Hokejový klub HC ´05 Banská Bystrica pripravil pre svojich fanúšikov a divákov možnosť hlasovať o najkrajší banskobystrický gól v jednotlivých mesiacoch.

V prvom hlasovacom kole sa vybrali góly z prípravných zápasov a z ligových duelov za mesiac september. Vaše hlasovanie na facebook stránke HC´05 rozhodlo o tom, že najkrajším gólom sa stal presný zásah Andreja Kudrnu, ktorý strelil 28. septembra v zápase proti Skalici.

Tentokrát vám ponúkame  góly baranov za mesiac október. Hokejisti Banskej Bystrice zaznamenali viacero vyšších víťazstiev a z nich je vybratých až päť presných zásahov pre hlasovanie.

GÓL A: V predĺžení proti Martinu si na obrannej modrej čiare zobral puk Michal Hudec, prekorčuľoval celé ihrisko a rozhodol  o víťazstve domácich.

GÓL B: Mário Róth dokonal pekným gólom výhru v Piešťanoch.

GÓL C: Milan Kytnár dostal ideálnu prihrávku spoza bránky a efektne obkorčuľoval vybiehajúceho brankára Zvolena a puk zasunul do bránky.

GÓL D: V zápase vo Zvolene sa hosťujúci strelci činili a ukazovali pekné kombinačné akcie. Po jednej takej dopravil puk do bránky Austin Block.

GÓL E: Siedmy gól do zvolenskej brány strelil  kapitán HC´05 Michal Hudec po krásnej akcii celého prvého útoku.

Vášho favorita môžete podporiť likeom na facebooku HC´05 Banská Bystrica. Tento mesiac sa z pomedzi  hlasujúcich vyžrebuje víťaz, ktorý dostane cenu od klubu.