijala, môžete pred takýmto prvým rande pociťovať nervozitu. Veď kedy ste naposledy bola na prvom rande? Zrazu budete musieť opäť robiť na niekoho dobrý prvý dojem a to môže pôsobiť mierne stresujúco.

Dobrý outfit nielenže zaujme, ale vám aj dodá potrebné sebavedomie

Možno sa to bude zdať ako povrchné tvrdenie, ale nebudeme ďaleko od pravdy ak povieme, že pri vytváraní prvého dojmu hrá dôležitú úlohu aj výzor. Preto si zvlášť na prvom rande dajte záležať na vašom vzhľade a snažte sa aj takýmto spôsobom zaujať svojho potenciálneho partnera.

Pozor, tým však nemyslíme, aby ste sa obliekla prehnane vyzývavo. Áno, aj to môže zaujať, ale náklonnosť založenú na vašich krivkách asi nechcete (ak teda hľadáte vzťah na celý život). Skôr myslíme elegantné kombinácie jednotlivých kusov oblečenia a samozrejme aj doplnkov, čiže ani výber pekných šperkov neodfláknite.

Aj keď sa môže zdať, že muži sa nerozumejú móde, rozhodne vedia rozlíšiť vydarený outfit od nevydareného. Bude tak obrovský rozdiel, keď na seba len tak „hodíte“ to, čo prvé nájdete v šatníku a ak zvolíte starostlivo vybranú kombináciu jednotlivých častí vášho outfitu. Tou druhou možnosťou určite zabodujete. A aj vystupovanie budete mať sebavedomejšie, keď uvidíte, že vzhľadom ste ohúrila.