Sociálne siete sú čoraz viac populárnejšie. Preto sa vedenie banskobystrického klubu rozhodlo založiť facebookovskú fanúšikovskú stránku pre svojich priaznivcov.

Hokej - HC 05 Banska Bystrica - FacebookHokejový klub HC´05 Banská Bystrica stojí na prahu svojej siedmej extraligovej sezóny. Našou snahou je prinášať stále väčší komfort pre našich fanúšikov. Sme radi, že dochádza k prestavbe nášho zimného štadióna ale radi by sme pokračovali aj ďalšími aktivitami. Jednou z nich je spustenie oficiálnej facebookovej stránky nášho klubu. V tejto dobe ide už o nevyhnutnosť a sme si toho plne vedomí. Spustenie je plánované koncom augusta tohto roka. Na našom facebooku nájdete najnovšie informácie z prostredia klubu, pravidelné súťaže o lístky na zápasy, poodhalíme vám aj niečo zo súkromia hráčov, exkluzívne rozhovory, zostavy, infografiky, fotky zo zápasov, fotky zo zákulisia tímu, informácie o našich juniorských celkoch a veľa ďalších informácií. V spolupráci s fanklubom vám budeme prinášať informácie aj z tohto fanúšikovského spektra. Radi by sme boli ak by sa naša facebooková stránka stala miestom, kde divák a fanúšik HC ´05 nájde všetky informácie o svojom klube a o všetkom dianí okolo neho. Preto by sme vás chceli všetkých pozvať na facebook.com/hc05banskabystrica.

Facebook HC ´05 bude pravidelne prinášať aj videá o našom klube. Momentálne sme sa spýtali Vilima Rosandiča na jeho debut za A-mužstvo proti Slovanu Bratislava.